Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / METHOD MIXY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Method mix - KARIBIK - Pepř a Chilli, 1 kg


108 hodnocení Kód: MTXP20
Mnohadruhová směs tříděných surovin, s vysokým podílem pálivých, přírodních surovin a koření ! Skvěle vnadí ryby - rok testováno !
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Produkt již není v prodeji
Method mix - KARIBIK - Pepř a Chilli, 1 kg

 

Přepracovaná směs Karibik s výrazným podílem pálivých surovin ! 

   ! Mnohem účinnější a vyšší vnadící efekt ! 

 
  • Obsahuje: 18 druhů velmi kvalitních, tříděných, jemně, středně a hrubě mletých surovin. Základem jsou hlavně extrudované  a pařené suroviny. Tepelně upravené suroviny mají intenzivnější, přirozené aroma, charakteristické pro každou surovinu. Mnohem lépe uvolňují své přirozené chuťové látky a jsou tak velmi atraktivní pro ryby.  

Dále směs obsahuje: DDGS = kukuřičné výpalky (tzv. CSL mouka), hydrolyzovaný hovězí protein, masovou moučku, 3 - 4 mm granulky (4 druhy), kukuřičné, hrachové a sojové lupínky. Drcené bramborové lupínky, bisquit drť, vaječnou bílkovinu, sušené jogurtové mléko, kvasnice, Španělský pepř, Chilli koření, mačkanou řepku, kukuřičný klíčkový olej, ovocné cukry, směs přírodního orientálního koření spolu s několika druhy domácích bylin, aj.

 

  • Charakteristika: Jde o opravdu nadprůměrnou, vysoce kvalitní a surovinově velmi bohatý typ směsi na pálivém základu ostrých koření s přídavkem velmi dobře stravitelných škrobových surovin, a natrávených bílkovin.

Ve vodě pak tato směs vnadí nejen svými lehce stravitelnými surovinami, ale také svou pálivou složkou, na kterou především kaprovité ryby velmi dobře reagují. Method mix Karibik - Pepř a Chilli má žluto-oranžovou barvu s velmi příjemnou vůni po směsi použitých koření s ostřejším podtextem pepře.

Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu !

  • Možnosti použití: Tato směs je díky svým pálivým složkám velmi účinná i na chladné vodě. Stejně dobře však funguje i v letní sezónu. Pokud chcete použít směs do krmítek, aby se z něj snadno vyplavovala, nesmíte ji namočit příliš, ale jen  lehce  zvlhčit. Nechte ji pak odstát cca 10 minut, aby byla soudržná  a nelepila se na ruce. 
Doporučuji přidat Booster KARIBIK  (asi 100-150 ml / kg směsi), dobře promíchat a doladit vodou na požadovanou vlhkost. Method mix velmi rychle přitahuje na stojaté vodě kaprovité ryby. Směs se dá využít podle míry zavlhčení i do krmných koulí (hutné vlhké těsto).
Lze jej použít úspěšně i jako kvalitní základ pro výrobu boilies, ale až po přemletí na jemnější frakci.
  • Skladování: Skladujte v suchu a temnu. V dobře uzavřených obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat do 6 měsíců od nákupu. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání přírodních složek. Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

 

Specifikace
Váha 1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Box na návazce JSA - Rig box FM, 1 ks Box na návazce JSA - Rig box FM, 1 ks Kód: 16008
Pojme až 72 ks návazců. Plastový box s šesti odděleními na návazce - má čyři samostatně…
187 Kč
Detail
CSL LIQUID - Maso a Játra, 1 litr CSL LIQUID - Maso a Játra, 1 litr Kód: CSLMJ20
Filtrovaný, fermentovaný kukuřičný sirup, jemné konzistence, s masovo - játrovou…
90 Kč
Detail
Sirup - JAHODA s meruňkou, 1 litr Sirup - JAHODA s meruňkou, 1 litr Kód: SR01111
Velmi oblíbená příchuť a levný atraktor pro celoroční použití. Ideální na macerování…
82 Kč
Detail
Pelety Boilies - MEFISTO, 250 g Pelety Boilies - MEFISTO, 250 g Kód: PBMF10
Neobvyklá, ale velmi účinná kombinace rybích, sladkých a ovocných složek. Výborná…
65 Kč
Detail
Hodnocení
Ondřej hodnotil: Čas: 19:46 Datum: 31.05.2015
Dobrý methodmix na rozkrmení lovného místa. Po přidání boostru se mi zdá že kvůli pepři nejezdí na místo tolik bíle ryby.

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz