Domů / PRO PSY / DOPLŇKY PRO BARF
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 8 / 18

TYGŘÍ OŘECH STROUHANÝ - pro psy, 1 kg


Žádné hodnocení. Kód: TGOS20
Jemně strouhané hlízy Šáchoru jedlého - tzv. Tygří ořech. Vynikající a velmi chutný zdroj nenasycených mastných kyselin ( NMK ), vitamínů, minerálů a vlákniny. Neobsahuje lepek ani jiné běžné alergeny. Špičková kvalita přímo od pěstitele ze Španělska.
Výrobce: TIGERNUTS TRADERSTIGERNUTS TRADERS
Dostupnost: Připraveno k odeslání
111 Kč
128 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
TYGŘÍ OŘECH STROUHANÝ - pro psy, 1 kg

 

Vynikající zdroj přírodních vitamínů, minerálů a NMK !

! Tygří ořech patří mezi Superpotraviny !

 

  • Obsahuje:  7 % bílkovin, 26 % tuku - z toho je ale 82 % nenasycených mastných kyselin, 21 % cukrů, 26 % vlákniny, 31% škrobu.

Významný obsah vitamínů - především vit. E, vit. H, vit. C, vit. skupiny B, vit. P - Rutin.  Z minerálů pak např. železo, draslík, fosfor, hořčík, vápník aj.

  • Charakteristika: Šáchor jedlý ( lat. Cyperus sculentus lativum ), u nás více známí pod lidovým názvem Tygří ořech , jinak také jako zemní mandle, anglicky Tigernuts, španělsky Chufa - není ve skutečnosti ořech, ale drobná hnědá hlíza, rostoucí pod zemí, se zvrásněným oblým povrchem, připomínající seschlý lískový ořech. Tygří ořech je velmi bohatým zdrojem minerálních látek, stopových prvků, vitamínů a také nenasycených mastných kyselin ( dále jen NMK ). Nadzemní část rostliny se podobá zelené trávě.

Významné účinky pro zdraví organismu:

  • podporuje léčbu při střevních onemocněních
  • ovlivňuje funkci střev
  • působí protizánětlivě
  • funguje jako antioxidant
  • posiluje přirozenou imunitu

Tygří ořechy se řadí pro svůj vysoký obsah živin mezi superpotraviny. Obsahují např. vitamín P - Rutin, který je v naších podmínkách obsažen ve vyšší míře pouze v pohance a má významný vliv na cévní systém. Hlízy Šáchoru jsou přirozeně sladké díky obsahu jednoduchých cukrů a připomínají mandle s příchutí kokosu. Nabízíme jej ve formě jemně strouhané moučky. Jde o originální výrobek specializované pěstitelské španělské firmy na Tygří ořechy a jejich zpracování. Surovinu bereme napřímo, bez dalších prodejních mezičlánků.

  • Možnosti použití:  Strouhaný Tygří ořech je vhodným doplňkem rostlinných směsí k masu při Barfování nebo jako zchutňující přídavek k těstovinám, rýži, či zelenině. Nepodávejte v suchém stavu ale vždy alespoň cca hodinu máčené nebo lehce povařené.

Tygřé ořech je zelenina vhodná pro mladé až starší psy středních a velkých plemen s dobře fungujícím zažíváním. Nepodávat štěňatům, nemají ještě natolik přizpůsobený trávicí trakt pro příjem vlákniny. Nepodávat ani mini plemenům a přešlechtěným malým plemenům psů z obdobných důvodů jako u štěňat.

Dávkování:  5 - 8 % ( tj. 50 - 80 g / kg krmiva ) z celkové krmné dávky na den. Nebo přimíchat do zeleninové směsi - cca do 20 % z jejího celkového objemu ( tj. 200 g / kg ).

Dobrá rada: Pokud použijete moučku z Tygřího ořechu jako součást sušené zeleninové směsi upravuje se stejně - namočit a lehce povařit, nebo spařit. Pokud ji chcete přidat ke krmivu samostatně, nechejte moučku minimálně hodinu namočenou ve vodě - tak aby byla stále potopená, tak jako každá suchá zelenina nabírá na sebe vodu a bobtná. Navíc zvýšíte významě její stravitelnost pro psa, spaření nebo jen krátké povaření při cca 90°C ji také na kvalitě neubere. 

  • Skladování a spotřeba:  Skladujte moučku hermeticky uzavřenou v PVC sáčku v temnu a hlavně v suchu, ideálně do max. 18 °C. Pozor na napadení moly. Pokud se tak stane, ihned ji spotřebujte ( propláchnout a mírně povařit - psovi to nikterak nevadí ), spíš proto ať se vám moli nerozmnoží v domácnosti.

Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od zakoupení. Pro delší skladování je možné i moučku zamrazit. Po namočení, či uvaření spotřebujte v ten samí den.

 

Specifikace
Váha 1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Hypoalergenní krmivo - ZVĚŘINA S LOSOSEM, 29 kg Hypoalergenní krmivo - ZVĚŘINA S LOSOSEM, 29 kg Kód: HKZS13
Superprémiová, vařená směs s 28% obsahem syrového masa z Tresky, silně tukovaná…
10 %
1.856 Kč
Detail
Olej z Ostropestřce - pro psy, 1 l Olej z Ostropestřce - pro psy, 1 l Kód: LOTP17 AKČNÍ CENA
Za studena lisovaný olej z Ostropestřce Mariánského. Bez příměsí jiných olejů. Špičková…
25 %
94 Kč
Detail
BETA GLUKAN + VITAMÍN C - Kapsle 675 mg - pro psy, 50 ks BETA GLUKAN + VITAMÍN C - Kapsle 675 mg - pro psy, 50 ks Kód: BGLK80
Nejúčinnější přírodní imunostimulátor. V kapslích po 675 mg s vitaminem C. Prevence…
175 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 14,5 kg KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 14,5 kg Kód: KPP23
Pelety povrchově napuštěné lososovým olejem - obsah tuku 20 %. S rybím masem, hovězími…
812 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 8 / 18

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz