Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Výstava v Trenčíně
Přijímáme objednávky ( na e-shop, nebo e-mail, s poznámkou - odběr v Trenčíně). Zdarma přivezeme. Výdej v pátek 2.3. a v sobotu 3.3. Více info +420739050079, krmiva.hulin@seznam.cz
 
Patička Vše od vody

 

   

Podobné zboží
S tímto zbožím kupují
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 3 / 5
Kód: SR09021
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Method mix - CALYPSO, 1 kg

Velmi úspěšná a dlouhodobě odzkoušená směs s vysokým podílem celých i drcených semen, s přírodním " červeným " kořením a pravým česnekem. Nejprodávanější! Pro 10 kg balení máme navíc posilovač ZDARMA!
Připraveno k odeslání
AKCE! -30 %
Běžná cena: 84 Kč
Ušetříte: 19 Kč
Cena bez DPH: 57 Kč
Cena s DPH: 65 Kč , plus doprava
 

2 hodnocení
Varianty Method mix - CALYPSO, 1 kg
Method mix - CALYPSO, 5 kg Method mix - CALYPSO, 5 kg Kód: SR09022  
AKCE! -30 %
300 Kč
ks
Detail
Method mix - CALYPSO + posilovač -, 10 kg Method mix - CALYPSO + posilovač -, 10 kg Kód: SR09023  
AKCE! -30 %
554 Kč
ks
Detail
Method mix - CALYPSO, 1 kg

 

Odzkoušeno na závodech s vynikajícími výsledky!

! K 10 kg balení dáváme posilovač zdarma !
 
  • Obsahuje: 15 druhů velmi kvalitních, jemně, středně a hrubě mletých surovin. Základem jsou extrudované (upravené "šokovým“ teplem) a pařené suroviny. Tepelně upravené suroviny mají intenzivnější, přirozené aroma, charakteristické pro každou surovinu. Vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují své přirozené aromatické látky a jsou tak velmi atraktivní pro ryby. Tyto suroviny jsou základem ve výrobě špičkových průmyslových krmiv, např. pro výkrm lososů. 

Dále směs obsahuje:  DDGS = kukuřičné výpalky (tzv. CSL mouka), hydrolyzovaný hovězí protein, 3 - 4 mm granulky (4 druhy), vaječnou bílkovinu, mléčnou bílkovinu, masové moučky, kvasnice, řepku, konopí, len a niger, lososový olej, ovocné cukry, směs 8 (!) druhů přírodních bylin a koření.

  • Charakteristika: Jde o vysoce kvalitní a surovinově velmi bohatý typ směsi navazující na naše výrobky kořeněné řady CALYPSO, navíc s přídavkem velmi dobře stravitelných škrobových surovin, a natrávených bílkovin.

Ve vodě pak tato směs vnadí nejen svými lehce stravitelnými surovinami, ale také natrávenou bílkovinnou složkou, obsahující přírodní organické kyseliny, obsažené v rozkládající se potravě ve vodě. Tato kombinace je pro ryby velmi přitažlivá, což nám potvrzují naše vlastní zkušenosti a úspěchy na rybolovných závodech. Method mix má červenohnědou barvu s velmi příjemnou vůni směsi "masových“ koření s jemným podtextem česneku. 

Neobsahuje žádná umělá barviva, ani syntetická aromata, pouze přírodní suroviny.  Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!

  • Možnosti použití: Tato směs je také velmi účinná i na chladné vodě. Pokud chcete použít směs do krmítek, aby se z něj snadno vyplavovala, nesmíte ji namočit moc, ale jen  lehce  zvlhčit. Nechte ji pak odstát cca 10 – 15 minut, aby byla soudržná  a nelepila se na ruce. 
Výborně se osvědčilo přimíchání Boosteru CALYPSO (asi 150 ml / kg směsi), dobře promíchat a doladit vodou na požadovanou vlhkost. Velmi rychle takto přitahuje na stojaté vodě kaprovité ryby. Směs se dá využít podle míry zavlhčení i do krmných koulí (hutné vlhké těsto), nebo na chytací těsto na háček. 
 
Lze použít úspěšně i jako kvalitní základ pro výrobu boilies, ale až po přešrotování na jemnější frakci.
  • Skladování: Skladujte v suchu a temnu. V dobře uzavřených obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat do 6 měsíců v neprodyšných obalech. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání přírodních složek. Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Vlastimil hodnotil: Čas: 08:38 Datum: 19.07.2013
Souhlas s Michalem, směs je bohatá na suroviny, je hrubá, dobře lepí a drží v koulích i při náhozu, a ve vodě se z množství surovin oddělují plovoucí i ty těžké částečky, takže krmím v celém okolí. Pěkně voní kořením a asi i česnekem. Taky doporučuji.
hodnotil: Čas: 18:29 Datum: 02.07.2013
super na vnadeni idealni- krmil jsem kosickem na vzdalenost pres 100m krasne drzi nerozpada se pro toho kdo chyta ve sloupci muzu jan doporucit
Zboží 3 / 5
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek