Domů / PRO PSY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

CHONDRO 4DOGS NITRO - kloubní výživa pro psy, 80 g


Žádné hodnocení. Kód: AVND10
Silná a účinná výživa kloubů s podporou aminokyselin produkujících v těle NO - oxid dusnatý, který významně zlepšuje autoimunitu, krevní oběh a vůbec celkový stav organizmu. Zesílený účinek také přídavkem MSM a vit. C. Potravinářská kvalita.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Produkt již není v prodeji
CHONDRO 4DOGS NITRO - kloubní výživa pro psy, 80 g

 

V sypké formě !

! Velmi účinný doplněk pro výživu kloubů a šlach u psů !

! Jedinečná kombinace kloubní výživy a posílení autoimunity !

 

  • Obsah účinných látek v 1 g: Hydrolyzovaný kolagen - 335 mg, L-Arginin 100 mg, Glukosamin sulfát - 85 mg, Calciun 70 mg, MSM - 50 mg, L-Citrulin 50 mg, L-Ornitin 50 mg, Vitamin C - 45 mg, Chondroitin sulfát žraločí - 35 mg, Magnezium 35 mg.

 

  • Charakteristika:  Směs velmi účinných látek pro výživu kloubních chrupavek, vazů a šlach. Obsah je seskládán tak, aby byla zajištěna maximální účinnost a také vzájemná podpora jednotlivých živin mezi sebou pro dosažení maximálního výsledku.

Chondro 4Dogs Nitro obsahuje navíc soubor tří aminokyselin ( Arginin, Ornitin, Citrulin ), které ve vzájemné kombinaci produkují v těle oxid dusnatý ( NO ), který je nedílnou a velmi důležitou součástí metabolizmu savců ( objev účinků NO v organizmu byl v. r. 1998 oceněn Nobelovou cenou ). Směs má nahořklou chuť po surovinách, zamíchaný v krmivu však neovlivňuje chuť psa.

  1. Arginin, Ornitin a Citrulin - ve vzájemné kombinaci podporují produkci oxidu dusnatého v těle a tím činnost celého kardiovaskulárního systému - krevního oběhu a následně tak i výživu pohybového aparátu. Oxid dusnatý je silně protizánětlivý, potlačuje infekce, předchází zanášení a ucpávání cév, upravuje krevní tlak a zvyšuje celkovou autoimunitu organizmu.
  2. Hydrolyzovaný kolagen - je bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání, tedy chrupavek, vaziva a kostí. Hydrolyzát kolagenu je oproti klasickému mnohonásobně využitelnější v organizmu a má vysokou stravitelnost.
  3. Glukosamin sulfát - je to nejpoužívanější látka v kloubní výživě. Je to zdroj Glukosaminu, přirozeně se vyskytující v kloubních chrupavkách. Glukosamin je v organizmu výchozí surovinou pro syntézu kyseliny hyaluronové obsažené vkloubním mazu a pro syntézu Proteoglykanů - základních stavebních kamenů chrupavky. Ty tvoří s kolagenem pevnou, ale pružnou hmotu chrupavky. 
  4. Chondroitin sulfát žraločí - nejde o žraločí chrupavku, ale o silný extrakt ( 90% čistota ) chondroitinu ze žraločí chrupavky. Jde o polysacharid, který pozitivně ovlivňuje metabolickou rovnováhu chrupavek. Přispívá k udržení pružnosti a pohyblivosti kloubů. Podporuje také využití vápníku a fosforu v těle. V součinnosti s vitamínem C se výrazně zvyšuje jeho účinnost.
  5. MSM - Methylsulfonylmethan je zdrojem organické síry ( 34 % ) a nachází se v kolagenních vláknech v chrupavkách. Je nutný pro správné začlenění kolagenu v chrupavkách. Příznivě též působí na vzhled kůže, srsti, a drápů. Jeho účinnost se zvyšuje v kombinaci s vitamínem C. 
  6. Vitamín C - významě podporuje stavební funkce v metabolizmu Chondroitin sulfátu a MSM. Podporuje tvorbu bílých krvinek, které mají velký význam v imunitě psa, má vysoký antioxidační účinek. 
  • Možnosti použití:  Chondro 4Dogs Nitro vyživuje kloubní chrupavky, podporuje lubrikaci kloubní tekutiny, předchází problémům s klouby a pomáhá již při vzniklých pohybových potížích u psů i koček. Zvyšuje autoimunitu psa a zlepšuje tak jeho odolnost proti zánětlivým onemocněním.

Dávkování:  Na 10 kg hmotnosti psa / 1,5 gramu / den. Nad 50 kg / 8 g / den.

Po 14 dnech možno snížit dávkování na 1 g /  10 kg / den. Nad 50 kg / 6 g / den.

Sypkou směs nasypejte na vlhké granule, maso, nebo těstoviny a promíchejte. Nalepí se na krmivo a pes ji beze zbytku sežere. Možno také smíchat s jinými doplňky stravy psa, např. pivovarskými kvasnicemi, vodními řasami, arktickým krillem, Beta glukanem, Proteinovým mixem, aj.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v hermeticky uzavřených PVC obalech, především v suchu a temnu. Směs ve vlhku tvrdne. Pokud se vám to stane, rozdrťte hrudky a přidejte do krmiva, na její kvalitu a účinnost to nemá vliv.

 Spotřebujte při správném skladování do 12 měsíců od nákupu.

Specifikace
Váha 0.1 kg
Alternativy a podobné
PIVOVARSKÉ KVASNICE - pro psy, 1 kg PIVOVARSKÉ KVASNICE - pro psy, 1 kg Kód: PKPS09 SUPER FOOD
Vysoce stravitelný, přirozený zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů pro všechny rasy psů,…
82 Kč
Detail
KOZÍ MLÉKO - Sušené plnotučné - pro psy, 500 g KOZÍ MLÉKO - Sušené plnotučné - pro psy, 500 g Kód: SKM30 SUPER CENA
Alternativní náhražka mateřského mléka pro starší štěňata nebo pro pozvolný přechod z…
212 Kč
Detail
K tomuto produktu můžeme doporučit
Hypoalergenní Superprémiové krmivo - JEHNĚČÍ s KRÁLÍKEM, 15 kg Hypoalergenní Superprémiové krmivo - JEHNĚČÍ s KRÁLÍKEM, 15 kg Kód: SPKS23
Hypoalergenní krmivo z jehněčího a králíčího masa. S přídavkem masa sumečků afrických.…
1.290 Kč
Detail
HOVĚZÍ MASOVÉ KULIČKY - Super Prémium, 500 g HOVĚZÍ MASOVÉ KULIČKY - Super Prémium, 500 g Kód: HMKE1 TOP KVALITA
Superprémiový výrobek z čisté hovězí svaloviny, obalený masovou drtí. S lojovými…
130 Kč
Detail
HOVĚZÍ OHÁŇKA - Nakrájená, sušená, 250 g HOVĚZÍ OHÁŇKA - Nakrájená, sušená, 250 g Kód: HONS20
Sušená hovězí oháňka, nakrájená na menší kusy pro lepší dávkování. Kvalitní zdroj…
55 Kč
Detail
JABLEČNÉ VÝLISKY - Sušené granulované - pro psy, 1 kg JABLEČNÉ VÝLISKY - Sušené granulované - pro psy, 1 kg Kód: JVGP40
Granulované, doplňkové krmivo - surovina, ze sušené jablečné dřeně. Určeno pouze jako…
36 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz