Domů / PRO PSY / KRMIVA HYPOALERGENNÍ
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 2 / 6

Hypoalergenní Extrudované krmivo - Zvěřina s Kachnou a Lososem, 2,5 kg


Žádné hodnocení. Kód: HKEZS10 NOVINKA
NOVÝ PRODUKT! Vařená směs s 30% obsahem syrového masa z Lososa a Tresky. Vysoký podíl mořské řasy Kelp a pivovarských kvasnic. Bez surovin způsobujících potravní alergii u psů = obiloviny, konzervanty, barvy, posilovače chuti, aj. Ručně míchané!
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
178 Kč
205 Kč , plus doprava
( 82 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Hypoalergenní Extrudované krmivo - Zvěřina s Kachnou a Lososem, 2,5 kg

 

! Ručně míchaná směs bez alergenních surovin !

 Bohatá na nealergení živočišné suroviny, řasy, zeleninu a pivovarské kvasnice !

  ! Vařená a tím pro psa velmi chutná ! 

 

 

  • Obsah surovin - sestupně: Syrové rybí maso ( Losos a Treska ) 30 %. Zvěřinová moučka 15 %, kachní moučka 10 %, lososová moučka 10 %. Jablečná dřeň. Pohanka, rýže, kukuřičné klíčky. Přirozený hovězí kolagen ( výroba v ČR ). Pivovarské kvasnice 5 %. Konopné otruby. Vaječné skořápky - moučka, Kelpa - hnědá mořská řasa 2,5 %. Lososový olej, Inaktivované kvasniceprobiotikum pro zlepšení trávení a zvýšení imunity organizmu.

Celkem máme ve směsi: 75 % živočišných surovin, včetně pivovarských kvasnic, 14 % rostlinných surovin, 7 % živočišných olejů a 4 % ostatních surovin.

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva.  NL ( hrubý protein ) - 28 %, Tuk – 18 %, Vláknina - 4 %, Škrob 17 %. Popel 7,5 %.

Poznámka: Popel je krmivářská hodnota a jde o označení zbytku při spálení jednotky směsi. Je to nespalitelný podíl a jde převážně o minerální látky. ( Nejde o popel přidaný do krmiva, jak je to mezi laickou veřejností v povědomí ! )

Nízké úrovně škrobu jsme dosáhli použitím rostlinných surovin s minimem škrobu, např. kukuřičné nebo pšeničné klíčky, jablečné dřeně, pohanky, konopných otrub, aj. Používáme jen suroviny bez obsahu lepku. Jde tedy o plně bezlepkovou směs.

Vitamíny:  A – 2.400 mj., D3 - 150 mj., E - 58 mg, B1 – 8,48 mg, B2 – 6,1 mg, B6 - 21,20 mg, B12 - 37 mcg, B8 = Cholin – 698 mg.

Minerály:  Vápník – 3,1 %, Fosfor – 1,5 %, NaCl – 0,4 %, Cu – 9,5 mg, Fe – 210 mg, Zn – 38 mg, Se – 0,2 mg. Jód - 9,2 mg.

Energetická hodnota:  14,91  MJ / kg  =  3563 kcal / kg

  • Charakteristika krmiva:  Krmivo je tepelně opracované extruzí. Jde o tepelnou úpravu surovin za vysokého tlaku a teploty. V extruderu se směs surovin stlačí tak, že dojde k rychlému zahřátí směsi až na teploty okolo 120 °C. Tím dojde k uvaření všech surovin, ke ztekucení škrobů a zkrácení bílkovinných řetězců u masa. Celý proces trvá řádově několik sekund, takže jde o tzv. šokové zahřátí, které je relativně šetrné k živinám surovin.

Vlastníme malý typ extruderu, který má možnost regulace vstřiku vody do pracovního prostoru, můžeme tak upravovat teplotní i tlakové podmínky uvnitř šnekové soustavy a tím i používat velmi variabilní a surovinově bohaté směsi i s hrubší strukturou. Abychom nemuseli dosahovat pro úplné uvaření surovin vysokých teplot až 120 °C a byly tak šetrnější k obsaženým živinám v nich, používáme již tzv. předvařené suroviny.

