Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / SUROVINY PRO VÝROBU / Řasy
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 2 / 3

SPIRULINA - Sladkovodní řasa - pro ryby, 250 g


21 hodnocení Kód: SPIR20
Spirulina je sladkovodní sinice s vysokým obsahem živin, ale hlavně chlorofylu. Ten má významný vnadící účinek na býložravé ryby - Amur, Ostroretka. Výborně na něj reaguje i Kapr, Cejn a bílá ryba. Přirozený charakter řasy, sníží ostražitost ryb.
Výrobce: Algea Feed
Dostupnost: Připraveno k odeslání
117 Kč
135 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
SPIRULINA - Sladkovodní řasa - pro ryby, 250 g
 
 
! Vysoký obsah chlorofylu !
! Pach chlorofilu má silný vnadící efekt pro býložravé ryby - Amur, Ostroretka !
Chuť a vůně zelených řas přitahuje dokonale i kapry a bílé ryby !
 
  • Obsah přirozených živin v 1 kg:  Hrubý protein - 65 %. Tuk – 6,5 %. Vláknina - 12,8 %. Hrubý popel 8,4 %. Sacharidy 16 %. Chlorofyl - 1,6 g. Vlhkost 10 %.
  • Charakteristika:  Spirulina jsou vzplývavé modrozelené vláknité sinice ( spirálové mikrořasy ). Vyskytují se převážně v tropických a subtropických jezerech s vysokými hodnotami pH a koncentracemi uhličitanů. Především v sodných jezerech Afriky. Pro zpracovatelcké účely se však nejvíce pěstuje na speciálních farmách v Asii, především v Japonsku a Thaiwanu.

Spirulina jsou přirozeným a bohatým zdrojem lehce stravitených bílkovin, zeleného přírodního barviva chlorofylu a minerálů - železa, vápníku, zinku, draslíku a hořčíku. Ze stopových prvků to je mangan, selen, jód, chrom, lithium. Sinice Spirulina mají také vysoký obsah vitamínů ze skupiny B, především B12 a betakarotenu.

Sinice Spirulina mají sytě zelenou, jasnou barvu, velmi jemnou až pudrovitou strukturu a jemné, rostlinné aroma, podobné rozmělněné trávě. Díky této jemné struktuře má spirulinová moučka velmi dobrou zamíchatelnost ve výrobcích, snadnou rozmíchatelnost i ve studené vodě a vysokou stravitelnost v organizmu. Barví velmi dobře výrobky do zelena. 

  • Možnosti použití: Spirulina je velmi vhodným doplňkem do všech druhů výrobků pro vnadění i lov kaprovitých a bílých ryb - do boilies, obalovacích těst, krmítkovek - výborná přísada pro feeder, methodmixů, práškových dipů, tekutých potrav, aj.

Především je vynikající do směsí určených na lov Amurů nebo Ostroretek, pro svůj vysoký obsah a vůni chlorofilu. Nepohrdne nimi samozřejmě ani kapr nebo cejn, či bílá ryba. Výborná je i kombinace Spiruliny s mořskou řasou Kelp, či jednobuněčnou řasou Chlorellou. Díky svým specifickým vlastnostem dodají řasy krmným směsím přirozenou chuť i vůni a ryba pak ztrácí zvýšenou ostražitost při záběru.   

Použití v praxi:  Spirulina ( nebo směs řas ) se rovnoměrně zamíchá ještě do suché směsi před přidáním vody a jiných tekutých přísad. Pokud chcete řasy rozmíchat v tekutých směsích ( boostery, dipy, tekuté potravy ), použijte k tomu tyčový mixer a krátce pomixujte, až se rozmělní veškeré hrudky.

  • Doporučené dávkování: Do boilies pro lov Amurů a Kaprů dejte 5 -10 % Spiruliny ( na 1 kg směsi 50 - 100 g ).

Nebo si udělejte směs řas Kelpa a Spirulina v poměru cca 2 : 1 ( např. 100 : 50 gramů ), nebo Kelpa, Spirulina a Chlorella v poměru 4 : 1 : 1 ( např. 200 : 50 : 50 gramů ). Řasy Spirulina a Chlorella dodají výrobkům přirozenou zelenou barvu a hlavně pro ryby výraznou vůni po chlorofilu, na kterou velmi dobře reagují především Amuři a Ostroretky. Chlorofil je obsažen ve vodních rostlinách, které jsou jejich přirozenou potravou. 

  • Skladování a spotřeba: Uchovávejte Spirulinu v dobře uzavřených PVC, nebo papírových obalech, v suchu a temnu, bez přímeho slunečního svitu na obal, při teplotě do cca 20 °C. Spotřebujte max. do 12 měsíců od nákupu. Přemrznutí nebo krátká tepelná úprava při vaření boilies nevadí.
Specifikace
Váha 0.25 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Vnadící pelety XXL - SLADKÁ SMETANA, 20 kg Vnadící pelety XXL - SLADKÁ SMETANA, 20 kg Kód: SMAX634
Největší krmné pelety v ČR! Jsou na kukuřičném základě z různých extrudovaných i…
780 Kč
Detail
Vnadící pelety XXL - CALYPSO, 20 kg Vnadící pelety XXL - CALYPSO, 20 kg Kód: CMAX634
Směs s červeným kořením a česnekem. Vnadí spolehlivě jedno místo cca 8 - 20 hodin .…
860 Kč
Detail
Sušené Dafnie - Perloočky, 500 g Sušené Dafnie - Perloočky, 500 g Kód: DFSP11
Drobný, sušený, vodní korýš - Perloočky, patřící mezi tzv. letní plankton. Samostatně…
135 Kč
Detail
Vnadící pelety - RED HALIBUT + KREV, 10 kg Vnadící pelety - RED HALIBUT + KREV, 10 kg Kód: KR-RHK212
Inovovaná receptura! Červené, mastné halibut pelety obsahující syrové rybí maso. Jsou…
540 Kč
Detail
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 17:00 Datum: 25.03.2018
OK
Zboží 2 / 3

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz