Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Rybolov na Zámečku

Naše závody 2016

ROK  2016

Zde vám budeme průběžně představovat úspěchy našich týmů na rybolovných závodech.

_____________________________________________________________________________________________________

L&M BAITS CUP DEŠNÁ

Od 31.8.2016 do 3.9.2016 ( 72 hodin )

Počet závodních týmů: 25

A výsledek?

Náš externí tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Michal Mitráš

!!  PÁTÉ  MÍSTO !!

Čím jsme krmili: Na krmení jsem použil methodmix calypso a karibik, dále jsme dokrmovali boiliesem calypso a karibik.

Nástraha: Většina ryb byla chycena na calypso obalené v těstě calypso ,dobře fungovalo i s plovoucím boiliesem ananas halibut.

Info o závodě:Zdravím o víkendu jsem se zučastnil závodu LM BAITS CUP obsadil jsem 5 místo nachytáno 51 kusu ryb 447kg. . .Celkově jsem za 70h zkrmil šedesát kg.Děkuji za spolupráci a těším se na další závod.

2.ROČNÍK L&M BAITS CUP ZAJEČÍ

Od 18.8.2016 do 21.8.2016 ( 50 hodin)

Počet závodních týmů: 20

A výsledek?

!!  DRUHÉ  MÍSTO !!

Čím jsme krmili: Krmili jsem method mixem calypso, česnekovýma a řepkovýma granulema, boiliesem calypso a maso butyric.

Nástraha: Jako nástrahu jsme používali dipované boilies calypso a maso butyric které jsem ještě obalovali do pasty stejných příchutí.

Info o závodě: Bodovanou rybou byl kapr a amur od 7kg, Celkem jsme za 50 hodin závodu nachytali 653,7kg, které nám zajistili celkové 2. místo.

SBS – CUP KOBLOV

Od 2.7.2016 do 6.7.2016 (90 HODIN)

Počet závodních týmů: 15

A výsledek?

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Lukáš Hejč, Marek Hruška

!!  PRVNÍ  MÍSTO !!

!! 73 bodovaných ryb o celkové váze 690kg !!

Čím jsme krmili: Method mix Krill/Oliheň, black halibut pelety, red halibut pelety, boilies Calypso
Nástraha: Boilies Calypso, boilies Krill Oliheň, black halibut peleta, red halibut peleta

Klukům na Koblově se opět dařilo!!! Podařilo se jim již podruhé obsadit PRVNÍ MÍSTO s náskokem více jak 250kg!!!!
90. hodinový závod byl opravdu vyčerpávající, jelikož kluci z celých závodů naspali bezmála 10 hodin. Celkem se Markovi a Lukynovi podařilo chytit 73 bodovaných ryb o celkové váze 690kg!!!

DRAGON BAITS CUP 2016 NEDVEKA

Od 9.6.2016 do 12.6.2016 ( 70 hodin)

Počet závodních týmů: 17

A výsledek?

Náš externí tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  MIchal Mitráš

!!  ČTVRTÉ  MÍSTO  !!

Čím jsme krmili: Zkrmeno 10kg methodmixu calypso, 20kg vařeného partiklu. Postupně jsme přihazovali také boilies krill oliheň a artemis.

Nástraha: Jako nástrahu jsme nejvíce používali boilies calypso, krill oliheň a artemis. Většina ryb byla chycena na boilies obalené v těstě calypso a krill oliheň.

Info o závodě: O víkendu jsem se zučastnil 70h závodu DRAGON BAITS bodovaná ryba od 6kg.Nachytáno 51 nebodovanych kapru 5 kusu bodovaných - nakonec 4.místo na třetí místo mi chybělo 30 deka po takové dřině trochu smula.

___________________________________________________________________

A výsledek?

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Lukáš Hejč, Marek Hruška

!!  SEDMÉ MÍSTO  !!

Čím jsme krmili: Method mix calypso, boilies calypso

Nástraha: Boilies calypso

Info o závodě: O víkendu kluci z Hulínského týmu opět byli na závodech. Tentokrát se  zúčastnili DRAGON BAITS CUPU na soukromém rybníku Nedveka. Ze 17.týmu vybojovali 7. místo. Bodovanou rybou byl kapr/ amur od 6kg. Kluci nachytali ryb spousty, bohužel všechny nebodované nebo hraniční (5,5 kg, 5,8kg...atd) Krmilo se zásadně Calypsem a to method mixem i koulema. Úspěšnou nástrahou bylo již zmiňované Calypso

POLOUSTVÍ  - JARO 2016

Od  6. 5. 2016   do  8. 5. 2016

Počet závodních týmů: 11

A výsledek?

Náš externí tým  -  VV CT KRMIVA HULÍN -  manželé Vysočtí

!!  ČTVRTÉ  MÍSTO - 3 nejtěžší ryby  !!

!! DRUHÉ MÍSTO - nejtěžší ryba závodu 16,71kg !!

!! PRVNÍ MÍSTO - součet všech bodovaných ryb !!

Čím jsme krmili: Ke krmení jsem používali method mix krill oliheň do kterého jsme míchali dipované boilies krill oliheň.

Nástraha: Jako finální nástrahu jsme používali boilies v dipu krill oliheň a artemis

Info o závodu: Bodovaly se 3 nejtěžší ryby. Od začátku závodu jsme byli v průběžných výsledcích na prvních příčkách. Chytali jsme obrovské množství ryb, ale bohužel nižší váhové kategorie než bychom si přáli. Podařilo se nám také chytit druhou největší rybu závodu a to kapra 16,71kg. V konečném pořádí jsme však skončili se třemi nejtěžšími rybami na 4.místě, s největším počtem ulovených bodovaných ryb na 1. místě a u nejtěžší ryby jsme obsadili 2. místo.

DAFISHING LASTIA CUP DEŠNÁ JARO 2016

Od  15. 4. 2016   do  17. 4. 2016 ( 50 hodin)

Počet závodních týmů: 28

A výsledek?

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  vedoucí týmu Zdeněk Körner

!!  PRVNÍ  MÍSTO s 548,82kg bodovaných ryb  !!

Společná fotografie všech tří oceněných týmů: 1. místo CT Krmiva Hulín, 2. místo CT Katapult, 3. místo CT FTF - zároveň též největší ryba závodů.

Nač se chytalo:  Na Dešné jsme byli téměř vždy úspěšní i v minulých letech s boilies Calypso, ale tento závod byl po dlouhé době vyjímečný, protože náš závodní tým použil boilies Karibik, který tentokrát chytal výrazně lépe. Navíc jej obalovali ještě obalovacím těstem Karibik a to v silné vrstvě - asi 10 mm! Na takto neobalené boilies byly záběry podstatně slabší, takže opravdu vše muselo být obalované silnou vrstvou těsta. Je to velmi zajimavé na tuto vodu, kde snad z 95% jsme v jiných letech vždy nachytali na Calypso a nic jiného tam povětšinou moc nebralo, přesto, že to naši závodníci zkoušeli!

Krmení bylo omezené na 30 kg boilies a 30 kg partiklu, takže podmínky pro všechny stejné. Náš tým přitom vykrmil pouze 35 kg, z toho třetinu krmný boilies a zbytek vařený partikel mix + partiklové pelety . V minulosti některé týmy poukazovaly na "neférovost" závodů, kde není krmení omezené, že profi týmy mají výhodu před amatérskými. Jistě na tom kus pravdy je, ale nyní se ukázalo, že to není jen o krmení, ale především také o technice lovu a zkušenostech!

Zajimavost: Na třetím místě se umístil amatérský tým CT FTF, který chytal rovněž na naše výrobky, a to boilies Calypso a další výrobky z této řady. Nejen, že se tento tým umístil na třetím místě, ale ještě získal první místo za nejtěžší rybu! Takže je vidět, že Calypso stále na Dešné boduje!

CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?