Náš extruder tak může pracovat i při teplotě okolo 90 - 100 °C a zvládne i surovinově bohaté, hrubější směsi. Směs s těmito surovinami se musí míchat pozvolna za určitých podmínek a s notnou dávkou ruční práce. Proto je složení našeho krmiva velmi ojedinělé na českém trhu! Jedinou nevýhodou je jen to, že nedosáhneme ideální a komerčně vzhledný tvar výrobku, což ale psům jistě vadí ze všeho nejméně!

Ve směsi je dostatečné množství vápníku v přirozené, velmi dobře stravitelné formě, především v podobě vaječných skořápek ( moučky ), s ideálním poměrem fosforu. Mořská řasa Kelpa spolu s kvasnicemi, lososovou moučkou, Treskou, klíčky a oleji dodá zase dostatečné množství vitamínů i minerálů, včetně pro psa důležitého a v jiných krmivech nedostatkového jódu.  

Přirozený obsah vlákniny z jablečné drěně a celozrnné pohankové mouky zajistí intenzívní trávení ve střevě, nedochází ke snížení peristaltiky střev = jejich pohybu a k usazování zbytků potravy na jejich stěnách, čímž se zanášejí mikroklky - drobné výběžky, jenž zvyšují povrch střevní stěny a tím i schopnost vstřebávání živin z potravy.

Krmivo je povrchově macerováno lososovým olejem. Barva pelet je tmavě hnědá s výrazně mastným povrchem. Mají  masovo – olejnatou vůni s pozadím rybiny. Krmivo není dochucováno digestivy, přibarvováno ani aromatizováno.

  • Doporučené použití:  Průměr pelet je cca 12 - 14 mm, což je ideální velikost pro střední i větší plemena. Pro malá plemena doporučuji naše SP krmivo Jehněčí s králíkem, které má velikost okolo 8 mm. Extrudované krmivo Zvěřina s Kachnou a lososoem je vhodné pro všechny věkové kategorie i rasy psů trpících potravní alergií. Je ale výborné ( především chuťově ) i pro zdravé psy. Ideální pro psy s přecitlivělostí na lepek, drůbeží a hovězí maso, vejce, kukuřici, aj.

Pro staré psy, nad cca 14 let, je třeba krmivo odzkoušet, jak na něj reagují, hodně u nich záleží na kondici a plemeni. To samé platí i pro málo aktivní psy, nezvyklé na pohyb a masitou stravu. Naše krmivo obsahuje vyšší podíl bílkovin a tuku, je třeba ho proto odzkoušet, zda jej pes dobře tráví.

Přechod na nové krmivo: U některých psů může chvíli trvat, než si na tento typ krmiva zvyknou a může je postihnout v prvních dnech průjem ( mikrobiální prostředí střev se musí adaptovat na nové složení krmiva ). Jde většinou o psy stabilně krmené průmyslovými krmivy a bez příjmu syrového masa. Tady doporučujeme pozvolný přechod na naše krmivo. U psů krmených pestrou stravou a masem k tomuto nedochází.

Vytrvalý, nepolevující průjem, nadměrná plynatost, svědivá kůže, nebo jiné potíže, které pes dříve neměl, trvající déle jak cca 3 - 5 dnů, mohou být známkou individuální nesnášenlivosti některé suroviny v krmivu. V takovém případě nekrmte dále psa tímto krmivem a budeme rádi, když nás o této situaci budete informovat. 

  • Dávkování:  Obecně lze doporučit 15 - 18 g krmiva / kg živé váhy psa, dle jeho aktivity.

Množství krmiva je pro každého psa ale velmi individuální. Nelze striktně stanovit tabulkovou hodnotu množství krmiva, kterou má pes sežrat za den. Každý pes má vlastní, specifický metabolismus a tím také jiné nároky na výživu, a to i podle fyzického zatížení, ročního období, rychlosti vlastního metabolismu, stáří, atd.

  • Doporučená doba spotřeby a skladováníBerte naše krmivo jako směs přírodních produktů, kde konzervace je zajištěna pouze dokonalým vysušením.

Kvalitní hypoaergenní krmivo nemůže být plné konzervantů a se záruční dobou rok i déle!

Spotřeba:  V letním horkém období ( nad 22 °C ), pokud nemáte chladnou místnost s teplotou do cca 18 °C, doporučuji spotřebovat nejlépe do 30 dnů. Při teplotě do 15 °C do 60 dnů. A rozhodně nemít krmivo hermeticky uzavřené v PVC obalech - hrozí, že se zapaří. Krmivo musí "dýchat" - tzn. mít jej v prodyšných obalech ( papírové či tkané pytle, aj. )

V zimním nebo chladném období jara a podzimu nechte krmivo v nevytápěné místnosti ( garáž, zastíněná veranda, průjezd, dílna, aj. ). Vydrží tak mnohem déle, doba spotřeby se tím prodlouží min. na 4 - 6 měsíců - při teplotě do 12 °C.

Skladování:  Uchovávejte v temnu a chladu, nejlépe do cca 15 °C, v prodyšných obalech - papírový, nebo PP pytel ( na obilí ), ne však v PVC obalech ( igelitový sáček, nebo taška, PVC pytel, či sud, aj. ). Je u nich riziko kondenzace vody na stěnách obalu díky kolísání okolní teploty, tím zvlhnutí krmiva a jeho následné zaplísnění, nebo v teple i zapaření.

Obaly s krmivem mějte na podložce - dřevěná paleta, karton, desky, ne na holém betonu, dlažbě, či železu, opět hrozí zaplísnění ve stykové části s takovýmto povrchem, který vede dobře teplotu a ta se často mění a tím se kondenzuje uvnitř obalu voda !

Dobrá rada: Když už bude mít krmivo v plastovém obalu, mějte ho alespoň pootevřený aby "dýchalo" a jednou týdně krmivem protřepejte, aby nedocházelo ke vzniku specifického mikroklimatu ve spodních vrstvách, vhodného pro růst plísní.

NESKLADUJTE KRMIVO SPOLEČNĚ S POTRAVINAMI !

! Mikroorganizmy, které psovi neuškodí, mohou vážně infikovat člověka

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Alternativy a podobné
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Kód: SRP-01011 TOP KVALITA NEJŽÁDANĚJŠÍ
Bezvodý, extra čistý, lososový olej za studena lisovaný, v chladu netuhne, bez příměsí…
100 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg Kód: GRP3110 SUPER CENA
Granulované krmivo pro psy, s nižším obsahem tuku, lisované za studena z tepelně…
125 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S LOSOSOVÝM OLEJEM, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S LOSOSOVÝM OLEJEM, 2,5 kg Kód: GREXL200
Inovovaná receptura - 30 % syrového rybího masa z Tresky + mořská řasa Kelp, lososová…
175 Kč
Detail
K tomuto produktu můžeme doporučit
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 1 l Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 1 l Kód: SRP-01012
Čistý lososový olej z norského lososa, za studena lisovaný, bezvodý, v chladu netuhne,…
178 Kč
Detail
Konopný olej - pro psy, 500 ml Konopný olej - pro psy, 500 ml Kód: NSA21
Vysoce kvalitní doplněk stravy psa, především při alergických reakcích, problémech se…
25 %
168 Kč
Detail
Olej z Ostropestřce - pro psy, 1 l Olej z Ostropestřce - pro psy, 1 l Kód: LOTP17 AKČNÍ CENA
Za studena lisovaný olej z Ostropestřce Mariánského. Bez příměsí jiných olejů. Špičková…
25 %
95 Kč
Detail
Lososový olej - NATURAL - pro psy, 500 ml Lososový olej - NATURAL - pro psy, 500 ml Kód: LOSP10
Přírodní, filtrovaný, lososový olej získávaný při zpracování lososů. Není rafinovaný a…
85 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 6

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz