Domů / PRO PSY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 8 / 57

HYPOALERGENNÍ KRMIVO - Zvěřina s Kachnou a Lososem, 2,5 kg


Žádné hodnocení. Kód: HKZS10 NOVINKA
Za studena lisované krmivo o průměru pelet 16 mm. Obsahuje maso ze zvěřiny, kachen a lososů. Mořské řasy Kelp, kvasnice, pohanku, rýží, skořápkovou moučku, aj. Bez surovin způsobujících potravní alergii u psů. Bez konzervantů, barev a ochucovadel.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
178 Kč
205 Kč , plus doprava
( 82 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
HYPOALERGENNÍ KRMIVO - Zvěřina s Kachnou a Lososem, 2,5 kg

 

! Ručně míchaná směs bez alergenních surovin !

 Bohatá na nealergení živočišné suroviny, řasy, zeleninu a kvasnice !

  ! Průměr pelet je 16 mm ! 

 

 

Celkem máme ve směsi: 67 % živočišných surovin, včetně pivovarských kvasnic, 12 % jablečné dřeně, 14 % extrudovaných rostlinných surovin, 3 % živočišných olejů a 4 % ostatních surovin.

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva.  NL ( hrubý protein ) - 28 %, Tuk – 18 %, Vláknina - 4 %, Škrob 12,5 %. Popel 7,5 %.

Poznámka: Popel je krmivářská hodnota a jde o označení zbytku při spálení jednotky směsi. Je to nespalitelný podíl a jde převážně o minerální látky. ( Nejde o popel přidaný do krmiva, jak je to mezi laickou veřejností v povědomí ! )

Nízké úrovně škrobu jsme dosáhli použitím rostlinných surovin s minimem škrobu, např. kukuřičné a pšeničné klíčky, jablečné dřeně, pohanky, aj. Používáme jen suroviny bez obsahu lepku. Jde tedy o plně bezlepkovou směs.

Vitamíny:  A – 1.400 mj., C - 600 mg., D3 – 120 mj., E - 518 mg, B1 – 8,48 mg, B2 – 6,1 mg, B6 - 21,20 mg, B12 - 37 mcg, B8 = Cholin – 698 mg.

Minerály:  Vápník – 3,3 %, Fosfor – 1,6 %, NaCl – 0,5 %, Cu – 9,5 mg, Fe – 160 mg, Zn – 32 mg, Se – 0,2 mg. Jód - 7,2 mg.

Energetická hodnota:  14,31  MJ / kg  =  3420 kcal / kg

  • Charakteristika krmiva:  Jde o krmivo, které neobsahuje žádné suroviny, které  způsobují u psů potravní alergii, jako jsou např: Obiloviny obsahující lepek ( gluten ), což je obilná bílkovina. Dále drůbeží a hovězí maso, vejce, sója, mléčné produkty, celer, barviva, zchutňovadla, konzervanty.

Naši hypoalergenní směs mícháme ručně a protlačujeme mokrou cestou na šnekových lisech, kde teplota nedosahuje při zpracování více než 30 °C. Následně jsou pelety dosoušeny při teplotě 38 °C ve speciální, kondenzační sušárně.

Suroviny jsou hruběji mleté, silně slisované a proto nebobtnají psovi v žaludku (minimální riziko torze = přetočení žaludku ).

Ve směsi je dostatečné množství vápníku v přirozené, velmi dobře stravitelné formě, především v podobě vaječných skořápek ( moučky ), s ideálním poměrem fosforu. Mořská řasa Kelpa spolu s kvasnicemi, lososovou moučkou, Treskou, klíčky a oleji dodá zase dostatečné množství vitamínů i minerálů, včetně pro psa důležitého a v jiných krmivech nedostatkového jódu.  

Přirozený obsah vlákniny z jablečné drěně a celozrnné pohankové mouky zajistí intenzívní trávení ve střevě, nedochází ke snížení peristaltiky střev = jejich pohybu a k usazování zbytků potravy na jejich stěnách, čímž se zanášejí mikroklky - drobné výběžky, jenž zvyšují povrch střevní stěny a tím i schopnost vstřebávání živin z potravy.

Směs je formována do pelet o průměru 16 mm. Pokud by jste potřebovali menší peletky, nabízíme Hypoalergenní krmivo Jehněčí s králíkem, kde jsou peletky 10 mm. - toto krmivo je vhodné i pro mini plemena.

Barva pelet je tmavě hnědá. Mají jemnou masovo – olejnatou vůni. Krmivo není dochucováno digestivy, přibarvováno ani aromatizováno.

  • Doporučené použití:  Průměr pelet je 16 mm, což je ideální velikost pro střední a větší plemena. Krmivo je vhodné pro všechny věkové kategorie i rasy psů trpících potravní alergií. Je ale výborné ( především chuťově ) i pro zdravé psy. Ideální pro psy bez cukrovky, s přecitlivělostí na lepek, drůbeží a hovězí maso, vejce, některé mořské plody, kukuřici, aj. Pro malá a mini plemena doporučuji Super prémiové krmivo Jehněčí s králíkem.

Pro staré psy, nad cca 14 let, je třeba krmivo odzkoušet, jak na něj reagují, hodně u nich záleží na kondici a plemeni. To samé platí i pro málo aktivní mini plemena, nezvyklá na pohyb a masitou stravu. Naše krmivo obsahuje vyšší podíl bílkovin a tuku, je třeba ho proto odzkoušet, zda jej takovýto pes dobře tráví.

Přechod na nové krmivo: U některých psů může chvíli trvat, než si na tento typ krmiva zvyknou a může je postihnout v prvních dnech průjem ( mikrobiální prostředí střev se musí adaptovat na nové složení krmiva ). Jde většinou o psy stabilně krmené průmyslovými krmivy a bez příjmu syrového masa. Tady doporučujeme pozvolný přechod na naše krmivo. U psů krmených pestrou stravou a masem k tomuto nedochází.

Vytrvalý, nepolevující průjem, nadměrná plynatost, svědivá kůže, nebo jiné potíže, které pes dříve neměl, trvající déle jak cca 3 - 5 dnů, mohou být známkou individuální nesnášenlivosti některé suroviny v krmivu. V takovém případě nekrmte dále psa tímto krmivem a budeme rádi, když nás o této situaci budete informovat. 

  • Dávkování:  Obecně lze doporučit 15 - 19 g krmiva / kg živé váhy psa, dle jeho aktivity.

Množství krmiva je pro každého psa ale velmi individuální. Nelze striktně stanovit tabulkovou hodnotu množství krmiva, kterou má pes sežrat za den. Každý pes má vlastní, specifický metabolismus a tím také jiné nároky na výživu, a to i podle fyzického zatížení, ročního období, rychlosti vlastního metabolismu, stáří, atd.

  • Doporučená doba spotřeby a skladováníBerte naše krmivo jako směs přírodních produktů, kde konzervace je zajištěna pouze dokonalým vysušením. Kvalitní hypoaergenní krmivo nemůže být plné konzervantů a se záruční dobou rok i déle!

Spotřeba:  V letním horkém období ( nad 22 °C ), pokud nemáte chladnou místnost s teplotou do cca 18 °C, doporučuji spotřebovat nejlépe do 30 dnů. Při teplotě do 18 °C do 60 dnů. A rozhodně nemít krmivo hermeticky uzavřené v PVC obalech - hrozí, že se zapaří. Krmivo musí "dýchat" - tzn. mít jej v prodyšných obalech ( papírové či tkané pytle, aj. )

V zimním nebo chladném období jara a podzimu nechte krmivo v nevytápěné místnosti ( garáž, zastíněná veranda, průjezd, dílna, aj. ). Vydrží tak mnohem déle, doba spotřeby se tím prodlouží min. na 4 - 6 měsíců - při teplotě do 12 °C.

Skladování:  Uchovávejte v temnu a chladu, nejlépe do cca 15 °C, v prodyšných obalech - papírový, nebo PP pytel ( na obilí ), ne však v PVC obalech ( igelitový sáček, nebo taška, PVC pytel, či sud, aj. ). Je u nich riziko kondenzace vody na stěnách obalu díky kolísání okolní teploty, tím zvlhnutí krmiva a jeho následné zaplísnění, nebo v teple i zapaření.

Obaly s krmivem mějte na podložce - dřevěná paleta, karton, desky, ne na holém betonu, dlažbě, či železu, opět hrozí zaplísnění ve stykové části s takovýmto povrchem, který vede dobře teplotu a ta se často mění a tím se kondenzuje uvnitř obalu voda !

Dobrá rada: Když už bude mít krmivo v plastovém obalu, mějte ho alespoň pootevřený aby "dýchalo" a jednou týdně krmivem protřepejte, aby nedocházelo ke vzniku specifického mikroklimatu ve spodních vrstvách, vhodného pro růst plísní.

NESKLADUJTE KRMIVO SPOLEČNĚ S POTRAVINAMI !

! Mikroorganizmy, které psovi neuškodí, mohou vážně infikovat člověka !

  • Doporučujeme:  Kupte si k tomuto hypoalergennímu krmivu pro psy ještě  olej z Norského lososa, a zalejte psovi tyto pelety před podáním. Zvýšíte výrazně jejich energetickou i chuťovou hodnotu. Vhodné především v zimním období a pro velké aktivní psy.

Na 1 kg pelet dejte 5 - 8 % oleje, tj. 50 - 80 ml. Pravidelné podávání lososového oleje předchází, nebo i potlačuje některé typy kožních alergií, velmi výrazně zlepšuje kvalitu a lesk srsti, kladně upravuje celkový metabolismus psa.

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Alternativy a podobné
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Kód: SRP-01011 TOP KVALITA NEJŽÁDANĚJŠÍ
Bezvodý, extra čistý, lososový olej za studena lisovaný, v chladu netuhne, bez příměsí…
100 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 2,5 kg Kód: GRP3110 SUPER CENA
Granulované krmivo pro psy, s nižším obsahem tuku, lisované za studena z tepelně…
125 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S LOSOSOVÝM OLEJEM, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S LOSOSOVÝM OLEJEM, 2,5 kg Kód: GREXL200
Inovovaná receptura - 30 % syrového rybího masa z Tresky + mořská řasa Kelp, lososová…
175 Kč
Detail
K tomuto produktu můžeme doporučit
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 1 l Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 1 l Kód: SRP-01012
Čistý lososový olej z norského lososa, za studena lisovaný, bezvodý, v chladu netuhne,…
178 Kč
Detail
Konopný olej - pro psy, 500 ml Konopný olej - pro psy, 500 ml Kód: NSA21
Vysoce kvalitní doplněk stravy psa, především při alergických reakcích, problémech se…
25 %
168 Kč
Detail
Olej z Ostropestřce - pro psy, 1 l Olej z Ostropestřce - pro psy, 1 l Kód: LOTP17 AKČNÍ CENA
Za studena lisovaný olej z Ostropestřce Mariánského. Bez příměsí jiných olejů. Špičková…
25 %
95 Kč
Detail
Lososový olej - NATURAL - pro psy, 500 ml Lososový olej - NATURAL - pro psy, 500 ml Kód: LOSP10
Přírodní, filtrovaný, lososový olej získávaný při zpracování lososů. Není rafinovaný a…
85 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 8 / 57

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz