Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Dárkové poukazy

 

Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

Patička Vše od vody

 

Navštivte naše týmové stránky. Můžete na nich najít Zprávy od vody, Rady a tipy, ale můžete také shlédnout Videa od vody nebo Video recenze.

 

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 2 / 3
Kód: SPIR20
Výrobce: Algea Feed

SPIRULINA - Sladkovodní řasa - pro ryby, 250 g

Spirulina je sladkovodní sinice s vysokým obsahem živin, ale hlavně chlorofylu. Ten má významný vnadící účinek na býložravé ryby - Amur, Ostroretka. Výborně na něj reaguje i Kapr, Cejn a bílá ryba. Přirozený charakter řasy, sníží ostražitost ryb.
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 130 Kč
Cena s DPH: 150 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty SPIRULINA - Sladkovodní řasa - pro ryby, 250 g
SPIRULINA - Sladkovodní řasa - pro ryby, 1 kg SPIRULINA - Sladkovodní řasa - pro ryby, 1 kg Kód: SPIR22  
490 Kč
Detail
SPIRULINA - Sladkovodní řasa - pro ryby, 5 kg SPIRULINA - Sladkovodní řasa - pro ryby, 5 kg Kód: SPIR23  
2.250 Kč
ks
Detail
SPIRULINA - Sladkovodní řasa - pro ryby, 250 g
 
 
! Vysoký obsah chlorofylu !
! Pach chlorofilu má silný vnadící efekt pro býložravé ryby - Amur, Ostroretka !
Chuť a vůně zelených řas přitahuje dokonale i kapry a bílé ryby !
 
  • Obsah přirozených živin v 1 kg:  Hrubý protein - 65 %. Tuk – 6,5 %. Vláknina - 12,8 %. Hrubý popel 8,4 %. Sacharidy 16 %. Chlorofyl - 1,6 g. Vlhkost 10 %.
  • Charakteristika:  Spirulina jsou vzplývavé modrozelené vláknité sinice ( spirálové mikrořasy ). Vyskytují se převážně v tropických a subtropických jezerech s vysokými hodnotami pH a koncentracemi uhličitanů. Především v sodných jezerech Afriky. Pro zpracovatelcké účely se však nejvíce pěstuje na speciálních farmách v Asii, především v Japonsku a Thaiwanu.

Spirulina jsou přirozeným a bohatým zdrojem lehce stravitených bílkovin, zeleného přírodního barviva chlorofylu a minerálů - železa, vápníku, zinku, draslíku a hořčíku. Ze stopových prvků to je mangan, selen, jód, chrom, lithium. Sinice Spirulina mají také vysoký obsah vitamínů ze skupiny B, především B12 a betakarotenu.

Sinice Spirulina mají sytě zelenou, jasnou barvu, velmi jemnou až pudrovitou strukturu a jemné, rostlinné aroma, podobné rozmělněné trávě. Díky této jemné struktuře má spirulinová moučka velmi dobrou zamíchatelnost ve výrobcích, snadnou rozmíchatelnost i ve studené vodě a vysokou stravitelnost v organizmu. Barví velmi dobře výrobky do zelena. 

  • Možnosti použití: Spirulina je velmi vhodným doplňkem do všech druhů výrobků pro vnadění i lov kaprovitých a bílých ryb - do boilies, obalovacích těst, krmítkovek - výborná přísada pro feeder, methodmixů, práškových dipů, tekutých potrav, aj.

Především je vynikající do směsí určených na lov Amurů nebo Ostroretek, pro svůj vysoký obsah a vůni chlorofilu. Nepohrdne nimi samozřejmě ani kapr nebo cejn, či bílá ryba. Výborná je i kombinace Spiruliny s mořskou řasou Kelp, či jednobuněčnou řasou Chlorellou. Díky svým specifickým vlastnostem dodají řasy krmným směsím přirozenou chuť i vůni a ryba pak ztrácí zvýšenou ostražitost při záběru.   

Použití v praxi:  Spirulina ( nebo směs řas ) se rovnoměrně zamíchá ještě do suché směsi před přidáním vody a jiných tekutých přísad. Pokud chcete řasy rozmíchat v tekutých směsích ( boostery, dipy, tekuté potravy ), použijte k tomu tyčový mixer a krátce pomixujte, až se rozmělní veškeré hrudky.

  • Doporučené dávkování: Do boilies pro lov Amurů a Kaprů dejte 5 -10 % Spiruliny ( na 1 kg směsi 50 - 100 g ).

Nebo si udělejte směs řas Kelpa a Spirulina v poměru cca 2 : 1 ( např. 100 : 50 gramů ), nebo Kelpa, Spirulina a Chlorella v poměru 4 : 1 : 1 ( např. 200 : 50 : 50 gramů ). Řasy Spirulina a Chlorella dodají výrobkům přirozenou zelenou barvu a hlavně pro ryby výraznou vůni po chlorofilu, na kterou velmi dobře reagují především Amuři a Ostroretky. Chlorofil je obsažen ve vodních rostlinách, které jsou jejich přirozenou potravou. 

  • Skladování a spotřeba: Uchovávejte Spirulinu v dobře uzavřených PVC, nebo papírových obalech, v suchu a temnu, bez přímeho slunečního svitu na obal, při teplotě do cca 20 °C. Spotřebujte max. do 12 měsíců od nákupu. Přemrznutí nebo krátká tepelná úprava při vaření boilies nevadí.
Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 3
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek