Domů / PRO PSY / KRMIVA PRÉMIOVÁ
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 1 / 3

KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - RYBA S MASEM, 2,5 kg


153 hodnocení Kód: KPP10 NEJŽÁDANĚJŠÍ
Povrchově netukované, ručně míchané, prémiové krmivo s rybím masem, hovězími škvarky, Krillem, mořskou řasou Kelp a zeleninou. Vysoký podíl živočišných surovin. Minimum škrobu. Bez soli, konzervantů a ochucovadel! Více informací v "Popisu výrobku".
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
152 Kč
175 Kč , plus doprava
( 70 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - RYBA S MASEM, 2,5 kg

 

! Ručně míchané krmivo, zpracované za studena !

Nově s kolagenem, mořskou řasou Kelp a arktickým Krillem ! 

! Bohatá směs živočišných surovin, zeleniny a kvasnic, s minimem škrobu !

 

Celkem máme ve směsi: 61 % živočišných surovin, včetně syrového rybího masa + 5 % kvasnic, 13 % jablečné dřeně, 13 % extrudovaných rostlinných surovin, 4 % živočišných olejů a 4 % ostatních surovin.

  • Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva: Hrubý protein - 28 %, Tuk – 16 %, Vláknina - 3,8 %,  Sacharidy - 1,7 %. Škrob 12 %. Popel 8 %. 

Poznámka: Sacharidy pochází z ovoce a zeleniny, jde tedy o jednoduché cukry - fruktózu a glukózu, které jsou pro psa přijatelné. Popel je krmivářská hodnota a jde o označení zbytku při spálení jednotky směsi. Je to nespalitelný podíl a jde převážně o minerální látky. ( Nejde o popel přidaný do krmiva, jak je to mezi laickou veřejností v povědomí ! )

Nízké úrovně škrobu jsme dosáhli použitím rostlinných surovin s minimem škrobu, např. zeleninové a ovocné dřeně, mořské řasy Kelp, kukuřičných klíčků, pohanky, aj.

Nepoužíváme suroviny s vysokým obsahem lepku - pšenice, ječmen, aj. Nejde však o plně bezlepkovou směs, lepek se může ve stopách vyskytovat.

- Vitamíny - jsou přirozené, jen ze surovin, nejsou dodávány Premixy:  A – 1.400 mj., C - 900 mg, D3 – 120 mj, E - 518 mg, B1 – 6,48 mg, B2 – 4,1 mg, B6 - 21,20 mg, B12 - 37 mcg, B8 = Cholin – 698 mg, Beta karoten - 2 mg.

- Minerály - jen ze surovin:  Ca – 1,95 %, P – 0,9 %, Na – 0,34 %, Cu – 5,5 mg, Fe – 157 mg, Zn – 29 mg, Se – 0,2 mg. Jód - 6 mg.

Energetická hodnota:   13,17 MJ / kg  =  3150 kcal / kg

  • Charakteristika krmiva:  Naše ručně míchaná a  za studena lisovaná směs pro psy, není granulována za sucha na klasické granule, ale je protlačována mokrou cestou na šnekových lisech do tvaru pelet o větším průměru ( 12 mm, 16 mm a 24 mm ), přičemž průměr 24 mm má středovou dírku pro lepší rozkousnutí.

Tato studená technologie výroby má oproti granulaci jednu velkou výhodu, a to tu, že lze do směsi dát jakékoliv suroviny bez ohledu na to, zda mají, či nemají vůči sobě vzájemnou pojivost, aby šly stlačit a držely pevně pospolu. Takto se směs může poskládat ze surovin velmi blízkých potřebám výživy psa, bez nutnosti škrobu jako pojiva.

Za studena lisované krmivo mokrou cestou nedosahuje při zpracování vyšší teplotu, než 30 °C, díky protlaku mokrého těsta přes teflonové matrice, které nekladou tak velký odpor. Následně jsou pelety dosoušeny při teplotě 38 - 42 °C ve speciální kondenzační sušárně. Tepelně předupravené suroviny jsou hruběji mleté, silně slisované a proto nebobtnají psovi v žaludku (minimální riziko torze = přetočení žaludku ). 

Přirozený obsah vlákniny z mořských řas, ovocné a zeleninové dřeně, zajistí intenzívní trávení ve střevě, nedochází ke snížení peristaltiky střev = jejich pohybu a k usazování zbytků potravy na jejich stěnách, čímž se zanášejí mikroklky - drobné výběžky - jenž zvyšují povrch střevní stěny a tím i schopnost vstřebávání živin z potravy.

Směs je formována do pelet o průměru:

12 mm  -  pro menší plemena ( pro mini pl. doporučuji superprémiové  krmivo )

16 mm  -  pro střední plemena.

24 mm   -  pro velká a obří plemena - mají středovou dírku pro lepší rozkousnutí.

 

Barva pelet je středně až tmavě hnědá. Mají jemnou masovo – olejnatou vůni. 

Krmivo není dochucováno digestivy ani aromatizováno - vše jsou jen kvalitní krmné suroviny! Použité tuky a oleje jsou stabilizovány vitamínem E - tokoferol - přímo od prvovýrobce. Krmivo obsahuje menší podíl cukru z přidaného ovoce - údaj je významný jen pro psy s cukrovkou.

Některé živočišné i rostlinné suroviny, které jsou v naší směsi, nelze v průmyslové velkovýrobě vůbec použít pro jejich nezpracovatelnost v automatizovaných technologiích, protože by zalepily dopravní cesty - např. lojové hovězí škvarky, čerstvá jablečná a mrkvová dřeň, syrové rybí maso, aj. Směs s těmito surovinami se musí míchat pozvolna za určitých podmínek a s notnou dávkou ruční práce. Proto je složení našeho krmiva velmi ojedinělé na českém trhu!   

  • Doporučené použití:   Receptura krmiva je sestavena pro menší aktivní psy, pro střední a velká plemena, pro zdravé psy, mladého, středního a staršího věku, bez alergií, cukrovky a s dostatkem pohybu.

Pro staré psy, nad cca 14 let, je třeba krmivo odzkoušet, jak na něj reagují, hodně u nich záleží na kondici a plemeni. To samé platí i pro málo aktivní mini plemena, nezvyklá na pohyb a masitou stravu. U těch bych doporučil raději naše superprémiové krmivo, které je menší. Naše krmivo obsahuje vyšší podíl bílkovin a tuku, je třeba ho proto odzkoušet, zda jej takovýto pes dobře tráví. 

U velkých plemen a psů ve vysoké zátěži je potřeba dbát na jejich specifické nároky dle druhu a aktivity, např. doplňky pro kloubní výživu, zvýšit případně ještě energii našeho krmiva přidáním tuku, lososového oleje, masa, aj. 

Přechod na nové krmivo: U některých psů může chvíli trvat, než si na tento typ krmiva zvyknou a může je postihnout v prvních dnech průjem ( mikroflora střev se musí adaptovat na nové složení krmiva ). Jde většinou o psy stabilně krmené průmyslovými krmivy a bez pravidelnějšího příjmu masa. Pak doporučujeme pozvolný přechod, tzn. míchat naše krmivo v prvních cca 3 dnech s původně krmeným krmivem a to v poměru 1 : 1. U psů krmených pestrou stravou a masem k tomuto nedochází.

Doporučujeme:  Kupte si k našemu krmivu pro psy ještě  olej z Norského lososa, a zalejte psovi tyto granule před podáním. Zvýšíte výrazně jejich energetickou i chuťovou hodnotu. Vhodné především v zimním období a pro velké aktivní psy.  Na 1 kg pelet dejte 5 % oleje, tj. 50 ml. Pravidelné podávání lososového oleje předchází, nebo i potlačuje některé typy kožních alergií, výrazně zlepšuje kvalitu a lesk srsti, kladně upravuje celkový metabolismus psa.

  • Dávkování a množství krmiva je pro každého psa velmi individuální. Nelze striktně stanovit tabulkovou hodnotu množství krmiva, kterou má pes sežrat za den. Každý pes má vlastní, specifický metabolismus a tím také jiné nároky na výživu, a to i podle fyzického zatížení, ročního období, rychlosti vlastního metabolismu, stáří, atd. Doporučuji proto krmit tak, jak pes potřebuje a neřidit se jen tabulkami, ty slouží pouze jako orientační údaj. 

Orientační spotřeba krmiva pro psa:  Obecně lze doporučit 15 - 19 g krmiva / kg živé váhy psa, dle jeho aktivity.

  • Doporučená doba spotřeby a skladování  - Berte naše krmivo jako směs přírodních produktů, která není chemicky konzervována, jen vysušením. Sice máme zkušenosti, že při správném skladování pelety vydrží i delší dobu, než zde uvádíme, ale žádné surovině dlouhá skladovatelnost neprospívá, především chuťově. 

Proto ideální spotřebu tohoto krmiva doporučuji do 60 dnů od nákupu - skladováno max. do 18 °C. V letním horkém období nejlépe do 30 dnů - skladováno nad 22 °C. Tak bude krmivo čerstvé, a hlavně pro psa chutné! 

Skladování: Uchovávejte v chladu, nejlépe do cca 18 °C, v temnu a hlavně v prodyšných obalech - papírový, nebo PP pytel ( na obilí ), ne však v PVC obalech ( igelitový sáček, taška, PVC pytel, PVC sud, aj. ) ! Je u nich riziko kondenzace vody na stěnách obalu díky kolísání okolní teploty, tím zvlhnutí a následné zaplísnění !

Dobrá rada: Když už bude mít krmivo v plastovém sudu, mějte ho alespoň pootevřený aby "dýchalo" a jednou týdně krmivem protřepejte, aby nedocházelo ke vzniku specifického mikroklimatu ve spodních vrstvách, vhodného pro růst plísní.

Obaly s krmivem mějte na teplo nevodivé podložce - paleta, karton, dřevo, ne na holém betonu, dlažbě či železu, opět hrozí zaplísnění ve stykové části s takovýmto povrchem, který vede dobře teplotu a ta se často mění a tím se kondenzuje uvnitř obalu voda !

V letním horkém období ( nad 22 °C ), pokud nemáte chladnou místnost s teplotou do cca 18 °C, doporučuji spotřebovat nejlépe do 30 dnů. A rozhodně nemít krmivo v PVC obalech - hrozí, že se zapaří !

 

V zimním období nechte krmivo v nevytápěné místnosti ( garáž, zastíněná veranda, průjezd, dílna, aj. ), vydrží pak mnohem déle, doba spotřeby se tak prodlouží až na 3 - 4 měsíce - při teplotě do 10 °C. Občas krmivem protřepejte.

NESKLADUJTE KRMIVO SPOLEČNĚ S POTRAVINAMI !

! Mikroorganizmy, které psovi neuškodí, mohou vážně infikovat člověka !

 

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Alternativy a podobné
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Kód: SRP-01011 TOP KVALITA NEJŽÁDANĚJŠÍ
Bezvodý, extra čistý, lososový olej za studena lisovaný, v chladu netuhne, bez příměsí…
100 Kč
Detail
Drůbeží tuk - pro psy, 1 l Drůbeží tuk - pro psy, 1 l Kód: DT101 NOVINKA
Výběrový drůbeží tuk, od českého výrobce. Vynikající a velmi chutný zdroj energie pro…
75 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg Kód: GRP3110 SUPER CENA
Granulované krmivo pro psy, s nižším obsahem tuku, lisované za studena z tepelně…
120 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S LOSOSOVÝM OLEJEM, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S LOSOSOVÝM OLEJEM, 2,5 kg Kód: GREXL200
Nová receptura - 28 % syrového masa z Tresky! Vařené krmivo s vysoce stravitelným…
175 Kč
Detail
K tomuto produktu můžeme doporučit
KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 2,5 kg Kód: KPP20 DOPORUČUJEME
Pelety povrchově napuštěné lososovým olejem - obsah tuku 20 %. S rybím masem, hovězími…
180 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg Kód: GRP3110 SUPER CENA
Granulované krmivo pro psy, s nižším obsahem tuku, lisované za studena z tepelně…
120 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S LOSOSOVÝM OLEJEM, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S LOSOSOVÝM OLEJEM, 2,5 kg Kód: GREXL200
Nová receptura - 28 % syrového masa z Tresky! Vařené krmivo s vysoce stravitelným…
175 Kč
Detail
Boilies - LEDOVÁ OLIHEŇ, 500 g Boilies - LEDOVÁ OLIHEŇ, 500 g Kód: LDOL21
Jedinečná kombinace olihňové moučky, Krill liquidu, moučky LT 72, jater a speciality -…
20 %
107 Kč
Detail
Hodnocení
Roman hodnotil: Čas: 05:16 Datum: 11.04.2017
Recenze Krmiva Hulín
Naše první setkání se značkou Krmiva Hulín proběhlo v roce 2014 a bylo spojeno s krmivy pro lov ryb, nikoliv s krmivy pro pejsky. Následující rok se setkali někteří členové našeho agility spolku s granulemi pro psy na závodech agility v Hulíně, kde dostali balíček s granulemi této značky. Neznámý produkt pejskům zachutnal, proto jsme oslovili společnost Krmiva Hulín s žádostí o podporu Mistrovství ČR v SUPER G Agility, které pořádal náš spolek v září 2016.
Krmiva Hulín nám poskytla ukázku své produkce granulí pro pejsky – konkrétně balení krmiva pro psy – ryba s masem. Díky tomuto daru měli všichni účastníci mistrovství možnost seznámit se s granulemi této značky. Musíme napsat, že ohlasy byly jednoznačně pozitivní, zároveň většina účastníků značku do té doby neznala. Našli se však i tací, o kterých jsme se dozvěděli, že granulemi této značky své psí miláčky dlouhodobě krmí. Zároveň nás po skončení mistrovství oslovilo několik účastníku s dotazem, kde je možné granule sehnat. S kvalitou krmiva byli příjemně překvapeni. Dokonce i ti, kteří tvrdili, že jejich pejsek běžně nekonzumuje krmiva s rybou, najednou obrátili a tvrdili, že krmivo jejich pejskovi velice chutná a chtějí jej zařadit do svého jídelníčku.
Z ohlasů na produkci Krmiva Hulín můžeme citovat- všichni byli velice příjemně překvapeni kvalitou, jím do té doby neznámé značky. Pejskům krmivo chutnalo, velice dobře ho trávili, spokojenost panovala i s obsahem granulí. Na značce oceňovali např. i to, že jsou vyráběny lisováním za studena, což je v současné době velmi populární technologie výroby. Zaujalo např. i to, že krmiva jsou ručně míchaná, což potěšilo zejména ty, kteří svým miláčkům chtějí poskytnout produkt, kterému je při výrobě věnována náležitá péče a obsahují čerstvé ingredience bez množství chemie. Nejlepší ohlas pak byl od chovatelů středních a větších plemen, kteří kvitovali to, že granule jsou velké a pejska nutí pořádně kousat a tím si očišťovat zoubky.
Létající tlapky Sedlec z.s.
Tomáš hodnotil: Čas: 16:42 Datum: 17.10.2016
Zdravím....dávám to štěňatku amstaf a přibírá krásně.... žádný průjem....palec nahoru!!!!!
Livia hodnotil: Čas: 09:16 Datum: 24.09.2015
Kupila som na skusku pre maleho bolonskeho psika velkost 12mm, hned od zaciatku chutilo a spapal celu misku - uvidime ake bude hovienko :). Vona (pach) krmiva vyrazny, budeme kombinovat s barfom, zatial som spokojna. Ak sa davka osvedci - budeme kupovat a propagovat v okoli :)
Emílie hodnotil: Čas: 14:18 Datum: 09.07.2015
S krmivem jsem spokojená. Můj pes trpěl průjmy a zvracením po různých druzích klasických granulí. Je těžké vybrat něco, co by mu vyhovovalo a bylo dlouhodobě finančně udržitelné. Tyto granule mu nezpůsobují potíže a chutnají mu. Jsem mile překvapena.
Radim hodnotil: Čas: 08:12 Datum: 29.10.2014
Tohle na trhu chybělo! Pes má třetinový objem stolice, než po krmení za 80,-! Je "veselejší", aktivnější, lepší se mu srst, žere s velkou chutí. Výborný poměr ceny a kvality - doporučuji vyzkoušet.
Zboží 1 / 3

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz