Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Výstava v Trenčíně
Přijímáme objednávky ( na e-shop, nebo e-mail, s poznámkou - odběr v Trenčíně). Zdarma přivezeme. Výdej v pátek 2.3. a v sobotu 3.3. Více info +420739050079, krmiva.hulin@seznam.cz
 
Patička Vše od vody

 

   

! Rybolov na Zámečku !

 

Platební podmínky

Dodací lhůty

 
Expedici zboží provádíme mimo rybolovnou sezónu v pracovní dny do 24 hodin, ode dne následujícím po dni, kdy obdržíme objednávku. V hlavní rybolovnou sezónu to může být i 48 hodin. Zákazník je o této skutečnosti a délce expedice, aktuálně informován e-mailem, zaslaným automaticky po obdržení objednávky. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku následující den po obdržení objednávky.
 

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

  • Osobní odběr - ZDARMA.
  • Dopravní službou PPL (doručení zpravidla do druhého pracovního dne ode dne expedice, dopravné je připočteno k faktuře) - cena včetně balného!

Cena:  do 12 kg:   125,– Kč

            12-25 kg:   170,- Kč
  • Dopravní službou IN TIME (doručení zpravidla do druhého pracovního dne ode dne expedice, dopravné je připočteno k faktuře) - cena včetně balného!

Cena:   12 - 25 kg:   170,- Kč

             25 - 50 kg:   193,- Kč
 

 
 
Způsob platby 
  • Hotově při osobním odběru.
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel, nebo pracovnice pošty při převzetí.  
  • Bankovním převodem - možnost platby on line, nebo platební kartou, přes platební bránu ComGate, která je nastavena ve třetím kroku v košíku - funkční od 15.9.2014
  • ePlatba - po odeslání objednávky má kupující možnost využít internetové bankovnictví svojí banky a provést on line zadání bankovního příkazu. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate a.s.. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.
    Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí zpracovatelů plateb ani jiných třetích stran.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek odpoví  

                                   Ing. Roman Küršner, tel. 739 050 379

 

 

 

CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek