Domů / PRO PSY / PAMLSKY a ODMĚNY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 11 / 32

MINI PAMLSEK EXTRA - Ryba s Mořskou řasou - zelený 6 mm, 250 g


Žádné hodnocení. Kód: MPXZ50 NOVINKA
NOVINKA! Ještě menší masové peletky pro velmi časté odměňování při intenzivním výcviku psa. Průměr 6 mm a délka 4-6 mm. Vynikající vařený pamlsek pro psy se syrovou Treskou, Spirulinou, Kelpou, herinkovým vývarem, lososovým olejem, aj.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
78 Kč
90 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
MINI PAMLSEK EXTRA - Ryba s Mořskou řasou - zelený 6 mm, 250 g

 

  Ojedinělý výrobek na českém trhu !

! Vynikající pro velmi časté odměňování při intenzivním výcviku !

Pro psa neodolatelná vůně a chuť i při tak malém kousku !

 

  • Složení : Syrové vařené maso z Tresky,. Lososový protein 72 %. Vařená instantní ryže. Hovězí masová moučka. Škvarková moučka, pšeničné klíčky, sušená natrávená játra, sušená vejce, pivovarské kvasnice, hovězí kolagen, Rybí vývar, Sladkovodní sinice Spirulina, mořská řasa Kelpaí, Lososový olej, aj. Neobsahuje obiloviny ani drůbeží maso!

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva.   Bílkoviny (NL) - 32 %, Tuk – 16 %, Vláknina - 2,8 %, Popel - 11%, Škrob - 15 %, Vápník 2,9 %, Fosfor 1,4 %, NaCl 0,65 %, Jód 1 mg.

Energetická hodnota:   14,62  MJ / kg  =  3495 kcal.

  • Charakteristika :  Mini pamlsek pro intenzivní výcvik je ve tvaru drobných peletek o průměru 6 mm a délce cca 4 - 6 mm. Jde o vařený produkt z převládající rybí směsi s přídavkem mořských a sladkovodních řas, speciálních vysoce stravitelných proteinů z mořských ryb a jen s menším, pouze pro soudržnost nutným, vařeným rostlinným podílem, který neobsahuje lepek.

Ve směsi je 68 % kvalitních živočišných produktů, mezi nimi i špičkové suroviny jako jsou vodní řasy + rybí protein ( 10 % ). Zbytek tvoří tepelně upravené, bezlepkové, rostlinné suroviny. Tak je ve směsi dosaženo vysokého podílu rybího masa s velmi málým obsahem škrobu. Mini pamlsek 6 mm má tuhou, gumovitou konzistenci, intenzivní masitou vůni, zeleno-hnědou barvu po surovinách - řasách. Bez umělých barviv, ochucovadel a aromat.

  • Možnosti použití: Mini peletky 6 mm jsme vyvinuli na základě speciální poptávky chovatelů a výcvikářů po opravdu velmi drobném pamlsku vhodném pro intenzivní výcvik psů, kdy je třeba psa velmi často odměňovat a nesmí dojít k jeho nasycení, i když se použije hodně kusů a po dlouhou dobu.

Peletky používejte hlavně jako odměnu při vytrvalém výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově a pachově velmi atraktivní doplněk. Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do přiměřeného časového období. Použijte při odměně peletky jen po 1 ks, tak často jak je nutné k odměně psa za každý výkon.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jsou to přírodní suroviny, které při větším jednorázovém příjmu organizmus psa nijak nepoškodí. Maximálně může dostat průjem - dle pozřeného množství.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte peletky v dobře uzavřených obalech, nejlépe v prodyšných ( papírové, plátěné ) v chladu, suchu a temnu, bez slunečního svitu. Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu - při uchovávání v chladu a temnu do max.18 °C. Při teplotě do 8 °C spotřebujte max. do 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat min. 12 měsíců od nákupu. Mějte peletky vždy dobře uzavřené, jsou velmi aromatické. Pozor na zvlhnutí, snadno pak zaplísní. Pokud se vám to stane, nepoužívejte je dál a zlikvidujte je.
Specifikace
Váha 0.25 kg
Alternativy a podobné
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro ryby, 1 l Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro ryby, 1 l Kód: LOE200
Výběrový olej z norského lososa, bezvodý, v chladu netuhne, vhodný i do studené vody,…
178 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg Kód: GRP3110 SUPER CENA
Granulované krmivo pro psy, s nižším obsahem tuku, lisované za studena z tepelně…
125 Kč
Detail
K tomuto produktu můžeme doporučit
MINI PAMLSEK EXTRA - Kurkuma a Herinek - žlutý 6 mm, 10 kg MINI PAMLSEK EXTRA - Kurkuma a Herinek - žlutý 6 mm, 10 kg Kód: MPXV65
NOVINKA! Masové mini peletky o průměru 6 mm pro velmi časté odměňování při intenzivním…
1.740 Kč
Detail
MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - Losos a arktický Krill, 10 kg MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - Losos a arktický Krill, 10 kg Kód: MPML25
Nové atraktivnější složení! Vařený výrobek pro psy se syrovým rybím masem, arktickým…
1.730 Kč
Detail
MINI PAMLSEK EXTRA - Kachna a Krill - červený 6 mm, 10 kg MINI PAMLSEK EXTRA - Kachna a Krill - červený 6 mm, 10 kg Kód: MPXKL35
NOVINKA! Extra malé peletky pro velmi časté odměňování při intenzivním výcviku psa.…
1.590 Kč
Detail
Sušené rybičky pro psy - Ančovičky, 1 kg Sušené rybičky pro psy - Ančovičky, 1 kg Kód: PMSR13
Přírodní pochoutka ze sušených mořských rybiček - pro psy co zbožňují ryby. Přirozený…
390 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 11 / 32

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz