Domů / Naše závody 2015
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Naše závody 2015

ROK  2015

Zde vám budeme průběžně představovat úspěchy našich týmů na rybolovných závodech.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

DAFISHING LASTIA CUP DEŠNÁ

Od 9.10.2015 do 11.10.2015 ( 50 hodin)

Počet závodních týmů: 34

A výsledek?

Náš externí tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  vedoucí týmu Michal Mitráš 

  !!  PÁTÉ  MÍSTO !!

Čím jsme krmili: Za 50h jsem zkrmil 20kg methodmixu calypso, 5kg black halibut pelet krev a 10kg boiliesu calypso.

Nástraha: Nejúspěšnější kombinací bylo boilies calypso 12mm s plovkou ananas halibut.

Info o závodě:  Od 9. do 11.10. 2015 jsem se zúčastnil závodu Lastia Cup Dešná. Z 34 týmu jsem obsadil 5. místo kdy mi na třetí místo chybělo jen 1,76kg - trochu smůla.  Bodován byl kapr od 7kg, celkem se mi podařilo chytit 17ks kaprů s průměrnou vahou 9,7kg. 

_____________________________________________________________________________________________________

EUROPE CARP CUP JUNIOR - ECCJ

Od 1.10.2015 do 4.10.2015

Počet závodních týmů: 15

A výsledek?

  Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Lukáš Hejč, Ladislav Patrman 

  !!  TŘETÍ  MÍSTO !!

Čím jsme krmili: Vnadilo se boiliesem Calypso a Krill Oliheň o velikosti 20mm.

Nástraha:   Top nástrahou byla 16mm kulička Calypso + 12mm plovka Banán

 Info o závodu: Na začátku měsíce října jsme se s Laďou zúčastnili prestižních závodů na slovensku EUROPE CARP CUP JUNIOR 2015. Ze začátku jsme z losu byli hodně nervozní, jelikož jsme vylosovali C15, která se zdála být hodně uzavřená. Společnými silami jsme z místa vytěžili maximum a umístili se na krásném 3.místě. Taktiku jsme nějak moc neměnili z předešlích závodů na Čerťácích. Jako důležitým faktorem se nám zdála přesnost a selektování menších ryb. Kapři s námi komunikovali především v noci, takže jsme opravdu bojovali takřka bez spánku. Až poslední noc závodu, jsem šel na chvilku zamhouřit oko, jelikož nás následující den čekala daleká cesta domů...ale o to bylo krásnější probouzení od Ladíčka se slovy: "Stávej ty vole, mám 11cku" :-) Celkem se nám podařilo cca 50 kapříků. Z toho 9 kousků bylo bodovaných a pomohli nám na bednu. Bodovanou rybou byl kapr od 8kg a do celkového pořadí se počítalo 5 nejtežších.

____________________________________________________________________________________________________

2.ROČNÍK ČERŤÁKY CARP CUP 2015

50-ti hodinový závod dvoučlenných týmů

Od 25.9.2015 do 27.9.2015

Počet závodních týmů: 15

A výsledek?

  Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Lukáš Hejč, Marek Hruška 

  !!  PRVNÍ  MÍSTO + NEJTĚŽŠÍ RYBA ZÁVODU !!

Čím jsme krmili: Krmili jsme průběžně boiliesem Krill Oliheň 16 a 20mm a sem tam nějakou halibut peletou. Jako krmení do rakety jsme použili naše GRANULE MINI Krill Oliheň, halibut pelety o průměru 12mm a trochu boilies Krill Oliheň 12mm. Úplně vše jsme zalévali fenomenálním FISH LIQUIDEM UTRA, který má letos na svém kontě neuvěřitelné výsledky!​

Nástraha: Top nástrahou byla peletka Krill Oliheň s malou ananasovou plovkou

Info o závodu:  Krill Oliheň vítězí! Tento víkend jsem se s parťákem Marou zůčastnil 2. ročníku kaprařských závodů na Čertovích rybnících. Jelikož vodu dobře známe, věděli jsme co a jak. Proto jsme byli trošičku zklamaní z losu, který na nás vyšel, ale i tak jsme nic nevzdávali. Důležitým pro nás bylo přesné krmení a správné rozložení udic. Povedla se nám první ryba závodu (bohužel nebodovaný amur). Bodovaný kapr přišel až uprostřed první noci a posléze se rozjela série stálých záběrů, které chodili průměrně po 2. až 3. hodinách.
Nakonec se nám povedlo vyhrát a odvážíme si domů i pohár za nejtěžší kapra závodu, kterého lapnul kolega Marek. 

_____________________________________________________________________________________________________

MONSTERBAITS CUP ŠTĚRKÁČ ZAJEČÍ

Od 10.9.2015 do 13.9.2015 ( 50 hodin)

Počet závodních týmů: 30

A výsledek?

  Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Zdenek Korner

  !!  PRVNÍ  MÍSTO  !!

Čím jsme krmili: Kluci používali ke krmení method mix krill oliheň a boilies krill oliheň,  GLM Betain se švestkou na které chytali v noci.

Nástraha: Přes den převážně prochytávali vodní sloupec kde používali boilies pop up duo calypso banán, oliheň ananas a  halibut ananas.

Info o závodě: Ve dnech 10.-13.9 se zúčastnil Zdenek s Radkem dalších závodů na štěrkáči v Zaječí kde se jim letos neskutečně daří. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Celkově se zúčastnilo 30 závodních týmů. Kluci obsadili 1.místo  s celkovou ulovenou váhou neskutečných 618,9kg. Jen pro představu - týmy na druhém a třetím místě měly nachytáno 524,4kg a 492,2kg. 

 __________________________________________________________________________________________________

RYBINA CARP CUP ZAJEČÍ

Od 3.9.2015 do 6.9.2015

Počet závodních týmů: 24

A výsledek?

  Náš externí tým  -  CT Bamboocha -  vedoucí týmu Jan Hanzal 

  !!  PRVNÍ  MÍSTO  !!

Čím jsme krmili: Krmili jsme peletama  red halibut chilli a black halitut krev přelité boosterem krill oliheň.

Nástraha: K výběru jsme měli z mnoho kuliček s příchutí mefisto, krill oliheň, játra, GLM betain se švestkou na kterou jsme zdolali první rybu. Jako nejlepší nástrahou se však ukázalo boilie calypso a karibik.

Info o závodě: V termínu od 3. – 6. 9. 2015 jsme se s kamarádem zúčastnili závodů RYBINA CARP ZAJEČÍ 2015 za CARP TEAM BAMBOOCHA. Čtvrtek probíhal v kamarádském popíjení a pojídání prasátka z grilu, při kterém se vylosovaly stanoviště závodníků. Losovali jsme jako předposlední a na lístku se zobrazilo č. 6. Ten den jsme ještě připravili bivaky, rozložili náčiní a připravili návazce.Ráno to vypuklo 8 hodinou, kdy jsme nahodili a začali krmit. Krmení bylo povoleno pouze od 8 – 9 ráno a od 7 - 8 hodin večer. Závodníci mohli krmit pouze peletami a boiliesem. Veškeré boilie bylo v průměru 20 a 24mm. Ryba se tahala ze vzdálenosti cca 80m ve váze mezi 5 – 9kg. Pouze dvě ryby jsme měli nad 10kg a to 11 kg a 13,70kg. Celkem jsme zdolali 54 ks kapra v celkové váze 424,7 kg, které nám zajistilo celkové 1. místo.

 __________________________________________________________________________________________________

SBS CUP  ZAJEČÍ 

Od 13.8.2015 do 16.8.2015 (50 hodin)

Počet závodních týmů: 20

A výsledek?

  Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Zdenek Korner, Radek Horák 

  !!  DRUHÉ  MÍSTO  !!

Čím jsme krmili: Kluci používali ke krmení method mix krill ohliheň, v noci krmili boiliesem krill oliheň a GLM betain se švestkou.

Nástraha: Přes den chytali ze sloupce na plovky halibut ananas a oliheň ananas,  v noci chytali na potápivý boilies krill oliheň a GLM betain se švestkou.

Info o závodě: V půlce srpna se zúčastnil Zdenek s Radkem závodů SBS cup Zaječí. Klukům se na této vodě hodně daří a i tentokrát tomu nebylo jinak. I přes vysoké teploty se týmům podařilo dohromady nachytat přes 3,5 tuny ryb. A na bedně se umístily jen týmy které dokázaly nachytat více jak 400 kg ryb.... Celkově obsadili krásné 2.místo.

_____________________________________________________________________________________________________

SBS – CUP KOBLOV

Od 3.7.2015 do 6.7.2015 ( 65 hodin)

Počet závodních týmů: 15

A výsledek?

  Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Lukáš Hejč, Marek Hruška 

  !!  PRVNÍ  MÍSTO + NEJTĚŽŠÍ RYBA ZÁVODU !!

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Zdenek Korner, Radek Horák 

!! DRUHÉ MÍSTO !!

ČÍm jsme krmili: Krmili jsme boiliesem játra a red halibut chilli peletama, vše zalité fish liquidem

Nástraha: Chytalo se pouze na boilies JÁTRA! Ryby nechtěly nic jiného, než malou játrovou kuličku zalitou fantastickým FISH LIQUIDEM! V noci se pár kapříků dokázalo vytáhnout i na red halibut chilli peletu, ale JÁTRA prostě vedly.

Info o závodě: Koblov patřil Krmivám !!! Ve dnech 3.7. až 5.7. se konaly kaprařské závody pořádané firmou SBS na krásné soukromé vodě Koblov. Celý závod se pro nás nesl v duchu čísla 15 ! Je to až k neuvěření, ale losovat své místo jsme šli 15.ctí a co jsme vylosovali? Samozřejmě sektor 15! Podařilo se nám chytit nejtěžšího kapra závodu o váze 15,14 a odměnou za neskutečnou dřinu a neprospané noci nám bylo 1. MÍSTO a 15 tisíc korun v hotovosti.
NA DRUHÉM MÍSTĚ se umístil náš kolega a spolupracovník Zdeněk Korner, který nám dával zabrat až do poslední chvíle závodu. Ale i tak jsme si udrželi náskok a porazit i všechny ostatní týmy.
_________________________________________________________________________________________________

KAPROVÉ ZÁVODY POLOUSTVÍ

Od 4.6.2015 do 7.6.2015 (63hodin)

Počet závodních týmů: 11

A výsledek?

  Náš externí tým  -  VV CT KRMIVA HULÍN -  manželé Vysočtí

  !!  TŘETÍ MÍSTO  !!

Čím jsme krmili: Zakrmovali jsme metodmixem Karibik prolitým boosterem Karibik a minipeletami mléčná kukuřice.

NástrahaNejefektivnější nástrahou byly pelety játra, calypso v práškových dipech stejné příchutě s přidáním plovky calypsopomeranč med.

Info o závodu:  Bodovanou rybou byl kapr a amur od 4kg a jeseter se nevážil - započítávalo se přímo 6kg. Krmení bylo povoleno 2x denně v délce 1hodiny. Ryby byly těsně po tření, což je vidět i na fotkách a jejich přilákání ze vzdáleného trdliště byl složitý úkol. Krmení zafungovalo až druhý večer, ale k dotáhnutí se na vedoucí týmy jsme si museli počkat až na poslední noc , kdy ryby začaly pravidelně spolupracovat. Naší nejtěžší ulovenou rybou byl kapr 9,30kg. Co se týče počtu úlovků, dostali jsme se na počet 9 kusů, což bylo stejné množství jaké měl druhý tým v pořadí, váhově jsme byli ale slabší. Nachytali jsme 59kg bodovaných ryb. To nás posunulo na 3. místo, doufáme, že jsme tím prolomili smůlu z předešlých závodů.

 ___________________________________________________________________________________________________

CARP MARATHON DĚLOUŠ 2015

Od 1.6.2015 do 4.6.2015

Počet závodních týmů: 17

A výsledek?

  Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Jiří Ambroz, Marek Melša 

  !!  DRUHÉ MÍSTO  !!

Čím jsme krmili: Krmili jsme method mixem krill oliheň a karibik, řepkou, pšenící a kukuřící, boiliesem karibik, krill oliheň, a black halibut peletami. Vytvářeli jsem si krmné koule smícháním method mixu, řepky, kukuřice a pšenice, zalité tekutýma halibut peletama a lososím olejem. Tyto koule jsme poté házeli vnadícím košíčkem do našeho lovného místa.

Nástraha:  Nejvíce záběrů jsme měli na kombinaci black halibut pelety s plovkou krab a na boilies krill oliheň a karibik které jsem ještě před samým náhozem dali do dipu.

Info o závodu: Po pětihodinové cestě se na nás usmálo štěstí při losování a měli jsme podle místních pravidel možnost si vybrat místo. O jezeru jsme moc informací neměli, tak jsme volili místo kde se dařilo na minulých závodech.Vybrali jsme si místo č.6. Po zmapování dna ze člunu jsme našli dvě místa která se nám zdála vhodná na chytání. Jedno bylo vzdálené 25m a druhé asi 40m, dále jsme jít nemohli, protože tam dno klesalo na hloubky přes 20m. Hned od úvodu se nám začalo dařit a během první hodiny jsme měli už tři bodované ryby. Bohužel každá noc byla pro nás totálně mrtvá a ostatní týmy chytaly, takže s každým rozedněním jsme se rozjížděli a měli co dohánět což se nám pokaždé do večera povedlo a dokonce jsme ostatní předběhli, ale noc byla vždy proti nám a ráno jsme opět doháněli. Věděli jsme že bojujeme o první místo s týmem kteří byli na místě č.2. Byly to souboje o každou rybu. Za celý závod jsme nachytali spoustu krásný ryb. Největší rybu měl Mára 17,8kg a já 18,5kg které se staly i našimi novými osobáky. Nakonec náš výkon s celkovou váhou 341,66kg stačil na krásné 2. místo což nás nesmírně na tak těžké vodě potěšilo. Víc štěstíčka měl akorát tým CT RELA na místě č.2 s kterým jsme se celý závod předháněli a porazili nás o necelých 28kg. Tým na třetím místě na nás ztratil už poměrně dost a to 67kg.

_____________________________________________________________________________________________________

MONSTERBAITS CUP JESTŘABICE

Od 29.5.2015 do 31.5.2015 ( 50 hodin)

Počet závodních týmů: 28

A výsledek?

  Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Lukáš Hejč, Marek Hruška 

  !!  PÁTÉ MÍSTO  !!

Čím jsme krmili:  Krmilo se převážně boiliesem Calypso. Dalé minigranulky s příchutí Krill oliheň.

Nástraha: Jako TOP nástrahou se stala malá boilies Artemis, která poslední dobou jezdí a jezdí.

Info o závodu: Náš Junior Team se minulý víkend účastnil kaprařských závodů pořadané firmou Monsterbaits v Jestřabicích, Kvůli špatně zvolené taktice jsme si nechali útect jeden den, který posléze ve výsledku chyběl. Celkem se zúčastnilo 28 týmu a my jsme se umístili na výsledkové listině na 5. místě. _____________________________________________________________________________________________________

DAFISHING LASTIA CUP ASUÁN

Od 21.5.2015 do 24.5.2015 ( 72hodin)

Počet závodních týmů: 20

A výsledek?

  Náš externí tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Michal Mitráš 

  !! ČTVRTÉ MÍSTO !!

  

Čím se krmilo: Krmili jsem boiliesem, peletama a method mixem calypso.

Nástraha: Jako nástrahu jsme používali boilies a pelety calypso v kombinaci s plovoucím boilies calypso, vše namočené v dipu stejné příchutě.

Info o závodě: V neděli skončil 72h závod na rybníce Asuán kde jsem obsadil nepopulární čtvrté místo.Nachytáno 265kg ryb.Na závodě se krmilo půl hodiny dvakrát denně -na místě kde je potřeba krmit je to moc málo což byl můj případ.I tak jsem zkrmil 30kg methodmixu, 10kg pelet 16mm, 5kg boiliesu vše příchuť CALYPSO. Kombinace boiliesu calypso s plovoucím boiliesem namočeným v dipu funguje moc dobře- chyceno 28 kusů bodovaných ryb v celková váze 265kg.

_____________________________________________________________________________________________________

NEBESÁK CARP CUP 2015

Od 15.5.2015 do 17.5.2015 ( 50 hodin)

Počet závodních týmů: 20

A výsledek?

  Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Lukáš Hejč, Láďa Patrman 

  !! PRVNÍ MÍSTO  !!

Čím jsme krmili: Krmilo se převážně boiliesem Calypso a Krill Oliheň.

Nástraha: Nejúspěšnější nástrahou se opět stala Artemis a boilies Karibik.

Info o závodu: KRMIVA HULÍN OPĚT NA BEDNĚ. Náš profesionální juniorský team se zúčastnil o víkendu kaprařských závodů pod názvem NEBESÁK CAPR CUP 2015. 26 bodovaných ryb o celkové váze 196,64 vymrsklo kluky na 1. místo. Klukům to opravdu krásně jezdilo a za celé závody zamhouřili oko jen na 2 hodiny.

 ____________________________________________________________________________________________________MONSTERBAITS BIG CARP CUP

Od 14.5.2015 do 17.5.2015 ( 50hodin)

Počet závodních týmů: 30

A výsledek?

  Náš amatérský tým  -  CT Domiňáci -  Martin Domin 

  !! ČTVTÉ MÍSTO  !!

Čím jsme krmili: Ke krmení jsme používali black halibut pelety 20mm, směs krmných pelet 20 a 12mm a granule CSL 8mm, všechno bylo naboosterované boostery calypso a karibik.

Nástraha: Úspěšnou nástrahou se stalo dipované bolies calypso a karibik následně obalené v pastě stejných příchutí nebo obalené v práškovém dipu.

Info o závodu:  Záběry chodily v pravidelných intervalech, tak jsme téměř po půl hodině přehazovali.Dohromady se na břeh podívalo 50 kaprů od 8 do 14,6kg. Celkově jsme skončili na 4. místě
___________________________________________________________________________________________________

LM BAITS CUP ZAJEČÍ

Od 30.4.2015 do 4.5.2015 ( 50hodin)

Počet závodních týmů: 30

A výsledek?

  Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Zdenek Korner, Radek Horák 

  !!  PRVNÍ  MÍSTO  !!

 

Čím jsme krmili: Kluci používali k vnadění method mix calypso zalitý fish liquidem a natrávenýma játrama.

Nástraha:  Dvě nejúspěšnějsí nástrahy byly boilies artemis zalité fish liquidem a boilie krill oliheň zalité boosterem krill oliheň.

Info o závodě: Další závod absolvoval náš závodní specialista Zdenek Korner na štěrkáči v Zaječí. Tentokrát bojoval na závodech s Radkem Horákem. Hned od začátku závodu se klukům velmi dařilo což bylo dobré znamení. Celkově nachytali 59 bodovaných ryb v celkové váze 571,95kg což jim přineslo krásné 1. místo.

 ____________________________________________________________________________________________________

HULÍN CUP DEŠNÁ

Od 17.4.2015 do 19.4.2015

Počet závodních týmů: 30

A výsledek?

  Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Jiří Ambroz, Marek Vavřík 

  !!  TŘETÍ MÍSTO  !!

Čím jsme krmili: Ke krmení jsme používali method mixy calypso, krill oliheň a karibik. Dálé boilies calypso, karibik a krill oliheň.

Nástraha: Nejvíce záběrů bylo na potápivé boilies calypso, karibik a na plovky calypso a pomeranč med.

Info o závodě: Od 17. do 19. dubna jsme navštívili s kamarádem Márou po druhé závody mimo naši domácí vodu a zavítali jsme na Dešnou. Skončili jsme s 31 bodovanýma rybama v celkové váze 299kg na krásném 3. místě.

 _______________________________________________________________________________________________

L&M BAITS CUP DEŠNÁ

Od 3.4.2015 do 5.4.2015

Počet závodních týmů: 30

A výsledek?

  Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Zdenek Korner, Radek Horák 

  !!  DRUHÉ  MÍSTO  !!

Použité krmení a nástrahy:  Method mix, mini granulky, chytací pelety, boilies, booster, obalovací pasta - vše v příchuti calypso.

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz