Domů / PRO PSY / PAMLSKY a ODMĚNY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 10 / 32

PAMLSEK PRO PSY - Maso s bylinami 16 mm, 250 g


1 hodnocení Kód: PMLMB11
Vařený výrobek pro psy s masem, syrovou rybou a bylinnou směsí. Určeno jako pamlsek, či odměna pro psy, nikoliv jako základní potrava! Průměr 16 mm.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
68 Kč
78 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
PAMLSEK PRO PSY - Maso s bylinami 16 mm, 250 g

 

Velmi atraktivní, vařená směs s masem, rybou a bylinami !

  ! Určeno jako pamlsek, či odměna při výcviku !

 

  • Složení : Masové moučky - hovězí a vepřová, syrové rybí maso - žralok, treska. Hovězí moučka, rybí moučka, lojové škvarky nesmažené, hovězí kolagen, extrudovaná pohanka, kukuřice a rýže. Sušená jablečná dřeň, pšeničné klíčky, sušená vejce, pivovarské kvasnice, lososový olej, směs bylin pro psy, mořské řasy, aj. Neobsahuje drůbeží maso!

 

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva.   

Bílkoviny (NL) - 29 %, Tuk – 18 %, Vláknina - 4.5 %, Škrob 9 %, Cukr 2 %, NaCl 0,6 %.  

Energetická hodnota:  14,60  MJ / kg 

 

  • Charakteristika :  Pamlsek pro psy Maso s bylinami je vařená masová směs, na základě jednodruhových masových mouček a syrového rybího masa. Směs je tvarovaná do kuliček o průměru 16 mm. Směs obsahuje 65 % živočišných produktů + pivovarské a krmné kvasnice, zbytek jsou tepelně upravené rostlinné a zeleninové suroviny + speciální směs bylin na podporu chuti a trávení, včetně hnědé mořské řasy Kelp. 

Pamlsek obsahuje hodně masa ( žádné drůbeží ) a velmi málo škrobu, který pes nepříliš dobře tráví. Pamlsek ma tmavě zeleno-šedou barvu po bylinách a přirozenou, jemnou, masitou vůni po živočišných surovinách. Průměr kuliček je 16 mm. Tuto velikost rozkoušou dle našich poznatků i malá plemena psů. 

Ani tento výrobek nepřibarvujeme a nearomatizujeme ! Má proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. Vyrábíme jen takové množství, které max. do 30 dnů vyexpedujeme, takže jej dodáváme stále čerstvý. Výrobek má tužší, gumovitou konzistenci.

Dobu spotřeby doporučujeme ideálně cca 3 měsíce od nákupu. Při uchovávání v chladu a temnu do 15 °C = v chladničce až 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat min.12 měsíců od nákupu.

Používáme  pouze kvalitní a čerstvé  suroviny, mnohé jsou v potravinářské kvalitě !

  • Použití: Výrobek používejte pouze jako pamlsek, či odměnu pro psa! Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna při výcviku, nebo jen k občasnému přilepšení! Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj.

Denní dávku pro výcvik, však není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do delšího časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při velkém, jednorázovém příjmu organizmus psa nijak nepoškodí!

  • Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do max. 18 °C. Při teplotě do 10 °C spotřebujte max. do 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat až 12 měsíců od nákupu. Mějte peletky vždy dobře uzavřené, jsou velmi aromatické.
Specifikace
Váha 0.15 kg
Alternativy a podobné
KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg Kód: GRP3110 SUPER CENA
Granulované krmivo pro psy, s nižším obsahem tuku, lisované za studena z tepelně…
125 Kč
Detail
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro ryby, 1 l Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro ryby, 1 l Kód: LOE200
Výběrový olej z norského lososa, bezvodý, v chladu netuhne, vhodný i do studené vody,…
178 Kč
Detail
K tomuto produktu můžeme doporučit
MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - Losos a arktický Krill, 10 kg MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - Losos a arktický Krill, 10 kg Kód: MPML25
Nové atraktivnější složení! Vařený výrobek pro psy se syrovým rybím masem, arktickým…
1.730 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - RYBA S MASEM, 30 kg KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - RYBA S MASEM, 30 kg Kód: KPP14
Povrchově netukované, ručně míchané, prémiové krmivo s rybím masem, hovězími škvarky,…
1.380 Kč
Detail
PAMLSEK PRO PSY - Kachna s lososem 16 mm, 10 kg PAMLSEK PRO PSY - Kachna s lososem 16 mm, 10 kg Kód: PMLKL16
Vařený výrobek pro psy s kachním a lososovým masem. Určeno jako odměna pro psy, nikoliv…
1.550 Kč
Detail
MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - Losos a arktický Krill, 2,5 kg MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - Losos a arktický Krill, 2,5 kg Kód: MPML23
Nové atraktivnější složení! Vařený výrobek pro psy se syrovým rybím masem, arktickým…
495 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 10 / 32

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz