Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / KRMÍTKOVÉ SMĚSI
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 2 / 7

Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 2,5 kg


202 hodnocení Kód: KSSL11 SPECIALITA
Novinka pro podzim 2016! Další krmitkovka uvolněná z našeho profi závodního týmu. Speciální odlehčená směs, sestavená pro velmi rychlé vnadění a rozpad ve vodě tak, aby se kousky vznášely v okolí nástrahy.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
104 Kč
120 Kč , plus doprava
( 48 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 2,5 kg

 

! Speciální odlehčená krmítkovka z tříděných surovin !

Velmi rychlá a velmi účinná !

 

  • Obsahuje: 14 druhů vnadících složek! Z toho je 15 % živočišných surovin - rybí moučka, masová moučka a lososový protein. Zbývající část neživočišných surovin je ze 70 % extrudovaných, a nebo jinak tepelně upravených - pařením, toustováním, atd.  

Jde především o tyto suroviny:  Toustované partikly drcené - hrách a kukuřice.  Extrudované suroviny - kukuřičné vločky, rýžové a pšeničné otruby, kukuřičné a pčeničné klíčky, len, bisquit drť. Dále pak sladový květ,  CSL mouku a krmné kvasnice.  

  • Charakteristika: Jde o dnes stále více žádanou a mezi rybáři populární "Odlehčenou krmítkovou směs", která oproti klasické krmítkovce nemá tak vysoké lepivé vlastnosti, není po namočení těžká, a ve vodě se rychle rozpadá a částečně vzlíná okolo nástrahy.

Snížení měrné hmotnosti a lepivosti u krmítkovky Scopex Light je dosaženo díky většinovému použití tepelně upravených surovin, které jsou vločkované a pórovité, nebo bezškrobnatých surovin, které tolik nelepí a jsou a lehké.  Taková směs tnevytvoří po namočení hutné těsto, ve vodě se snadno rozpadá a částečky některých surovin se pomalu vznáší, případně zase padají zpět ke dnu, jakmile nasáknou vodou.

Krmítková směs Scopex Light je středně jemně mletá, s drobnými kousky surovin. Má oranžovo nahnědlou barvu, lehce nasládlou chuť a příjemnou vůni po směsi Scopex s hruškou. Tato směs byla vyladěna pro potřeby rychlého vnadění a pro podporu lovu ve sloupci. Velmi dobře funguje od brzkého jara do pozdního podzimu. Používáno na závodech našimi týmy.

  • Možnosti použití:  Krmítková směs Scopex Light se dá využít do krmítek, nebo na výrobu krmných koulí. Před použitím do krmítek je nutno směs lehce zvlhčit a nechat stát několik minut, aby se aktivovala škrobová zrna a směs byla soudržná. Úroveň zavlhčení pak dává směsi i charakter co do soudržnosti, rychlosti rozpadu a účinku ve vodě. 

Mírně zavlhčená směs se ve vodě rychle rozpadá a vytváří snadno krmný mrak. Část surovin pozvolna vzlíná k hladině a vnadí částečně ve vodním sloupci v okolí nástrahy. Toho se dá využít i při lovu nade dnem - např. jen na Pop Up boilies. 

Krmná koule vytvořená ze směsi Scopex Light se po dopadu na hladinu roztrhne a klesá ke dnu už v podobě krmného "závoje".

  • Skladujte krmítkovou směs v suchu, nejlépe při teplotách do 20 °C. Mějte ji hermeticky uzavřenou v PVC sáčku tak, aby se k ní nedostali moly. Pokud se tak stane, nevyhazujte ji, ale co nejdříve zkrmte rybám, kterým to nijak nevadí.

Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od zakoupení. Krmítkovka vydrží i mnohem déle, ale douhodobým skladováním ztrácí postupně na původní, vysoké atraktivitě. 

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Sada - ZÁVĚS-KRYT-OBRATLÍK - extra carp, 1 sada Sada - ZÁVĚS-KRYT-OBRATLÍK - extra carp, 1 sada Kód: 5247
Krabička zdarma! Kvalitní a praktická sada pro kapraře při lovu na položenou. Vše po 10 ks.
148 Kč
Detail
Olůvko - KORDA,  90 g Olůvko - KORDA, 90 g Kód: KLI304055
Zátěž vhodná i do proudné vody! Od českého výrobce. Máme s nimi velmi dobré osobní…
29 Kč
Detail
Olůvko - GP barvené -, 80 g Olůvko - GP barvené -, 80 g Kód: GP404
Zátěž vhodná jak pro daleké hody, tak i na malé plochy a to především pro stojaté, nebo…
24 Kč
Detail
Olůvko - PASTA - na obratlíku, 100 g Olůvko - PASTA - na obratlíku, 100 g Kód: OLPA7033
Speciální olůvka s obratlíkem, vhodná pro natlačení krmítkového těsta. Nebo jen jako zátěž.
32 Kč
Detail
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 19:12 Datum: 17.05.2018
Doporučuji cenově dostupné a kvalitní návnady od výrobce
Josef hodnotil: Čas: 21:01 Datum: 05.11.2017
Oblíbená krmítkovka na výpravy...Dobře sestavená směs se krásně v podobě drobných částic uvolnuje a super vnadí.
Ryby se snažím udržet na lovném místě a tak do krmítkovky přidávam partikl a pstruží peletky..na škodu není i super booster z Hulína...Takto připravenou směs používám celoročně a jsem s ní velmi spokojený.
Zboží 2 / 7

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz