Domů / PRO PSY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 40 / 68

KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 2,5 kg


188 hodnocení Kód: KPP20 DOPORUČUJEME
Pelety povrchově napuštěné lososovým olejem - obsah tuku 20 %. S rybím masem, hovězími škvarky, Krillem, mořskou řasou Kelp a zeleninou. Vysoký podíl živočišných surovin. Minimum škrobu. Bez soli, konzervantů a ochucovadel! Více info v "Popisu výrobku".
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
157 Kč
180 Kč , plus doprava
( 72 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 2,5 kg

 

Ručně míchané krmivo pro psy, tukované lososovým olejem !

! Nově s kolagenem, mořskou řasou Kelp a arktickým Krillem ! 

! Velmi bohatá směs živočišných surovin, zeleniny a kvasnic, s minimem škrobu !

 

Celkem máme ve směsi: 61 % živočišných surovin + 5 % kvasnic, 12 % jablečné dřeně, 11 % extrudovaných rostlinných surovin, 7 % živočišných olejů a  4 % ostatních surovin.

  • Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva.  Hrubý protein - 27 %, Tuk – 20 %, Vláknina - 3,8 %,  Sacharidy - 1,7 %. Škrob 12 %. Vlhkost 14 %. 

Poznámka: Sacharidy pochází z ovoce a zeleniny, jde tedy o jednoduché cukry - fruktózu a glukózu, které jsou pro psa přijatelné. Popel je krmivářská hodnota a jde o označení zbytku při spálení jednotky směsi. Je to nespalitelný podíl a jde převážně o minerální látky. ( Nejde o popel přidaný do krmiva, jak je to mezi laickou veřejností v povědomí ! )

Nízké úrovně škrobu jsme dosáhli použitím rostlinných surovin s minimem škrobu, např. zeleninové a ovocné dřeně, mořské řasy Kelp, kukuřičných klíčků, pohanky, aj.

Nepoužíváme suroviny s vysokým obsahem lepku - pšenice, ječmen, aj. Nejde však o plně bezlepkovou směs, lepek se může ve stopách vyskytovat.

Vitamíny - jsou přirozené, jen ze surovin, nejsou dodávány Premixy :  A – 1.550 mj., C - 240 mg., D3 – 235 mj., E - 525 mg, B1 – 6,48 mg, B2 – 4,1 mg, B6 - 21,20 mg, B12 - 37 mcg, B8 = Cholin – 698 mg, Beta karoten - 2 mg.

Minerály - jen ze surovin:  Ca – 1,95 %, P – 0,9 %, Na – 0,34 %, Cu – 5,5 mg, Fe – 166 mg, Zn – 29 mg, Se – 0,2 mg. Jód - 6 mg.

Energetická hodnota:   15,45  MJ / kg  =  3693 kcal / kg

  • Charakteristika krmiva:  Naše za studena lisované krmivo pro zdravé a aktivní psy je protlačováno mokrou cestou do tvaru pelet o průměru: 12 mm, 16 mm a 24 mm, přičemž průměr 24 mm má středovou dírku pro lepší rozkousnutí.

Studená technologie výroby má oproti granulaci jednu nepřekonatelnou výhodu, a to takovou, že lze do mokré směsi dát jakékoliv suroviny bez ohledu na to, zda mají, či nemají vůči sobě vzájemnou pojivost, aby šly stlačit a držely pevně pohromadě. Takto se směs může poskládat ze surovin velmi blízkých potřebám výživy psa, a to bez větší potřeby škrobu, nutného jinak jako pojiva.

Za studena lisované krmivo mokrou cestou se tvaruje protlakem vlhké směsi přes teflonové matrice, které nekladou tak velký odpor. Následně jsou pelety dosoušeny ve speciální, kondenzační sušárně při teplotě max. do 45 °C.

Tepelně předupravené suroviny jsou hruběji mleté, silně slisované a proto nebobtnají psovi v žaludku (minimální riziko torze = přetočení žaludku ). Přirozený obsah vlákniny z ovocné a zeleninové dřeně, zajistí intenzívní trávení ve střevě. Nedochází pak ke snížení peristaltiky střev - jejich pohybu - a k usazování zbytků potravy na jejich stěnách, čímž se zanášejí mikroklky - drobné výběžky - jenž zvětšují povrch střevní stěny a tím i schopnost vstřebávání živin z potravy.

Mokrá směs je formována do pelet o průměru:

12 mm  -  pro menší plemena ( pro mini pl. doporučuji superprémiové  krmivo )

16 mm  -  pro střední plemena.

24 mm   -  pro velká a obří plemena - mají středovou dírku pro lepší rozkousnutí

Barva je tmavě hnědá. Má jemnou rybí, olejnatou vůni. Krmivo není dochucováno digestivy, přibarvováno ani aromatizováno - vše jsou jen kvalitní krmné suroviny. Použité tuky a oleje jsou stabilizovány vitamínem E - tokoferol - přímo od prvovýrobce. Krmivo obsahuje malý podíl cukru a lepku - údaj je významný jen pro psy s cukrovkou, nebo s alergií na lepek.

Do krmné směsi přidáváme také hnědou mořskou řasu Kelp a arktický Krill. Tyto suroviny se řadí mezi tzv. super potraviny. Mají široké pole kladného působení na organizmus. Např. snižují negativní působení volných radikálů v těle a tim i mimo jiné Oxidativní stres, čili přílišné stárnutí buněk. Dále ovlivňuje i metabolizmus lipidů - tuků - a jejich využití v organizmu. Kelpa a Krill jsou významným doplňkem stravy a ovlivňují pozitivně metabolismus i autoimunitu zvířete.

  • Doporučené použití: Krmivo je vhodné pro aktivní střední a velká plemena, pro zdravé psy, mladého, středního a staršího věku, bez alergií, cukrovky a s dostatkem pohybu.

Pro staré psy, nad cca 14 let, je třeba krmivo odzkoušet, jak na něj reagují, hodně u nich záleží na kondici a plemeni. To samé platí i pro málo aktivní mini plemena, nezvyklá na pohyb a masitou stravu. U těch bych doporučil raději naše superprémiové krmivo, které je menší. Naše krmivo obsahuje vyšší podíl bílkovin a tuku, je třeba ho proto odzkoušet, zda jej takovýto pes dobře tráví. 

U velkých plemen a psů ve vysoké zátěži je potřeba dbát na jejich specifické nároky dle druhu a aktivity, např. doplnění chondroprotetik = kloubních přípravků, aj. 

Orientační spotřeba krmiva pro psa:  Obecně lze doporučit 14 - 18 g krmiva / kg živé váhy psa, dle jeho aktivity.

Máme hodně dotazů od zákazníků, že jim pes hubne a potřebují výživnější krmivo. Na dotaz kolik denně psovi dají krmiva, ve většině případů uvedou asi 2/3 zde uvedené minimální dávky. Pokud vám tedy pes hubne, přidejte mu větší objem krmiva, dle výše uvedeného množství.

Přechod na nové krmivo: U některých psů může chvíli trvat, než si na tento typ krmiva zvyknou a může je postihnout v prvních dnech průjem ( mikroflora střev se musí adaptovat na nové složení krmiva ). Jde většinou o psy stabilně krmené průmyslovými krmivy a bez příjmu syrového masa. Tady doporučujeme pozvolný přechod na naše krmivo. U psů krmených pestrou stravou a masem k tomuto nedochází.

Doporučená doba spotřeby a skladování  - Berte naše krmivo jako směs přírodních produktů, která je bez chemických konzervantů, pouze vysušená a s přirozenými surovinami! Pelety jsou napuštěny lososovým olejem a ten při chybném skladování ( v teple a neprodyšných obalech ) snadno podléhá oxidaci! 

Proto ideální spotřebu tohoto krmiva doporučuji do 60 dnů od nákupu - skladováno max. do 18 °C. V letním horkém období do 30 dnů - skladováno nad 22 °C. Tak bude krmivo čerstvé, a hlavně pro psa chutné!

Skladování: Uchovávejte pelety v chladu, nejlépe max. do 18 °C, a temnu, v prodyšných obalech - papírový, nebo PP pytel ( na obilí ), ne však v PVC obalech ( igelitový sáček, taška, PVC pytel, sud, aj. ) ! Je u nich riziko kondenzace vody na stěnách obalu díky kolísání okolní teploty, tím zvlhnutí a následné zaplísnění !

Dobrá rada: Když už budete mít krmivo v plastovém obalu, mějte ho alespoň otevřený a jednou týdně s ním protřepejte, aby se zabránilo vzniku mikroklimatu mezi peletami, vhodného pro růst bakterii a plísní. Obaly s krmivem mějte na podložce - paleta, karton, dřevo, ne na holém betonu, dlažbě či železu, opět hrozí zaplísnění ve stykové části s takovýmto povrchem, který vede dobře teplotu a ta se často mění a tím se kondenzuje uvnitř obalu voda !

V letním horkém období, pokud nemáte chladnou místnost s teplotou do cca 18 °C, doporučuji spotřebovat do 30 dnů. A rozhodně nemít krmivo v PVC obalech - hrozí, že se zapaří !

 

V zimním období nechte krmivo v nevytápěné místnosti ( garáž, zastíněná veranda, průjezd, dílna, aj. ), vydrží pak mnohem déle, doba spotřeby se tak prodlouží až na 3 - 4 měsíce - při teplotě do max. 10 °C. Občas krmivem protřepejte.

NESKLADUJTE KRMIVO SPOLEČNĚ S POTRAVINAMI !

! Mikroorganizmy, které psovi neuškodí, mohou vážně infikovat člověka !

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Alternativy a podobné
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Kód: SRP-01011 TOP KVALITA NEJŽÁDANĚJŠÍ
Bezvodý, extra čistý, lososový olej za studena lisovaný, v chladu netuhne, bez příměsí…
100 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg Kód: GRP3110 SUPER CENA
Granulované krmivo pro psy, s nižším obsahem tuku, lisované za studena z tepelně…
125 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S LOSOSOVÝM OLEJEM, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S LOSOSOVÝM OLEJEM, 2,5 kg Kód: GREXL200
Inovovaná receptura - 30 % syrového rybího masa z Tresky + mořská řasa Kelp, lososová…
175 Kč
Detail
K tomuto produktu můžeme doporučit
VEPŘOVÉ MASO 400 g - konzerva pro psy, 4 ks VEPŘOVÉ MASO 400 g - konzerva pro psy, 4 ks Kód: VM381
Ručně plněná konzerva, prvotřídní jakosti. 80 % nahrubo mletá, čistá vepřová svalovina…
10 %
248 Kč
Detail
JEHNĚČÍ MASO 400 g - konzerva pro psy, 4 ks JEHNĚČÍ MASO 400 g - konzerva pro psy, 4 ks Kód: JEH401
Hypoalergenní krmivo! Ručně plněná konzerva prvotřídní jakosti z jehněčího masa - plně…
10 %
335 Kč
Detail
KUŘECÍ MASO V KUSECH 400 g - konzerva pro psy, 4 ks KUŘECÍ MASO V KUSECH 400 g - konzerva pro psy, 4 ks Kód: KMK401
Ručně plněná menší konzerva, prvotřídní jakosti z krájených kusů kuřecí svaloviny a…
220 Kč
Detail
PAMLSEK PRO PSY - Maso s bylinami 16 mm, 250 g PAMLSEK PRO PSY - Maso s bylinami 16 mm, 250 g Kód: PMLMB11
Vařený výrobek pro psy s masem, syrovou rybou a bylinnou směsí. Určeno jako pamlsek, či…
78 Kč
Detail
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 12:10 Datum: 20.12.2018
Granule obsahují plastové nitě
Marika hodnotil: Čas: 10:02 Datum: 27.01.2017
Bezkonkurenční. Pes má krásnou srst už po týdnu. Po měsíci k nepoznání. Jiné krmivo už nechci.
hodnotil: Čas: 19:46 Datum: 01.12.2014
Zakoupil jsem si nejdříve 5kg krmiva na zkoušku, protože jsem na Heurece našel pozitivní hodnocení. Od té doby, jsem pravidelným odběratelem, protože naši psi nechcou žrát pomalu nic jiného. Fenka po nasazení krmiva trošku nabrala váhu a výrazně se jí zlepšila kvalita srsti. Doporučuji nejdříve koupit na zkoušku a uvidíte, že budete spokojení jako já :-)
Zboží 40 / 68

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz