Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / PELETY / Pelety - VNADÍCÍ
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 13 / 15

Vnadící pelety XXL Booster - KRILL a OLIHEŇ - 45 mm, 2,5 kg


72 hodnocení Kód: XLBKO10 AKČNÍ CENA
Náš nejprodávanější method mix provlhčený tekutým aminokomplexem, slisovaný do největších vnadících pelet v ČR o průměru 45 mm. Vnadí dlouhodobě a intenzivně vybrané krmné místo. Háží se raketou nebo vrhací tyčí.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
Akce! -15 % 15 %
Běžná cena: 192 Kč
Ušetříte: 29 Kč
142 Kč
163 Kč , plus doprava
( 65 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Vnadící pelety XXL Booster - KRILL a OLIHEŇ - 45 mm, 2,5 kg

 

Nejprodávanější Method mix Krill a Oliheň s Aminokomplexem ...

... slisovaný do největších vnadících pelet vyráběných v ČR !

... které se vejdou do Spomb raketky !

 

  • Charakteristika: Naše krmné pelety XXL Krill a Oliheňl jsou vyrobeny na základě našeho stejnojmenného a velmi úspěšného method mixu, který je jen semletý na jemnější frakci. Pelety XXL Booster jsou na českém trhu s návnadami pro sportovní ryboliv jedinečné nejen svou velikostí - průměrem 45 mm, ale také složením a technologickou úpravou. Pelety Krill a Oliheň mají ve své method mixové směsi navíc i podíl oplatkových mouček, které vylepšují jejich strukturu a prodlužují rozpustnost. Obsah krilové moučky, lososového proteinu a hydrolyzovaných, snadno rozpustných rybích mouček výrazně zvyšuje účinnost vnadícího efektu.

Největší předností těchto velkých vnadících pelet je ale to, že jsou v celém profilu provlhčeny ( "nabustrovány" ) speciální směsí aminokomplexu. Tuto metodu lisovaného  " hotového těsta " nepoužívá zatím žádný výrobce v ČR. Velkou výhodou těchto pelet je, že obsahují podstatně více atraktorů než běžné "suché" pelety a při skladování tak snadno nevyvětrávají a neztrácí na své atraktivitě. Ve vodě se z ních při rozpouštění trvale, intenzivně a stejnoměrně šíří všechny vnadící složky, takže udrží mnohem spolehlivěji ryby u krmného místa.  

Směs na tyto XXL pelety je sestavena tak, aby se peleta ve vodě pozvolna od povrchu rozpouštěla a střed zůstával stále pevný. Ve vodě povrch pelety jen "oslizne" a pokud jej neozobává bílá ryba, tak se pozvolna rozpouští a vypouští do okolí jemný vnadící mrak. Ve vodě vydrží tyto velké krmné pelety při teplotě vody okolo 10 - 15 °C cca 15 – 24 hodin. V teplém letním období 8 - 15 hodin. Záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou při hojném výskytu "ozobat" peletu i za polovinu uvedeného času. V proudné vodě se doba rozpadu také adekvátně zkracuje.

Krmné pelety XXL Booster - Krill a Oliheň nemají středovou dírku. Jsou vyráběny ze zavlhlé ( aminokomplexem napuštěné ), středně hrubě mleté směsi, která je stlačená na vysokotlakých lisech Pelety se tak ve vodě pomalu rozpouští a uvolňují se i větší kousky surovin. Pelety jsou tmavě šedé až černé barvy, mají jemnou vůni po použitých surovinách a slanou chuť .

  • Možnosti použití: Pelety XXL Booster jsme vyrobily na základě našich praktických zkušeností a také poptávky sportovních rybářů po návnadě, která by vydržela na krmném místě dlouhou dobu vnadit a udržovala ryby stále ve střehu. Především šlo o situace, kdy je potřeba krmit na jednom místě a bylo by obtížné ho často zakrmovat, např. pro značné vzdálenosti. Nebo udržet rybu na místě po dobu nočního klidu, kdy se na sportovních vodách nesmí lovit. A nebo kdy si potřebujete zakrmit předem místo na pozdější rybolov.

Vnadící pelety XXL Booster - Krill a Oliheň jsou vhodné pro celosezónní krmení od jara do podzimu. Jsou ideální pro zakrmování míst, kam se dá dohodit spombou nebo vrhací tyčí s lopatkou - průměr 45 mm je vhodný do těchto vrhacích pomůcek. Lze tak snadno, rychle a velmi přesně zakrmit určené místo a rybář si může být jist, že se tam budou maxi pelety po mnoho hodin plynule rozpadat a rovnoměrně vnadit.

Vnadící pelety XXL Booster není třeba dále macerovat nebo obalovat v dalších atraktorech. Jsou nimi dostatečně napuštěny a ihned použitelné.

Díky velikosti našich krmných pelet XXL Booster je bílá ryba nerozebere tak rychle, jako klasické velikosti, v běžném vysušeném prorovedení, používané na vnadění.

 Při krmení peletami XXL Booster je dobré používat více druhů najednou, pro větší vnadící účinek. Jen tak se do vody dostanete snadno a v dostatečném množství mnoho různých druhů surovin a ryba si má z čeho vybrat. 

Skladování a spotřeba: Krmné pelety XXL Booster skladujte v suchu a chladu do teploty max. 15 °C, bez přístupu slunečního záření. Ideálně v PVC obalech, aby nevysychaly. Proto je nemějte dlouhodobě při vyšších teplotách, hrozí riziko zaplísnění. Ve trvale nebo dlouhodobě vlhkém prostředí nabírají vzdušnou vlhkost a měknou. 

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Boilies - RYBA a KRAB, 1 kg Boilies - RYBA a KRAB, 1 kg Kód: SR13b09b1
Jedinečná směs na českém trhu - a za super cenu! Obsahuje až 40 % syrového rybího masa…
188 Kč
Detail
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Masové, 5 kg Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Masové, 5 kg Kód: KBM20
Velmi kvalitní vnadící boilies o Ø 20 mm s rychlým vnadícím nástupem. Ověrená kombinace…
475 Kč
Detail
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Krill a Oliheň, 5 kg Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Krill a Oliheň, 5 kg Kód: KBKR20 TOP KVALITA
Novinka 2018! Extrémně kvalitní krmné boilies o Ø 20 mm, srovnatelné s kvalitou…
525 Kč
Detail
Boilies - CALYPSO, 1 kg Boilies - CALYPSO, 1 kg Kód: SR13b04b0 NEJŽÁDANĚJŠÍ
Naše trvale nejprodávanější boilies! S přírodním, červeným kořením a česnekem. Velmi…
197 Kč
Detail
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 13:51 Datum: 16.07.2018
Objednám zase
Super velikost dobrá cena moc velký na kobru, ale s tím jsem počítal...
Zboží 13 / 15

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - objednávky: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz