Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / SUROVINY PRO VÝROBU / Řasy
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 1 / 3

KELPA - Hnědá mořská řasa - pro ryby, 500 g


21 hodnocení Kód: KELP20 SUPER CENA
Kelpa je hnědá mořská řasa (chaluha) s velmi vysokým obsahem minerálních látek a jódu. Kelpová moučka má výraznou mořskou ( rybí ) vůní i chuť. Zvýrazní přirozený charakter výrobku, sníží ostražitost ryb. Vynikající doplněk do těst i sypkých směsí.
Výrobce: Algea Feed
Dostupnost: Připraveno k odeslání
109 Kč
125 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
KELPA - Hnědá mořská řasa - pro ryby, 500 g
 
 
! Největší zdroj přírodního jódu !
! Přirozená, intenzivní vůně po mořských řasách - silný vnadící efekt  !
 
  • Obsah přirozených živin v 1 kg:  Hrubý protein - 7 %. Tuk – 3,5 %. Vláknina - 8 %. Hrubý popel 24 %. Sacharidy 52 %. Vlhkost 10 %.

 

  • Charakteristika:  Kelpy jsou řasy patřící mezi chaluhy, které zahrnují asi třicet rodů ( my nabízíme rod Ascophyllum Nodosum ). Kelpy vytvářejí v mělkých oceánech rozsáhlé podvodní porosty, tzv. Kelpové lesy. Na zemi se objevily před cca 23 miliony let. Tyto řasy potřebují ke svému vývoji chladnější slanou vodu, bohatou na živiny, s teplotou 6 °C a 14 °C. Rostou velice rychle, mohou povyrůst až o půl metru denně a dorůstat 30 až 80 metrů.

Moučka z Kelp má světle hnědo-šedou barvu, velmi jemnou až pudrovitou strukturu a výrazné, specifické "mořské - rybí" aroma, podobné sušeným mořským plodům. Díky této jemné struktuře má kelpová moučka velmi dobrou zamíchatelnost ve výrobcích, snadnou rozmíchatelnost i ve studené vodě a vysokou stravitelnost v organizmu. Kelpa je nejbohatším přírodním zdrojem jódu, jehož specifický pach má na ryby také velmi dobré vnadící účinky!

  • Možnosti použití:  Hnědá mořská řasa Kelpa je velmi vhodným doplňkem do všech druhů výrobků pro vnadění i lov kaprovitých a bílých ryb - do boilies, obalovacích těst, krmítkovek, methodmixů, práškových dipů, tekutých potrav, aj.

Především je vynikající do směsí určených na lov Amura. Nepohrdne nimi samozřejmě ani kapr nebo cejn a bílá ryba. Výborná je i kombinace Kelpy se sladkovodní sinicí Spirulinou, či jednobuněčnou řasou Chlorellou. Díky svým specifickým vlastnostem dodají řasy krmným směsím přirozenou chuť i vůni a ryba pak ztrácí zvýšenou ostražitost při záběru.   

Použití v praxi:  Mořská řasa Kelpa ( nebo směs řas ) se rovnoměrně zamíchá ještě do suché směsi před přidáním vody a jiných tekutých přísad. Pokud chcete řasy rozmíchat v tekutých směsích ( boostery, dipy, tekuté potravy ), použijte k tomu tyčový mixer a krátce pomixujte, až se rozmělní veškeré hrudky.

  • Doporučené dávkování: Do boilies pro lov Amurů a Kaprů dejte 10 - 20 % hnědé řasy Kelp ( na 1 kg směsi 100 - 200 g Kelpy ).

Nebo si udělejte směs řas Kelpa a Spirulina v poměru cca 2 : 1 ( např. 100 : 50 gramů ), nebo Kelpa, Spirulina a Chlorella v poměru 4 : 1 : 1 ( např. 200 : 50 : 50 gramů ). Řasy Spirulina a Chlorella dodají výrobkům přirozenou zelenou barvu a hlavně pro ryby výraznou vůni po chlorofilu, na kterou velmi dobře reagují především Amuři a Ostroretky. Chlorofil je obsažen ve vodních rostlinách, které jsou jejich přirozenou potravou.

  • Skladování a spotřeba: Z důvodu pozvolné těkavosti ( odpařování ) jódu uchovávejte Kelpu v hermeticky uzavřených obalech, v suchu a temnu, bez přímeho slunečního svitu na obal, při teplotě do cca 20 °C. Spotřebujte max. do 12 měsíců od nákupu. Přemrznutí, nebo krátká tepelná úprava při vaření boilies nevadí.
Specifikace
Váha 0.5 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
LOSOSOVÝ PROTEIN LT 75 - Rozpustný, 500 g LOSOSOVÝ PROTEIN LT 75 - Rozpustný, 500 g Kód: LPHR10
Hydrolyzovaný, lososový protein v sypkém stavu, s nízkomolekulárními peptidy. Díky tomu…
140 Kč
Detail
Len extrudovaný - pro ryby - Sypký, 2,5 kg Len extrudovaný - pro ryby - Sypký, 2,5 kg Kód: LEX100
Tepelně opracované semeno lnu s vysokým podílem lněného oleje. Vynikající chuťové i…
120 Kč
Detail
Moučka Rybí - ZE SLADKOVODNÍCH RYB, 5 kg Moučka Rybí - ZE SLADKOVODNÍCH RYB, 5 kg Kód: RMSLC11
Rybí moučka, vyráběná ze sladkovodních ryb. Přirozená surovina pro naše druhy…
295 Kč
Detail
Pšeničné klíčky, 1 kg Pšeničné klíčky, 1 kg Kód: SR11a011
Výborná zchutňující a pojivová surovina do boilies a těst. Ale také do krmítkovek a…
35 Kč
Detail
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 17:01 Datum: 25.03.2018
OK
Zboží 1 / 3

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz