Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Naše závody 2014

ROK  2014

Zde vám budeme průběžně představovat úspěchy našich týmů na rybolovných závodech.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

LASTIA CUP ASUÁN ( Doplňková soutěž v hodu do dálky)

Od 24.10. 2014 do 26.10.2014

A výsledek?

Náš externí závodník  -  CT KRMIVA HULÍN -  Michal Mitráš

!!  PRVNÍ  MÍSTO !!

Info ze závodu: Den před závodem byla doplňková soutěž v hodu do dálky. Házelo se 3-librovým prutem o délce 3,60 m. Tuto soutěž jsem vyhrál, a to hodem 170 m.

____________________________________________________________________________________________________

SBS CUP

Od 16.10.2014 do 19.10.2014

Počet závodních týmů: 20

A výsledek?

Náš závodní tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Jiří Ambroz, Marek Melša, Jiří Melša

!!  PÁTÉ  MÍSTO + NEJTĚŽŠÍ RYBA !!

Čím jsme krmili: Ke krmení jsme používali method mix karibik, boilies karibik, granule mini mix, zalité boosterem karibik.

Nástraha: Nejůspěšnějsí nástrahou se stalo boilies karibik, které jsme vždy cca 10min. předem nadipovali v dipu karibik.

Info o závodu: Konečně se nám po delší době trochu zadařilo. 24hodin před koncem závodu jsme těsně drželi 3.místo z 20-ti zúčastněných týmů, nakonec jsme však skončili na 5.místě. Ale největší rybu závodu jsme nakonec udrželi, takže jsme ve výsledku byli spokojení.

RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC ČERTOVY RYBNÍKY

Od 26.9.2014 do 28.9.2014 ( 42 hodin)

Počet závodních týmů: 15

A výsledek???

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Lukáš Hejč, Láďa Patrman

!! TŘETÍ MÍSTO + NEJVĚTŠÍ RYBA ZÁVODU !!

Čím jsme krmili: Zkrmili jsme 10kg boilies Krill Oliheň o průměru 16mm a 5kg black halibut pelet také o průměru 16mm.

Nástraha: Skoro všechny ryby byly uloveny na boilies Krill Oliheň obalené totožnou pastou.

Info o závodě: Rybářské závody probíhaly na Čertových rybnících ve dnech 26.-28.9.2014. Byl to závod dvojic a náš junior tým skončil na 3. místě. Bohužel na druhé místo chyběly 2cm. Dále náš tým vyhrál pohár za největší rybu závodu, kterou byl Amur 86cm a lovec byl Ladislav Patrman.

BS CUP GRUNTY U BRNA

Od 21.9.2014 do 28.9.2014

Počet závodních týmů: 17

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  vedoucí týmu Zdeněk Körner

!! PRVNÍ MÍSTO !!

Čím jsme krmili: Jelikož bylo povoleno používat zavážecí lodičku, zvolili jsme jako návnadu mix pelet s řepkou ke kterým jsme přidávali vždy také pár kuliček boilies krill oliheň.

Nástraha: Boilies krill oliheň obalený v pastě krill oliheň.

Info o závodě: Ve dnech 21.9-27.9. 2014 se náš závodní tým z Hulína vydal bojovat na další závod. Tentokrát na rybník Grunty kde se konal B.S.cup 2014. Od začátku závodu tým pod vedením Zdenka Kornera se držel na prvních příčkách a závodu udával tempo. Celkem se nám podařilo chytit 61 bodovaných kaprů což nás dostalo na vytoužené 1.místo.  Závod jsme si užili a těšíme se na příští ročník.

BOŽICKÁ KAPRAŘSKÁ PADESÁTKA

Od 19.9.2014 do 21.9.2014 ( 50 hodin)

Počet závodních týmů: 25

A výsledek?

Náš externí závodník  -  CT KRMIVA HULÍN -  Michal Mitráš

!!  PRVNÍ  MÍSTO !!

Čím jsme krmili: Boilies, pelety, mini granulky - vše v příchuti calypso.

Nástraha: Jako nástrahu jsem používali pelety boilies doplněné o pop up, většinou jsme vše ještě obalovali do pasty - opět vše v příchuti Calypso.

Info o závodě: O víkendu jsem se zúčastnil závodu Božická padesátka a konečně jsem se se svým parťákem dočkal a tento závod vyhrál. Ryby byly bodovány co centimetr, to bod, celkově jsme nachytali přes 21m.
V letošním roce jsme podruhé na bedně, ale toto vítězství je o to cenější, že jsme porazili i některé kaprařské špičky.

VADKAN TO ( MAĎARSKO)

Od 16.7.2014 do 20.7.2014

Počet závodních týmů: 9

!! ČTVRTÉ MÍSTO !!

Čím jsme krmili: Vnadilo se krmnými peletami příchutě calypso.

Nástraha: Úspěšným bylo boilies calypso, které bylo pár hodin předmočené.

Info o závodě: 16.-20. července 2014 se tým Krmiva Hulín vydal na kaprařské závody do Maďarska na krásnou vodu Vadkan To. Tým se pod vedením zkušeného Zdenka Kornera umístil na hezkém 4. místě i přes náročnost závodu. Celý závod si náš tým držel největšího kapra (12.72kg), ale bohužel poslední den sousedé ulovili kapra o váze 13kg.

KAPRAŘSKÝ MARATON 24 HOD BOŽICE

Od 26.4.2014 do 27.4.2014

A výsledek?

!!  TŘETÍ  MÍSTO !!

Čím jsme krmili: Krmili jsme method mixem a boilies CALYPSO.

Nástraha: Jako nástrahu jsme používali boilies calypso obaléne v pastě.

Info o závodě: O víkendu jsem se zúčastnil 25-ti hodinového závodu v Božicích u Znojma. Byla celkem zajímavá pravidla, krmit se mohlo pouze dvě hodiny před závodem. Během závodu se už mohla házet pouze nástraha doplněná o PVA materiál..  Námaha se vyplatila a skončili jsme na 3.místě.

HULÍN CUP DEŠNÁ

Od 19.4.2014 do 21.4.2014 ( 50 hodin)

Počet závodních týmů: 40

Čím jsme krmili: Na Dešné většinou funguje příchuť calypso a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Krmili jsme method mixem, boiliesem a peletama této příchutě. Vše jsme prolévali boosterem calypso

Nástraha: Jako nástrahu jsme používali pelety a boilies calypso, které jsme většinou ještě doplňovali o plovoucí boilies stejné příchutě.

Info o závode: Závod byl tentokrát omezen na množství krmení a to na 50kg na tým, takže všechny týmy měly stejné podmínky. Tentokrát nebylo ani potřeba tolik krmit a ještě cca 15kg krmení nám zbylo. Calypso ukázalo opět svoji sílu a přineslo nám celkové krásné 1. místo.