Nejžhavější novinka!

        PELETY CHYTACÍ  NEON

                 OLIHEŇ

         ! Novinka 2017 !

     Pro rychlé chytání !!!

CERTIFIKÁT OVĚŘENÁ FIRMA
Küršner Roman, Ing.- Krmiva Hulín - ekatalog.czKrmiva a krmné směsi - ekatalog.cz
Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Rybolov na Zámečku

Halibuty krmné - bez dírky

(5)

 

 

Dlouhodobě odzkoušené - chytají i vnadí skvěle !

Ojedinělá směs na českém trhu!  

 

  •  Charakteristika: Jde o silnou rybí, bílkovinnou směs, na základě " Halibut " receptur. Navíc obsahuje nejen masové a rybí moučky, ale hlavně vysoký podíl přirozeného, neupraveného, syrového, rybího masa a tuku. Tato kombinace surovin je jedinou na českém trhu od domácích výrobců. Rybí moučky se průmyslově vyrábějí za vysokých teplot a tlaků, takže ztrácí spoustu svých původních chuťových i pachových vlastností. Zatímco neupravené rybí maso
     
    je nositelem všech svých přirozených, specifických, pachových látek, které jsou tou nejbližší a nejznámější informací o potravě pro všechny naše lovné ryby.

Taková směs je mnohem přirozenější a atraktivnější pro ryby, než jakákoli klasická " suchá rybina ", poskládaná jen z tradičních rybích mouček, ve kterých jsou mnohdy přísady, nemající s rybí moučkou nic společného, např. masokostní moučka, sojová mouka aj..  Naše pelety jsou tak vhodnou nástrahou, či návnadou, pro kaprovité a jeseterovité ryby, nepohrdne ani sumec, parma, pstruh duhový, aj. Pelety obsahují 42 - 46 % NL (bílkovin) a 14 - 18 % tuku, dle vyráběného druhu. Ve vodě od povrchu postupně měknou, ale drží si stále svůj tvar.

 

Kvalita  Krmných pelet  bez dírky a  Chytacích pelet  s dírkou je přitom značně odlišná, nejde jen o jedny a ty samé pelety, které jen mají, či nemají dírku !

 

  • Krmné pelety obsahují sice stejný podíl syrového rybího masa, masových a krevních mouček, plus několik druhů extrudovaných pojivových surovin, jako chytací pelety, ale neobsahují sílné a drahé atraktory pro ryby, jako jsou játra, rybí protein, aj.

 

  • Chytací pelety obsahují oproti krmným navíc silné pachové a chuťové atraktory, jako jsou natrávená játra, rozpustný rybí protein, Robin Red, přírodní koření, jednodruhové, výběrové rybí oleje, aj.

 


Vyberte parametry zboží
Krmné minipelety - BLACK HALIBUT+KREV - Ø 12 mm -, 1 kg Krmné minipelety - BLACK HALIBUT+KREV - Ø 12 mm -, 1 kg Kód: BHKM41
63 Kč
Detail
Krmné minipelety - RED HALIBUT+KREV - Ø 12 mm -, 1 kg Krmné minipelety - RED HALIBUT+KREV - Ø 12 mm -, 1 kg Kód: RHKM41
64 Kč
Detail
Krmné pelety - BLACK HALIBUT - Coppens, 1 kg Krmné pelety - BLACK HALIBUT - Coppens, 1 kg Kód: KPBHC30
75 Kč
Detail
Krmné pelety - BLACK HALIBUT + KREV, 1 kg Krmné pelety - BLACK HALIBUT + KREV, 1 kg Kód: SR12e05a01 SUPER CENA
59 Kč
Detail
Krmné pelety - RED HALIBUT + KREV, 1 kg Krmné pelety - RED HALIBUT + KREV, 1 kg Kód: KR-RHK210
60 Kč
Detail
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek