Nejžhavější novinka!

 

 

  PELETY BOILIES TYPU

    KRILL SE ŠVESTKOU

 

     ! Novinka 2017 !

 

Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinné po celé hlavní lovné období!

Výstava Trenčín
Přijímáme objednávky přes e-shop nebo na e-mail. (do poznámky prosím uvádějte - odběr v Trenčíně). Zdarma přivezeme. Objednávky budeme vydávat v pátek 2.3. odpoledne a v sobotu 3.3. dopoledne. Více info +420 739 050 079, krmiva.hulin@seznam.cz
 
 
Patička Vše od vody

 

   

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 8 / 9
Kód: FLQU10
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

FISH LIQUID ULTRA - Rybí vývar, 500 ml

Koncentrovaný rybí vývar - extrakt. Hustá, tekutá surovina, s výrazným pachem po rybině. Vynikající a přirozený atraktor pro ryby. Nerozpouští PVA.
Připraveno k odeslání
AKCE! -25 %
Běžná cena: 115 Kč
Ušetříte: 23 Kč
Cena bez DPH: 80 Kč
Cena s DPH: 92 Kč , plus doprava
 

1 hodnocení
Varianty FISH LIQUID ULTRA - Rybí vývar, 500 ml
FISH LIQUID ULTRA - Rybí vývar, 1 l FISH LIQUID ULTRA - Rybí vývar, 1 l Kód: FLQU11  
AKCE! -25 %
152 Kč
Detail
FISH LIQUID ULTRA - Rybí vývar, 6 kg FISH LIQUID ULTRA - Rybí vývar, 6 kg Kód: FLQU12  
AKCE! -25 %
864 Kč
ks
Detail
FISH LIQUID ULTRA - Rybí vývar, 500 ml

 

ŠPIČKOVÁ, PŘIROZENÁ VNADÍCÍ SUROVINA PRO RYBY !!

! S velmi výrazným pachem po rybím mase !

 

  • Složení:  Zahuštěný, tepelně upravený, rybí vývar - extrakt. Bílkoviny 30 %. Tuk 10 %. Obsah vody 50 %.

 

  • Charakteristika: Fish liquid Ultra je varem zahuštěný extrakt z rybího masa, vznikajícího jako vedlejší produkt, při tepelné fázy zpracování ryb za účelem výroby rybí moučky ( uvařená těla ryb se pod vysokým tlakem vylisují a tento extrakt se pozvolným vařením zahustí ). Vznikne tak přirozená, pachově i chuťově velmi silná a výrazná rybí surovina. 

Fish Liquid Ultra je vyroben speciální technologii v Německu. Je husté, polotekuté konzistence, tmavě hnědé barvy, s velmi silným a výrazným pachem po rybině. Tato surovina rozhodně nadchne všechny vyznavače rybích přísad! Jde o úplně nový charakter výrobku, s vysokou stravitelností pro ryby, bohatou na jednoduché proteiny a s mnohem vyšším vnadícím efektem.

Fish Liquid je původně určený pro potřeby průmyslové výroby krmiv pro ryby, jako kvalitní zdroj snadno stravitelných bílkovin. Používají jej všechny velké evropské firmy ke své výrobě, např. Coppens.

  • Tip na použití: Tato hustá, tekutá směs je velmi dobře ředitelná vodou. Je to opravdu vynikající přísada do boilies, pelet, chytacích těst, tekutých potrav, nebo také na macerování. Má vysoký vnadící efekt i při nízké koncentraci ve výrobku. Už při 5 % obsahu má značný vnadící účinek! Rozhodně by Fish Liquid neměl chybět při výrobě jakýchkoliv boilies a těst!

Je to vynikající atraktor, na který ryby reagují velmi dobře a spolehlivě díky koncentrovanému obsahu organických látek a kyselin. Fish Liquid lze použít i pro přímé macerování nástrah - doporučujeme!

  • Orientační dávkování: 5 – 10 % ( 50 – 100 g / kg ) do rybích i masových směsí. Čím je směs chudší na živočišné suroviny, a neobsahuje jiné tekuté složky, tím víc můžete přidat Fish Liquidu a to až do 20 %.

Přídavek alespoň 3 - 5 % by neměl chybět v žádném boilies, krmítkovce, method mixu, nebo jakémkoliv vnadícím i chytacím těstě.

  • Skladování: Jedná se o čistě přírodní a biologicky aktivní výrobek, který není totálně konzervovaný "do mrtva". Při teplotě do 15 °C lze skladovat cca do 6 měsíců ( např. přes zimní období ). Doporučuji ale povolit víčko lahve, aby mohl unikat případný plyn, vznikající v každé biologicky aktivní živočišné surovině.

Biologická aktivita výrobku není pro ryby na závadu! Pokud vám Fish liquid začne v teplejším prostředí kvasit, nic se neděje, je to přirozený proces enzymatické aktivity a surovina se dá i tak pro sportovní rybolov využít!

Fish Liquid je stabilizován přirodními látkami - organickými kyselinami. Uchovávat se musí pouze v chladu, ideálně do 8 °C. V chladu a temnu vydrží cca 6 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování doporučuji Fish liqud zamrazit v PVC láhvi plné jen asi do 2/3 jejího obsahu, s mírně vytlačeným vzduchem.

Pro delší skladování doporučuji zamrazit. Nechejte při skladování mimo mražák vždy mírně povolené víčko na láhvi, aby mohly případné plyny unikat ven a láhev se netlakovala! Koncentrovaný rybí extrakt lze bez obav použít do plně vysušovaných, nebo vařených a konzervovaných výrobků, kdy se enzymatická aktivita úplně zastaví.

NESKLADUJTE S POTRAVINAMI V CHLADNIČCE !

PŘI SKLADOVÁNÍ MĚJTE RADĚJI POVOLENÉ VÍČKO U LAHVE !

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Michal hodnotil: Čas: 08:00 Datum: 19.05.2016
Používám na proletí vařeného partiklu, granulí, pelet a krmného boilies. Nechám vždycky pořádně nasáknout, třeba i několik dní. Kamarád co chytá se mnou a používá stejné krmení, ale bez tohoto, tak má o moc míň záběrů, teď už to taky tak dělá a chytá o poznání víc! Fakt povedená potrava, a za rozumné peníze. Doporučuji.
Zboží 8 / 9
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek