Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / SUROVINY PRO VÝROBU / Tekuté suroviny
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

FISH LIQUID ULTRA - Rybí vývar, 500 ml


1 hodnocení Kód: FLQU10
Rybí vývar - opět v nabídce a levnější! Tekutá surovina, s výrazným pachem po rybině. Vynikající a přirozený atraktor pro ryby - přísada do krmítkovek, methodmixů, boiliesových těst, k macerování pelet i boilies, aj. Nerozpouští PVA !
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Produkt již není v prodeji
FISH LIQUID ULTRA - Rybí vývar, 500 ml

 

ŠPIČKOVÁ, PŘIROZENÁ VNADÍCÍ SUROVINA PRO RYBY !!

! S výrazným pachem po rybím mase !

 

  • Obsahuje:  Tekutý, tepelně upravený rybí vývar - extrakt. Bílkoviny 15 %. Tuk 10 %. Obsah vody 60 %.

 

  • Charakteristika: Fish liquid Ultra je varem zahuštěný extrakt z rybího masa, vznikajícího jako vedlejší produkt, při tepelné fázy zpracování ryb za účelem výroby rybí moučky ( uvařená těla ryb se pod vysokým tlakem vylisují a tento extrakt se pozvolným vařením ještě mírně zahustí ). Vznikne tak přirozená, pachově i chuťově velmi silná a výrazná rybí surovina. 

Fish Liquid Ultra je vyroben speciální technologii ve Skotsku. Je tekuté konzistence, tmavě hnědé barvy, s velmi silným a výrazným pachem po rybině. Tato surovina rozhodně nadchne všechny vyznavače rybích přísad! Jde o úplně nový charakter výrobku, s vysokou stravitelností pro ryby, bohatou na jednoduché proteiny a s mnohem vyšším vnadícím efektem.

Fish Liquid je původně určený pro potřeby průmyslové výroby krmiv pro ryby, jako kvalitní zdroj snadno stravitelných bílkovin. Používají jej všechny velké evropské firmy ke své výrobě, např. Coppens.

  • Tip na použití: Tato tekutá směs je velmi dobře ředitelná vodou. Je to opravdu vynikající přísada do boilies, pelet, chytacích těst, tekutých potrav, nebo také na macerování. Má vysoký vnadící efekt i při nižší koncentraci ve výrobku. Už při 5 % obsahu má značný vnadící účinek. Rozhodně by Fish Liquid neměl chybět při výrobě jakýchkoliv boilies a těst.

Je to vynikající atraktor, na který ryby reagují velmi dobře a spolehlivě díky koncentrovanému obsahu organických látek a kyselin. Fish Liquid lze použít i pro přímé macerování nástrah - doporučujeme!

  • Orientační dávkování: 5 – 10 % ( 50 – 100 g / kg ) do rybích i masových směsí. Čím je směs chudší na živočišné suroviny, a neobsahuje jiné tekuté složky, tím víc můžete přidat Fish Liquidu a to až do 20 %.

Přídavek alespoň 5 % by neměl chybět v žádném boilies, krmítkovce, method mixu, nebo jakémkoliv vnadícím i chytacím těstě.

  • Skladování: Jedná se o čistě přírodní výrobek, který není totálně konzervovaný "do mrtva". Při teplotě do 15 °C lze skladovat cca do 6 měsíců ( např. přes zimní období ). V teplejším prostředí nebo přes léto doporučuji povolit víčko lahve, aby mohl unikat případně vznikající plyn a neroztrhla se časem lahev. 

Biologická aktivita výrobku není pro ryby na závadu! Pokud vám Fish liquid začne v teplém prostředí kvasit, nic se neděje, je to přirozený proces enzymatické aktivity a surovina se dá i tak pro sportovní rybolov využít!

Fish Liquid je stabilizován přirodními látkami - organickými kyselinami. Uchovávat se musí pouze v chladu, ideálně do 12 - 15 °C. V chladu a temnu vydrží cca 6 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování doporučuji Fish liqud zamrazit v PVC láhvi plné jen asi do 2/3 jejího obsahu, s mírně vytlačeným vzduchem.

Pro delší skladování doporučuji zamrazit. Nechejte při skladování mimo mražák vždy mírně povolené víčko na láhvi, aby mohly případné plyny unikat ven a láhev se netlakovala! Koncentrovaný rybí extrakt lze bez obav použít do plně vysušovaných, nebo vařených a konzervovaných výrobků, kdy se enzymatická aktivita úplně zastaví.

NESKLADUJTE S POTRAVINAMI V CHLADNIČCE !

PŘI SKLADOVÁNÍ MĚJTE RADĚJI POVOLENÉ VÍČKO U LAHVE !

Specifikace
Váha 0.5 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
KRMNÝ VÁPENEC - Vitacarb - pro ryby, 1 kg KRMNÝ VÁPENEC - Vitacarb - pro ryby, 1 kg Kód: KRVA10
Krmný vápenec slouží při výrobě návnad především jako výborné přírodní plnidlo do…
25 Kč
Detail
Olej z Tresčích jater, 500 ml Olej z Tresčích jater, 500 ml Kód: SR01041
Rybí olej pocházející ze zpracování jater vybraných druhů tresek a jiných příbuzných…
15 %
105 Kč
Detail
SUŠENÁ JÁTRA - Játrový protein, 1 kg SUŠENÁ JÁTRA - Játrový protein, 1 kg Kód: JPS101
Sušená drůbeží játra, upravená hydrolýzou ( štěpením ) na vysoce stravitelnou a dobře…
178 Kč
Detail
Vnadící pelety - RED HALIBUT + KREV, 5 kg Vnadící pelety - RED HALIBUT + KREV, 5 kg Kód: KR-RHK211
Inovovaná receptura! Červené, mastné halibut pelety obsahující syrové rybí maso. Jsou…
295 Kč
Detail
Hodnocení
Michal hodnotil: Čas: 08:00 Datum: 19.05.2016
Používám na proletí vařeného partiklu, granulí, pelet a krmného boilies. Nechám vždycky pořádně nasáknout, třeba i několik dní. Kamarád co chytá se mnou a používá stejné krmení, ale bez tohoto, tak má o moc míň záběrů, teď už to taky tak dělá a chytá o poznání víc! Fakt povedená potrava, a za rozumné peníze. Doporučuji.

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz