Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Dárkové poukazy

 

Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

Patička Vše od vody

 

Navštivte naše týmové stránky. Můžete na nich najít Zprávy od vody, Rady a tipy, ale můžete také shlédnout Videa od vody nebo Video recenze.

 

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 1 / 10
Kód: SR04090
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Krmítková směs - ARKTIKA PLUS - FEEDER, 1 kg

Výborná a odzkoušená celoroční krmítkovka na základě kombinace masové a sladké směsi. Doporučuji pro lov v chladné vodě jara a podzimu, nebo v létě v hloubkách nad 3 m. Chytá velmi dobře i v zimě!
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 45 Kč
Cena s DPH: 52 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Krmítková směs - ARKTIKA PLUS - FEEDER, 1 kg
Krmítková směs - ARKTIKA PLUS - FEEDER, 5 kg Krmítková směs - ARKTIKA PLUS - FEEDER, 5 kg Kód: SR04092  
225 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - ARKTIKA PLUS - FEEDER, 10 kg Krmítková směs - ARKTIKA PLUS - FEEDER, 10 kg Kód: SR04093  
410 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - ARKTIKA PLUS - FEEDER, 25 kg Krmítková směs - ARKTIKA PLUS - FEEDER, 25 kg Kód: SR04094  
875 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - ARKTIKA PLUS - FEEDER, 45 kg Krmítková směs - ARKTIKA PLUS - FEEDER, 45 kg Kód: SR04095  
1.440 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - ARKTIKA PLUS - FEEDER, 1 kg
 
! Nová inovace pro rok 2017 !
 
VELMI BOHATÁ SMĚS SE SNADNO ROZPUSTNÝMI SUROVINAMI
 
Výborná pro chladnou vodu a letní lov v hloubkách
 
 
  • Osahuje:  18 druhů vnadících složek!  

Převažují tepelně upravené suroviny:   extrudovaná kukuřice, pšenice, hrách a rýže. Dále pak masovou moučku, rybí moučku, bisquit moučku, řepkovou moučku, CSL mouku, pšeničné klíčky, sladový květ, enzymaticky natrávená játra, sladkou syrovátku, pivovarské kvasnice, sušené mléko, rybí protein LT 72, sušená drůbeží játra, glukózu, aj. 

Charakteristika:  Velmi bohatá směs na lehce rozpustné a vyluhovatelné suroviny, s důrazem na tepelně zpracované produkty. Navíc je do směsi přidána kvalitní CSL mouka, bisquit mouka, rybí protein LT 72 a sušená játra. Výrazné obohacení směsi o potravinářsky aromatizované přírodní cukry, spolu s živočišnými a rybími moučkami podtrhuje její zvláštní chuť a aroma. Směs je rezavě hnědá, se sladkou vůni s pozadím živočišných mouček, středně jemně mletá, bez hrubých partiklů.

  • Tip na použití:   Pro svou strukturu je velmi vhodná do krmítek pro vnadění při lovu na Feeder. Před použitím je nutno směs jen lehce  zvlhčit na cca 3-5 minut, aby se aktivovala škrobová zrna a směs byla soudržná i při slabém namočení.

Krmítkovka Arktika má opravdu široké celoroční použítí jako vnadící směs do krmítek, nebo na krmné koule. Výborně chytá v chladném a zimním období, nebo v létě při lovu ve větších hloubkách cca nad 3 m, kde je chladná voda, bez ohledu na okolní vedra. Použijte ji však bez obav i při lovu v teplé povrchové vodě.

Pokud se nemůžete rozhodnout jakou vzít krmítkovku na vnadění, volte Arktiku! Díky širokému spektru surovin vás nezklame na kterékoliv vodě. Krmítková směs Arktika je úspěšná při vnadění nejen kaprů, ale i cejnů, ostroretek, parem a v zimě především bílé ryby a menších kaprů. Výborně se nám osvědčilo i přimíchání Sirupu, nebo CSL liquidu.

Krmítkovka Arktika je vhodná i jako kvalitní základ pro výrobu krmných boilies a pelet - je nutno přidat lepek a doladit pojivost hrubou moukou - krupicí. 

  • Skladování a spotřeba: Skladujte krmítkovou směs v suchu, nejlépe při teplotách do 20 °C. Mějte ji hermeticky uzavřenou v PVC sáčku tak, aby se k ní nedostali moly. Pokud se tak stane, nevyhazujte ji, ale co nejdříve zkrmte rybám, kterým to nijak nevadí.

Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od zakoupení. Krmítkovka vydrží i mnohem déle, ale douhodobým skladováním ztrácí postupně na původní, vysoké atraktivitě.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Tomáš hodnotil: Čas: 17:45 Datum: 12.04.2016
pracuje velmi dobře v chladné vodě,odzkoušeno s trochou kukuřice 4 kapři cca za 50min od 38-50cm na malém rybníčku koncem března jinak bíla ryba no problém(plotice,tloušt,cejn) u mě dobrý :-)
Zboží 1 / 10
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek