Domů / Platební podmínky
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Platební podmínky

Dodací lhůty

 
Expedici zboží provádíme mimo rybolovnou sezónu v pracovní dny do 24 hodin, ode dne následujícím po dni, kdy obdržíme objednávku. V hlavní rybolovnou sezónu to může být i 48 hodin. Zákazník je o této skutečnosti a délce expedice, aktuálně informován e-mailem, zaslaným automaticky po obdržení objednávky. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku následující den po obdržení objednávky.
 

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

  • Osobní odběr - ZDARMA.
  • Dopravní službou PPL (doručení zpravidla do druhého pracovního dne ode dne expedice, dopravné je připočteno k faktuře) - cena včetně balného!

Cena:  do 12 kg:   125,– Kč

            12-25 kg:   170,- Kč
  • Dopravní službou IN TIME (doručení zpravidla do druhého pracovního dne ode dne expedice, dopravné je připočteno k faktuře) - cena včetně balného!

Cena:   12 - 25 kg:   170,- Kč

             25 - 50 kg:   193,- Kč
 

 
 
Způsob platby 
  • Hotově při osobním odběru.
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel, nebo pracovnice pošty při převzetí.  
  • Bankovním převodem - možnost platby on line, nebo platební kartou, přes platební bránu ComGate, která je nastavena ve třetím kroku v košíku - funkční od 15.9.2014
  • ePlatba - po odeslání objednávky má kupující možnost využít internetové bankovnictví svojí banky a provést on line zadání bankovního příkazu. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate a.s.. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.
    Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí zpracovatelů plateb ani jiných třetích stran.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek odpoví  

                                   Ing. Roman Küršner, tel. 739 050 379

 

 

 

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz