Domů / PRO PSY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 22 / 68

KRMIVO PRO PSY - Doplňkové pro BARF - S mořskou řasou, 2,5 kg


Žádné hodnocení. Kód: BARF10 AKČNÍ CENA
Inovovaná receptura s mořskou řasou Kelp a vejci. Granulované, doplňkové krmivo z rostlinných surovin, s rybím tukem a pivov. kvasnicemi. Určené jako příloha k syrovému i vařenému masu. Nekrmit samostatně nebo s granulemi! Více info v "Popisu výrobku".
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
AKCE! -10 % 10 %
Běžná cena: 145 Kč
Ušetříte: 14 Kč
114 Kč
131 Kč , plus doprava
( 52 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
KRMIVO PRO PSY - Doplňkové pro BARF - S mořskou řasou, 2,5 kg

 

! Nekrmit samostatně !

! Určeno jen jako Doplňkové krmivo pouze k masu !

Nedávat ke granulím - jen k masu a vlhčené !

 

  • Obsahuje :  extrudované suroviny - jáhly ( loupané proso ), pohanka, bramborová moučka, zelený hrách, kukuřičné klíčky, lněné semínko, rýže.

Sušené rostlinné suroviny:  Jablečná dřeň, pšeničné klíčky, sušená kořenová zelenina - mimo celeru, Svatojánský chléb, hnědá mořská řasa Kelpa, sladový květ.

Živočišné suroviny:  Pivovarské kvasnice, vaječné skořápky, sušená vejce - melanž, lososový olej.

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva:  Hrubý protein - 14 %. Tuk – 8 %. Vláknina - 6,6 %.  Sacharidy - 5 %. Popel - 6,3 %. Škrob 23,5 %. NaCl - 0,3 %. 

Vitamíny - přirozené ze surovin:  A – 750 mj., C - 116 mg., D3 – 105 mj., E - 25 mg, B1 – 9,2 mg, B2 – 6,4 mg, B3 = Niacin - 32,7 mg, B6 - 4,3 mg, B12 - 2,6 mcg, B8 = Cholin – 78,2 mg, Beta karoten - 1,4 mg.

Minerály přirozené ze surovin:  Ca – 2,3 %, P – 1 %, NaCl – 0,5 %, Mg - 0,8 %, Cu – 6,8 mg, Fe – 96 mg, Zn – 35 mg, Se – 0,2 mcg, Jód - 30,2 mg.

Poznámka: Sacharidy pochází z ovoce a zeleniny, jde tedy o jednoduché cukry - fruktózu a glukózu, které jsou pro psa přijatelné. Popel je označení zbytku při spálení jednotky směsi, při laboratorních rozborech. Je to nespalitelný podíl a jde převážně o minerální látky. ( Nejde o popel přidaný do krmiva! ). Při přídavku 20% do masa se však všechny hodnoty 5x sníží, takže pes v jedné dávce dostane jen 1% sacharidů, 5% škrobů, atd.

  • Charakteristika:  Doplňkové krmivo je určeno jako příloha pro příznivce BARFování, tzn. krmení psů syrovým masem. Lze jej však použít i při krmení vařeným masem. Výborným tahem, pro zlepšení chuti i nutriční hodnoty, je zalít granule k masu ještě vývarem z něj, či z kostí!

Ve vodě mohou granule mírně bobtnat, protože obsahují dehydrované suroviny, které mají tendenci nabírat na sebe více vody - např. jablečná dřeň. Proto je lepší před podáním psovi k masu, vždy granule zvlhčit. Doplňkové BARF krmivo je granulováno za studena, do granulí o průměru 8 mm a délce cca 25 - 35 mm. Má světle hnědou barvu a jemnou vůni po rostlinných surovinách a kvasnicích.

Krmivo neobsahuje žádné konzervanty ani barviva !

Jelikož jde o doplněk k masité stravě, je surovinové složení tomu přizpůsobeno tak, aby doplněk dodával to, co se v mase vyskytuje minimálně, což je především přirozená vláknina, některé vitamíny a minerály, nenasycené mastné kyseliny, stopové prvky, antioxidanty, jód, aj. Naše krmivo pro BARFování neobsahuje pšenici ( ani jiné obiloviny ), která se vyznačuje vysokým podílem obilné bílkoviny - lepku, který může být pro psa potencionálním alergenem. Lepek se může ale ve stopách vyskytovat. 

Vlákninu zajišťuje především extrudovaná pohanková mouka - mletá z neloupaných pohankových zrn, sušená jablečná dřeň, sladový květ, pšeničné klíčky, kukuřičné klíčky a svatojánský chléb.

Vitamíny a minerály jsou pouze přirozeného původu. Zajištují je hlavně pivovarské kvasnice, zelenina, klíčky, sušená vejce a moučka z vaječných skořápek. Nenasycené mastné kyseliny jsou nejvíce zastoupeny v lososovém oleji a lněném semínku.

Probiotikum je ve formě inaktivovaných kvasnic, pro zlepšení přirozené imunity a kvality trávení.

  • Doporučené použití:   Krmivo je pouze doplňkem k masité stravě při tzv. BARFování. Nekrmte jej samostatně, pes ho nebude ani chtít moc sólo žrát a mohlo by navíc způsobit i trávicí potíže díky vysokému podílu rostlinné vlákniny - zácpa. Je vhodné pro menší, střední a velká plemena, pro zdravé psy, mladého až pokročilejšího věku, bez sklonu k alergiím a cukrovce. U velkých plemen a psů ve vysoké zátěži doplňkové krmivo nenahradí nadrůměrnou potřebu specifických živin, např. kolagenu a minerálů !

Krmivo zamíchejte do mokré masové směsi, případně ještě přelejte vychladlým vývarem. Rozpustnost je pozvolná a granule se rozpadají od povrchu ke středu pomalu a postupně, řádově desítky minut až hodiny ( dle způsobu použití - vývar, nebo směs masa ).

  • Dávkování doplňkového krmiva: 

Obecně se k masu přidává asi 10 - 20 %  ( 100 - 200 g na 1 kg masa ) doplňkového rostlinného krmiva, vzhledem k jeho složení a obsahu vlákniny. Záleží na tom, jaké doplňky stravy ještě používáte. Pokud žádné, může se dát rostlinných granulí 20 % z hmotnosti krmné porce. ( Máme také informace od chovatelů, že dávají až 25 % ( 250g / kg ) rostlinné složky při krmení masem.)  

  • Skladování a spotřeba: Doplňkové rostlinné krmivo je konzervováno přirozenou cestou, a to je vysušením. Uchovávejte jej proto v suchu, temnu a při teplotě nejlépe do 15 °C. Nepokládejte pytle, nebo sáčky na beton, dlažbu, železo a jiný dobře vodivý materiál. Mějte je na dřevěné ( např. palety ), nebo silnější kartonové podložce, která jej odizoluje od podlahy. Může jinak dojít vlivem rozdílných teplot ke srážení vlhkosti v místě dotyku a následnému zaplísnění.

Spotřebovat nejlépe do 6 měsíců od nákupu. Krmivo vydrží při správném skladování a teplotě do 10 °C sice až 10 měsíců, protože však neobsahuje průmyslová digestiva - ochucovadla, suroviny ztrácejí dlouhodobým skladováním na chuťové i pachové atraktivnosti.

Ideální spotřebu, pro zachování plné atraktivity, doporučuji nejlépe do 3 měsíců.

Specifikace
Váha 2.5 kg
Alternativy a podobné
KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg Kód: GRP3110 SUPER CENA
Granulované krmivo pro psy, s nižším obsahem tuku, lisované za studena z tepelně…
125 Kč
Detail
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Kód: SRP-01011 TOP KVALITA NEJŽÁDANĚJŠÍ
Bezvodý, extra čistý, lososový olej za studena lisovaný, v chladu netuhne, bez příměsí…
100 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 2,5 kg Kód: KPP20 DOPORUČUJEME
Pelety povrchově napuštěné lososovým olejem - obsah tuku 20 %. S rybím masem, hovězími…
180 Kč
Detail
K tomuto produktu můžeme doporučit
Lososový olej - NATURAL - pro psy, 1 l Lososový olej - NATURAL - pro psy, 1 l Kód: LOSP11
Přírodní, filtrovaný, lososový olej získávaný při zpracování lososů. Není rafinovaný a…
158 Kč
Detail
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 1 l Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 1 l Kód: SRP-01012
Čistý lososový olej z norského lososa, za studena lisovaný, bezvodý, v chladu netuhne,…
178 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S LOSOSOVÝM OLEJEM, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S LOSOSOVÝM OLEJEM, 2,5 kg Kód: GREXL200
Inovovaná receptura - 30 % syrového rybího masa z Tresky + mořská řasa Kelp, lososová…
175 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - RYBA S MASEM, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - RYBA S MASEM, 2,5 kg Kód: KPP10 NEJŽÁDANĚJŠÍ
Povrchově netukované, ručně míchané, prémiové krmivo s rybím masem, hovězími škvarky,…
175 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 22 / 68

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz