Nejžhavější novinka!

 

 

  PELETY BOILIES TYPU

    KRILL SE ŠVESTKOU

 

     ! Novinka 2017 !

 

Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinné po celé hlavní lovné období!

Výstava Trenčín
Přijímáme objednávky přes e-shop nebo na e-mail. (do poznámky prosím uvádějte - odběr v Trenčíně). Zdarma přivezeme. Objednávky budeme vydávat v pátek 2.3. odpoledne a v sobotu 3.3. dopoledne. Více info +420 739 050 079, krmiva.hulin@seznam.cz
 
 
Patička Vše od vody

 

   

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 7 / 10
TOP KVALITA Krmítková směs - KAPR SPECIÁL, 1 kg
[+] zvětšit
Kód: KSR4030
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Krmítková směs - KAPR SPECIÁL, 1 kg

Naše nejprodávanější krmítkovka! Byla do prodeje uvolněná z našeho profi závodního týmu. Speciální směs, sestavená pro velmi rychlé vnadění. Vynikající vnadidlo i při lovu na feeder, nebo plavanou - díky ní bylo vyhráno s přehledem několik závodů!
Připraveno k odeslání
AKCE! -40 %
Běžná cena: 55 Kč
Ušetříte: 16 Kč
Cena bez DPH: 34 Kč
Cena s DPH: 39 Kč , plus doprava
 

2 hodnocení
Varianty Krmítková směs - KAPR SPECIÁL, 1 kg
Krmítková směs - KAPR SPECIÁL, 5 kg Krmítková směs - KAPR SPECIÁL, 5 kg Kód: KSR4031  
AKCE! -40 %
177 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - KAPR SPECIÁL, 10 kg Krmítková směs - KAPR SPECIÁL, 10 kg Kód: KSR4032  
AKCE! -40 %
319 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - KAPR SPECIÁL, 25 kg Krmítková směs - KAPR SPECIÁL, 25 kg Kód: KSR4033  
AKCE! -40 %
692 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - KAPR SPECIÁL, 45 kg Krmítková směs - KAPR SPECIÁL, 45 kg Kód: KSR4034  
AKCE! -40 %
1.150 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - KAPR SPECIÁL, 1 kg

 

! Krmítkovka sestavená na základě zkušeností ze závodů !

Rychlá a účinná - i pro feeder a plavanou !

 

  • Obsahuje:   19 druhů vnadících složek! Z toho je 35 % živočišných surovin - masové moučky + rybí moučka LT 72.  Velká část neživočišných surovin je extrudovaných , a nebo jinak tepelně upravených - pařením, toustováním, atd. Tím je dosaženo mnohem lepší rozpustnosti ve vodě a zrychlení vnadícího účinku. 

Dále krmítkovka obsahuje:  Toustované partikly drcené - hrách, pšenici, kukuřici, pražený ječmen, pivovarské kvasnice, pšeničné a kukuřičné klíčky, klíčkový olej, bisqut drť, CSL mouku, extrudovanou sojovou a řepkovou moučku, ořechové a dýňové výlisky, extrudovaný len, krystalickou sůl, aj.

  • Charakteristika: Tukovaná, na suroviny velmi bohatá, bílkovino - glycidová směs,  s vynikajícím účinkem při vnadění kaprovitých ryb. Směs je středně jemně mletá, s drobnými kousky surovin. Má tmavě šedou barvu, slanou chuť a nevtíravou, jemnou vůni, po použitých surovinách. 

Krmítková směs Kapr speciál byla vyladěna pro potřeby rychlého vnadění na závodech. Velmi dobře funguje od brzkého jara do pozdního podzimu. 

  • Možnosti použití:  Krmítková směs Kapr speciál se dá se využít do krmítek, nebo na výrobu krmných koulí. Před použitím je nutno směs zvlhčit na cca 5 - 10 minut, aby se aktivovala škrobová zrna a směs byla soudržná! Úroveň zavlhčení pak dává směsi i charakter co do soudržnosti, rychlosti rozpadu a účinku ve vodě. 

Lehce zavlhčená směs se ve vodě rychle rozpadá a vytváří krmný mrak, který ryby stahuje velmi rychle na krmné místo. Toho se dá využít i při lovu  na feeder, nebo plavanou! Taková krmná koule se po dopadu na hladinu roztrhne a klesá ke dnu už v podobě krmného "závoje".

Směs více zavlhčená a utužená je vhodná při použití hutnějších krmných koulí, a to při lovu kaprů i na silně prochytávaných vodách s dostatkem jiných návnad od rybářů. Více ztužené krmné koule klesnou rychle ke dnu, kde se do pár minut rozpadnou a pohyb drobných rybek rozvíří vzplývavé suroviny a pachové atraktory do okolí nade dnem. A to vám spolehlivě přitáhne kapry ke krmnému místu.  

  • Skladujte krmítkovou směs v suchu, nejlépe při teplotách do 20 °C. Mějte ji hermeticky uzavřenou v PVC sáčku tak, aby se k ní nedostali moly. Pokud se tak stane, nevyhazujte ji, ale co nejdříve zkrmte rybám, kterým to nijak nevadí.

Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od zakoupení. Krmítkovka vydrží i mnohem déle, ale douhodobým skladováním ztrácí postupně na původní, vysoké atraktivitě.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Josef hodnotil: Čas: 20:53 Datum: 05.11.2017
Když si chci opravdu zachytat,volím krmítkovku Kapr speciál.Z popisu výrobku jsem měl dobrý dojem a tak jí už od jara zkouším.Je celkem jedno jestli stoják či řeka...prostě funguje.I teď na podzim s ní dělám na feeder krásné záběry a myslim,že je vhodná k celoročnímu použití.Když porovnám cenu-kvalitu s ostatními výrobci,nemá kapr speciál konkurenci...
Fedor hodnotil: Čas: 22:59 Datum: 17.08.2017
Perfektna krmitkova zmes na lov kapra ci na tecucej alebo na stojatej vode.
Michal hodnotil: Čas: 07:46 Datum: 19.05.2016
Opravdu velmi vydařená krmítková směs! Používám ji na feeder, nebo plavanou a je až s podivem, jak rychle stahuje rybu na krmné místo! I když to nejsou žádné trofejní kusy, perfektně si zachytám. A je celkem jedno na jaké vodě jsem, osvědčila se mi zatím všude, i v různých teplotních podmínkách. Nejsem kaprař, ale za feeder a plavanou hodnotím jako super směs a všem, co chytají jako já, tuto krmítkovku vřele doporučuji !!
Zboží 7 / 10
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek