Domů / PRO PSY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 3 / 68

JABLEČNÉ VÝLISKY - Sušené granulované - pro psy, 1 kg


126 hodnocení Kód: JVGP40
Granulované, doplňkové krmivo - surovina, ze sušené jablečné dřeně. Určeno pouze jako přiloha k syrovému i vařenému masu. Nekrmit samostatně, jen s masem! Více informací v "Popisu výrobku".
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
31 Kč
36 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
JABLEČNÉ VÝLISKY - Sušené granulované - pro psy, 1 kg

 

! Nekrmit samostatně !

 Určeno jen jako doplňková příloha při krmení masem !

Před zkrmením nutno namočit

 

  • Obsahuje :  Kvalitní, čerstvou, sušenou jablečnou dřeň, bez dalších příměsí jných surovin!

Obsah vybraných přirozených živin na 1 kg krmiva:   

Vlhkost 8 %, bílkoviny 7 %, rostlinný tuk 4,7 %, vláknina 18,3 %, sacharidy 12 %, popel 4,3 %. Vitamíny:  E 3,1 mg, karoten 5,3 mg, B1 2,5 mg, B2 1,2 mg, B3 Niacin 31 mg. Makroprvky - Ca 2,2 g, P strav. 3,5 g. Na 1,1 mg, K 4,6 mg. Mikkroprvky: Fe 162 mg, Cu 13 mg, Mn 16,5 mg, Zn 38 mg.

Poznámka: Sacharidy pochází z ovoce, jde tedy o jednoduché cukry - fruktózu a glukózu, které jsou pro psa přijatelné. Popel je označení zbytku při spálení jednotky směsi, při laboratorních rozborech. Je to nespalitelný podíl a jde převážně o minerální látky. ( Nejde o popel přidaný do krmiva! )

 

  • Charakteristika: Granulované jáblečné výlisky jsou skvělým zdrojem přírodní vlákniny, nutné pro správnou peristaltiku ( mikropohyb ) střev, nutnou pro kvalitní trávení i vylučování. Granule by měly být ale pouze doplňkem příloh při krmení masem pro příznivce BARFování. Výborným tahem, pro zlepšení chuti i nutriční hodnoty, je zalít jablečné granule k masu ještě vývarem z něj, či z kostí! Granule jsou o průměru 8 mm a délce cca 20 - 30 mm. Mají světle hnědou barvu a jemnou vůni po jablkách.

Jablečné granule neobsahují žádné konzervanty ani barviva !

  • Doporučené použití:   Granulovaná jablečná dřeň je pouze doplňkem k masité stravě při tzv. BARFování. Nekrmte ji samostatně, pes je sice nebude ani moc chtít sólo žrát, ale kdyby náhodou ano, mohla by způsobit trávicí potíže díky vysokému podílu rostlinné vlákniny - zácpa. Pokud by pes sežral větší množství suchých granulek, zvětší v žaludku svůj objem cca 4x a hrozí jeho torze - přetočení. Několik kusů ze zvědavosti rozkousaných granulek však vůbec psovi neuškodí. 

Ve vodě granule sice hned nebobtnají, ale postupně se rozpadají a uvolněná dřeň až pak na sebe začne nabírat vodu a zvětšovat svůj objem. Proto je nutné jablečné granule cca půl hodiny před krmením zalét vodou, nebo masovým vývarem - může být i teplý. Na 100 g granulí dejte asi 400 ml vody. Rozpustnost je pozvolná a granule se rozpadají od povrchu ke středu řádově desítky minut ( dle teploty zálivky ). Namočenou a vodou nasáklou jablečnou dřeň zamíchejte do masové směsi.  

Toto doplňkové krmivo je vhodné pro menší, střední a velká plemena, pro zdravé psy, mladého až pokročilejšího věku, bez sklonu k cukrovce. U velkých plemen a psů ve vysoké zátěži doplňkové krmivo nenahradí nadprůměrnou potřebu specifických živin, např. vitamínů a minerálů !

  • Dávkování doplňkového krmiva: 

Obecně se k masu jablečné granule přidávají v objemu 5 %  ( 50 g na 1 kg masa ). Je třeba počítat se zvětšením objemu.  Záleží také na tom, jaké doplňky stravy ještě používáte. Pokud žádné, může se dát jablečných granulí až do 10 % z hmotnosti krmné porce. Pokud jsou jen přídavkem k jiné rostlinné složce, dejte jich jen do 5%.

Doporučujeme odzkoušet také to, jak velké množství jablečné dřeně je pes vůbec ochoten sežrat. Začněte proto s malými dávkami, cca 3 % suchých granulek ( 30 g ) na 1 kg krmiva.

  • Skladování a spotřeba: Granulované jablečné výlisky jsou konzervovány přirozenou cestou, a to dokonalým vysušením. Uchovávejte je proto v suchu, temnu a při teplotě nejlépe do 18 °C. Nepokládejte pytle, nebo sáčky na beton, kachle, železo a jiný dobře vodivý materiál. Mějte je na dřevěné ( např. palety ), nebo silnější kartonové podložce, která jej odizoluje od podlahy. Může jinak dojít vlivem rozdílných teplot ke srážení vlhkosti v místě dotyku a následnému zaplísnění.

Doporučuji spotřebovat cca do 8 měsíců od nákupu. 

Specifikace
Váha 1 kg
Alternativy a podobné
KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg Kód: GRP3110 SUPER CENA
Granulované krmivo pro psy, s nižším obsahem tuku, lisované za studena z tepelně…
125 Kč
Detail
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Kód: SRP-01011 TOP KVALITA NEJŽÁDANĚJŠÍ
Bezvodý, extra čistý, lososový olej za studena lisovaný, v chladu netuhne, bez příměsí…
100 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 2,5 kg Kód: KPP20 DOPORUČUJEME
Pelety povrchově napuštěné lososovým olejem - obsah tuku 20 %. S rybím masem, hovězími…
180 Kč
Detail
K tomuto produktu můžeme doporučit
KRMIVO PRO PSY - Doplňkové pro BARF - S mořskou řasou, 10 kg KRMIVO PRO PSY - Doplňkové pro BARF - S mořskou řasou, 10 kg Kód: BARF13
Inovovaná receptura s mořskou řasou Kelp a vejci. Granulované, doplňkové krmivo z…
10 %
413 Kč
Detail
MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - Losos a arktický Krill, 5 kg MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - Losos a arktický Krill, 5 kg Kód: MPML24
Nové atraktivnější složení! Vařený výrobek pro psy se syrovým rybím masem, arktickým…
940 Kč
Detail
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 1 l Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 1 l Kód: SRP-01012
Čistý lososový olej z norského lososa, za studena lisovaný, bezvodý, v chladu netuhne,…
178 Kč
Detail
MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - Losos a arktický Krill, 10 kg MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - Losos a arktický Krill, 10 kg Kód: MPML25
Nové atraktivnější složení! Vařený výrobek pro psy se syrovým rybím masem, arktickým…
1.730 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 68

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz