Domů / PRO PSY / DOPLŇKY STRAVY PRO PSY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 6 / 34

PROTEIN MIX 86 - High Power - pro psy, 500 g


154 hodnocení Kód: PRMX10 TOP KVALITA
Pro dobré osvalení a vysoký výkon psa. Ochrana svaloviny při dlouhodobé zátěži. Vysoce stravitelné rybí proteiny v instantní podobě. 86 % bílkovin, stravitelnost přes 92 %. Ideální pro přípravu proteinového nápoje nebo vysoko energetické kaše.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
152 Kč
175 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
PROTEIN MIX 86 - High Power - pro psy, 500 g

 

! Stravitelnost bílkovin 95 %, vyvážený poměr aminokyselin !

Vyrobeno pouze z vysokojakostních surovin určených pro psy !

Super cena pro výrobu energetického doplňku !

 

  • Složení směsi: Sleďový protein - hydrolyzát, Sardinkový protein - hydrolyzát, Krlillový protein - hydrolyzát, Játrový protein - hydrolyzát, Lososový protein - hydrolyzát

Obsah živin ve směsi:  Bílkoviny 86 %, Tuk 6 %, Popel 4 %, Vlhkost 6 %. 

Energetická hodnota ve 100 g Proteinového mixu:  2,6 MJ = 621 kcal

  • Charakteristika: Námi nabízená proteinová směs nepochází ze zdrojů pro lidskou sportovní výživu, ale jde pouze o suroviny určené pro intenzivní výživu masožravých zvířat. Jsou to hydrolýzou upravené proteiny ( zkrácení bílkovinných řetězců ) z přirozených surovin - ryb a drůbežích jater. Hydrolyzované proteiny nezpůsobují alergie ! Takto upravené proteiny mají velmi vysokou stravitelnost v těle psa a nezatěžují jeho trávicí ústrojí před nebo v průběhu zátěže, např. vytrvalostním závodem. 

Zdrojem energie pro psa jsou pouze tuk a bílkoviny. Neumí pro tvorbu energie využít cukry jako člověk. Pes při práci získá nejvíce energie z tuku ( cca 45 % ) a hned po něm z bílkovin ( cca 35 % ). Zdroj energie z bílkovin je přitom velmi důležitý pro ochranu měkkých svalových tkání. Při nízkém příjmu energie z proteinů při zátěží ( cca pod 16 % ) mají psi prokazatelně více zranění, než psi s vysokým příjmem bílkovin ( cca nad 24 % ). Proteinová směs má sypkou, velmi jemnou strukturu a světle šedou barvu po surovinách. Vůně je přirozená ze surovin, velmi intenzivní po rybách. Bez obsahu aromat, barviv a konzervantů!

  • Možnosti použití: Jak bylo výše uvedeno tuk a proteiny jsou hlavním zdrojem energie pro psa. Proteinový mix je tedy možností jak připravit psa na vysokou či dlouhotrvající zátěž - pro doplnění energie v průběhu déle trvajícího závodu či práce ( déle jak 40 minut ) a přitom mu nezatížit zažívací trakt objemem potravy.

Proteinový nápoj před a během zátěže: Slouží pro zavodnění organizmu, nebo např. k donucení psa pít při stresu z prostředí nebo zaujetí závodem. Zavodnění organizmu je jedním z nejdůležitějších faktorů pro dobrý výkon psa!  Nasypejte Proteinový mix do jedné dávky pitné vody a dobře promíchejte.

Velmi snadného a rychlého promíchání dosáhnete protřepáním proteinu s vodou v uzavřené nádobě. Je dobré si takto nápoj připravit předem do láhve a před podáním jen lehce zatřepat.  

Dávkování do nápoje :  Na 1 kg hmotnosti psa / 1 g Proteinového mixu na jedno napítí ( tzn. do tolika vody, kolik s jistotou vypije ). Doporučujeme však max. 30 g Proteinového mixu na 1 dávku i u větších psů - nebo odzkoušet snášetlivost, aby neprůjmovali.

Podávejte 1 - 2 dávky před výkonem nejpozději však cca hodinu před začátkem. U zátěže delší jak 40 minut pak vždy, když je třeba psa napojit - při častějším napájení snižte dávkování cca na polovinu.  

Energetická kaše před a během zátěže:  Pokud pes přijímá vodu a potřebujete pro něj velkou zásobu kvalitní a vytrvalé energie, udělejte si z Proteinového mixu lehce stravitelnou energetickou bombu. Smíchejte 1 díl proteinového mixu se 2 - 2,5 díly čistého živočišného tuku - ideální je lososový olej. Dobře promíchejte ( jde to snadno, vznikne řidší kaše ) a podávejte psovi samostatně.

Energetická hodnota 100 g směsi ( protein : tuk / 40 : 60 ):  3,3 MJ = 789 kcal

Dávkování Energetické kaše:  Při hmotnosti psa 25 - 35 kg / 30 - 40 g Proteinového mixu a 60 g ( 65 ml ) lososového oleje. U velkých psů nedoporučuji příliš překračovat dávku 50 g Proteinu na 60 g tuku - mohli by průjmovat.

Podávejte 1 - 2 dávky před výkonem, max. cca 2 hodiny před začátkem, odstup mezi dávkami cca 3 hodiny. U intenzivní zátěže delší jak 40 minut pak vždy, když předpokládáte na psech počínající únavu. 

Proteinový mix 86 % k masu a granulím:

K masu přidávejte cca 10 % z hmotnosti krmné dávky ( tj. 100 g / kg masa ). Nasypejte Proteinový Mix na maso a promíchejte jej. Lze jej v tomto množství přidávat take k přílohám - zelenina a těstoviny.

U granulí s obsahem bílkovin do 26 % přidejte jen cca 5 % z hmotnosti krmiva. Pokud krmivo obsahuje 28 % bílkovin a více, nepřidávejte už k němu Proteinový mix, protože by se značně zvýšila hodnota bílkovin, kterou by pak pes nemusel dobře trávit - průjem, plynatost.

Proteinový Mix lze podávat i mezi krmením, nejdříve cca po 3 hodinách - např. rozpuštěný ve vodě, nebo s tukem jako kaši ( viz. výše ).   

  • Skladování a spotřeba:  Skladujte v dobře uzavřeném, neprodyšném PVC obalu, v suchu a chladu do cca 18 °C, bez rázového střídání teplot - může se kondenzovat voda na stěnách a směs zplesnivět. 

Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od zakoupení při teplotách do 20 °C. Při skladování do 10 °C spotřebujte do 10 měsíců.

Specifikace
Váha 0.5 kg
Alternativy a podobné
Lososový olej - NATURAL - pro psy, 500 ml Lososový olej - NATURAL - pro psy, 500 ml Kód: LOSP10
Přírodní, filtrovaný, lososový olej získávaný při zpracování lososů. Není rafinovaný a…
85 Kč
Detail
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Kód: SRP-01011 TOP KVALITA NEJŽÁDANĚJŠÍ
Bezvodý, extra čistý, lososový olej za studena lisovaný, v chladu netuhne, bez příměsí…
100 Kč
Detail
Olej z Tresčích jater - pro psy, 500 ml Olej z Tresčích jater - pro psy, 500 ml Kód: OTP14 AKČNÍ CENA
Velmi kvalitní, jednodruhový, rybí olej pocházející ze zpracování jater vybraných druhů…
15 %
105 Kč
Detail
K tomuto produktu můžeme doporučit
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 5 l Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 5 l Kód: SRP-01016
Čistý lososový olej z norského lososa, za studena lisovaný, bezvodý, v chladu netuhne,…
835 Kč
Detail
HOVĚZÍ MASOVÉ KULIČKY - Super Prémium, 500 g HOVĚZÍ MASOVÉ KULIČKY - Super Prémium, 500 g Kód: HMKE1 TOP KVALITA
Superprémiový výrobek z čisté hovězí svaloviny, obalený masovou drtí. S lojovými…
130 Kč
Detail
VEPŘOVÉ KOLÍNKO SUŠENÉ - Pro psy, 6 ks VEPŘOVÉ KOLÍNKO SUŠENÉ - Pro psy, 6 ks Kód: VKS41
Sušené vepřové kolínko z velkých prasat. Výborný přírodní pamlsek, bohatý zdroj…
150 Kč
Detail
Sušené rybičky pro psy - Ančovičky, 250 g Sušené rybičky pro psy - Ančovičky, 250 g Kód: PMSR10
Přírodní pochoutka ze sušených mořských rybiček - pro psy co zbožňují ryby. Přirozený…
125 Kč
Detail
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 15:50 Datum: 17.12.2018
Podávám jej smichaný s lososovým olejem ,je dobře přijímán.
Zboží 6 / 34

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz