Domů / PRO PSY / PAMLSKY a ODMĚNY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

MINI PAMLSEK - Peletky 8 mm - S lososem, 250 g


Žádné hodnocení. Kód: MPPL19
Peletky o průměru 8 mm. Vařený výrobek pro psy s rybím masem a lososovým olejem. Určeno jako odměna pro psy, nikoliv jako základní potrava!
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Produkt již není v prodeji
MINI PAMLSEK - Peletky 8 mm - S lososem, 250 g

 

Velmi atraktivní, vařená, maso-rybí směs pro psy !

  ! Určeno jako odměna při intenzivním výcviku !

 

  • Složení : Hovězí a vepřová masová moučka, krmné hovězí škvarky nesmažené. Syrové rybí maso - žralok a treska. Natrávená játra, sušená plná krev, lososová moučka, přírodní hovězí kolagen, extrudovaná pohanka a kukuřičné klíčky, jablečná dřeň, vařená rýže, sladový květ, sušená vejce, pivovarské kvasnice, lososový olej, aj. Neobsahuje obiloviny a drůbeží maso!

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva.   Bílkoviny (NL) - 30 %, Tuk – 18 %, Vláknina - 4 %, Cukr 1,5 %, NaCl 0,6 %.  Energetická hodnota:   14,70  MJ / kg 

 

  • Charakteristika :  Minipeletky 8 mm, to je vařený pamlsek pro z masové směsi, na základě sušené masové moučky, syrového rybího masa, hovězí škvarkové drťě, natrávených drůbežích jater a bezlepkových pojiv. Pamlsek je tvarovaný do peletek o průměru 8 mm a délky cca 8 - 13 mm. Směs obsahuje 60 % živočišných produktů + pivovarské kvasnice, zbytek jsou tepelně upravené bezlepkové rostlinné a zeleninové suroviny. Takže hodně masa a málo škrobu, ( který pes nepříliš dobře tráví! ). Pamlsek má tmavě hnědou barvu a přirozenou, masitou vůni. Tuto velikost rozkoušou i mini plemena psů. 

Minipeletky 8 mm nepřibarvujeme a nearomatizujeme ! Mají proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. Vyrábíme jen takové množství, které max. do 30 dnů vyexpedujeme! Výrobek má tužší, gumovitou konzistenci.

  • Možnosti použití:   Minipeletky 8 mm jsme vyvinuli jako drobný pamlsek vhodný pro intenzivní výcvik psů, kdy je třeba psa velmi často odměňovat a nesmí dojít k jeho nasycení i když použijete hodně kusů. Peletky používejte pouze jako pamlsek, nebo při výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna, nebo jen k občasnému přilepšení. Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do nějakého časového období. Použijte tolik peletek, kolik je nutné k odměně psa.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí!

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v dobře uzavřených obalech, v suchu a temnu, bez slunečního svitu. Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do max. 18 °C. Při teplotě do 10 °C spotřebujte max. do 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat až 12 měsíců od nákupu. Mějte peletky vždy dobře uzavřené, jsou velmi aromatické.
Specifikace
Váha 0.25 kg
Alternativy a podobné
KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg Kód: GRP3110 SUPER CENA
Granulované krmivo pro psy, s nižším obsahem tuku, lisované za studena z tepelně…
125 Kč
Detail
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro ryby, 1 l Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro ryby, 1 l Kód: LOE200
Výběrový olej z norského lososa, bezvodý, v chladu netuhne, vhodný i do studené vody,…
178 Kč
Detail
K tomuto produktu můžeme doporučit
MINI PAMLSEK - Ryba s Mořskou řasou - zelený 8 mm, 500 g MINI PAMLSEK - Ryba s Mořskou řasou - zelený 8 mm, 500 g Kód: MPRM21
NOVINKA! Mini peletky vhodné pro velmi časté odměňování při intenzivním výcviku psa.…
135 Kč
Detail
Boilies - KRILL se ŠVESTKOU, 1 kg Boilies - KRILL se ŠVESTKOU, 1 kg Kód: KRLSV20
Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater.…
234 Kč
Detail
HOVĚZÍ VAZOVICE - Krájená sušená, 1 kg HOVĚZÍ VAZOVICE - Krájená sušená, 1 kg Kód: HVA22
Sušená hovězí šlacha, nakrájená na menší části pro lepší dávkování. Kvalitní zdroj…
165 Kč
Detail
Superprémiové krmivo - KUŘECÍ PRSA se PŠTROSÍM TUKEM, 15 kg Superprémiové krmivo - KUŘECÍ PRSA se PŠTROSÍM TUKEM, 15 kg Kód: SPKPT10
Krmivo ze syrové kuřecí prsní svaloviny, hovězích jater, pštrosího tuku a doplněné…
1.140 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz