Nejžhavější novinka!

 

       PELETY BOILIES TYPU

       POMERANČ a CHILLI 

         ! Novinka 2017 !

 Rok testování na závodech !

Výběrové rybí moučky, mléčné produkty, citrusový extrakt, ostré chili papričky.

    ! Vynikající výsledky !

    

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podobné zboží
Rybolov na Zámečku

Zboží 3 / 7
Kód: MRG1001
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Granule - pro MORČATA - 4 mm, 1 kg

S obsahem vitamínu C ! Plnohodnotné, vysoce stravitelné granulované krmivo pro morčata, nebo i králíky - vhodné i pro intenzivní chovy. S výsokým podílem rostlinných bílkovin, tuků a vlákniny.
Připraveno k odeslání
Běžná cena: 30 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen
Cena bez DPH: 24 Kč
Cena s DPH: 28 Kč , plus doprava
 

1 hodnocení
Varianty Granule - pro MORČATA - 4 mm, 1 kg
Granule - pro MORČATA - 4 mm, 5 kg Granule - pro MORČATA - 4 mm, 5 kg Kód: MRG1002  
115 Kč
ks
Detail
Granule - pro MORČATA - 4 mm, 10 kg Granule - pro MORČATA - 4 mm, 10 kg Kód: MRG1003  
215 Kč
ks
Detail
Granule - pro MORČATA - 4 mm, 15 kg Granule - pro MORČATA - 4 mm, 15 kg Kód: MRG1004  
300 Kč
ks
Detail
Granule - pro MORČATA - 4 mm, 25 kg Granule - pro MORČATA - 4 mm, 25 kg Kód: MRG1005  
400 Kč
ks
Detail
Granule - pro MORČATA - 4 mm, 48 kg Granule - pro MORČATA - 4 mm, 48 kg Kód: MRG1006  
696 Kč
ks
Detail
Granule - pro MORČATA - 4 mm, 1 kg

 

Krmivo s obsahem vitamínů C !

Složení:  Extrudovaná kukuřice, ječmen pšenice, pohanka a hrách. Speciální rostlinný protein s aminokyselinami - Profish. Pšeničná a pohanková mouka, sušené mláto, kukuřičné výpalky = DDGS, pekárenské produkty, slunečnice, krmné kvasnice, pivovarské kvasnice, vojtěška, melasa, rostlinný olej, vitamín C, krmný vápenec, aj.

  • Obsah základních živin:   dusíkaté látky ( bílkoviny ) NL 14 %,  tuky 5,5 %,  vláknina 13 %, aminokyseliny: Lyzin 0,9 %, Methyonin+Cystin 0,70 %, vitamín C 1000 mg / kg krmiva.

 

  • Charakteristika:  Jedná se o granulky v průměru 4 mm a délce 5 - 10 mm. Směs obsahuje významný podíl rostlinných bílkovin a tuků, které morčata v domácích, ale především v intenzivních chovech nutně potřebují ke zdárnému rozmnožování, růstu a vývoji. Včetně nezbytného vitamínu C, který si neumí jejich tělo samo syntetizovat, jako jiná zvířata.

 

  • Použití:   Krmte ad libitum ( bez omezení ), spolu se zelenou pící, nebo senem. Přidávejte vhodnou zeleninu a ovoce. Pestrá strava morčat je základ dobrého chovu ! Zajistěte vždy dostatek pitné vody!

Doporučená doba spotřeby:  6 měsíců od data nákupu, uchovávat v temnu a teplotě do 18 °C. Po delší době skladování se výrazně začne snižovat obsah vitamívu C ! Škodí mu především světlo, teplo a železné kovy.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Lenka hodnotil: Čas: 14:58 Datum: 25.11.2015
Chováme skinny morčátka již nějakou dobu a dlouho jsme hledali a vybírali správné krmení pro naše mazlíčky. Po několika pokusech a zkouškách s různými druhy krmiv jsme nakonec skončili u těchto granulek. Nejenže nás těší česká výroba, ale také mají příjemné složení a konzistenci. Morčátka snědí vše do poslední granulky a já vím, že jim dávám to správné. Spousty vitamínů a minerálů, po kterých jsou naši miláčci ve skvělé kondici. Granulky chutnají a já můžu vřele doporučit i ostatním chovatelům. Díky. Lenka Štanclová - Chs Estee skinny morčátka.
Zboží 3 / 7
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek