Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / SUROVINY PRO VÝROBU / Řasy
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 3 / 3

CHLORELLA - Sladkovodní řasa - pro ryby, 100 g


15 hodnocení Kód: CHLR20
Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní jednobuněčná řasa s nejvyšším obsahem chlorofylu. Ten má významný vnadící účinek na býložravé ryby - Amur, Ostroretka. Výborně na něj reaguje i Kapr, Cejn a bílá ryba. Přirozený charakter řasy, sníží ostražitost ryb.
Výrobce: Algea Feed
Dostupnost: Připraveno k odeslání
137 Kč
158 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
CHLORELLA - Sladkovodní řasa - pro ryby, 100 g
 
 
! Nejvyšší obsah chlorofylu ze všech rostlin !
! Pach chlorofilu má silný vnadící efekt pro býložravé ryby - Amur, Ostroretka !
 
Chuť a vůně zelených řas přitahuje dokonale i kapry a bílé ryby !
 
  • Obsah přirozených živin v 1 kg:  Hrubý protein - 62 %. Tuk – 12 %. Vláknina - 8 %. Hrubý popel 8 %. Sacharidy 10 %. Chlorofyl - 2480 mg, Vlhkost 10 %.
  • Charakteristika:  Rod Chlorella jsou sladkovodní, jednobuněčné řasy, obývající naši planetu již 1,5 miliardy let prakticky v nezměněné podobě. Název chlorella je odvozen od řeckého slova "chloros" = zelený a latinské přípony "ella" = malá. Vyskytují se v mnoha druzích ve vodách po celém světě. Např. i nedávno objevený nový druh u nás tzv. " Třeboňská chlorella " - Chlorella species.

Chlorella je největším přirozeným zdrojem zeleného přírodního barviva chlorofylu - zeleného pigmentu, ze všech rostlin na Zemi. Chlorofil je nutný pro fotosyntézu rostlin, což je využití energie slunečního záření na tvorbu organických sloučenin. Fotosyntéza má základní význam pro život na Zemi.

Buňky Chlorelly mají pevnou a odolnou vnější membránu, takže jsou pro organizmus těžko vstřebatelné. Proto se při zpracování těchto řas využívá procesu narušení buněčné stěny - disintegrace. Tohoto se dosahuje nejčastěji mletím na speciálních, několika stupňových mlýnech, což je nejúčinější a nejšetrnější metoda. Tak se také uvolní veškerá vůně i chuť řasy důležité pro vnadění a lov ryb.

Chlorella má temně zelenou barvu, velmi jemnou pudrovitou strukturu a mírné rostlinné aroma, podobné rozmělněné trávě. Díky této jemné struktuře má chlorellová moučka velmi dobrou zamíchatelnost ve výrobcích, snadnou rozmíchatelnost i ve studené vodě a vysokou stravitelnost v organizmu. Barví intenzivně výrobky do zelena a dává jim přirozenou vůni i chuť po řasách . 
  • Možnosti použití:  Chlorella je velmi vhodným doplňkem do všech druhů výrobků pro vnadění i lov kaprovitých a bílých ryb - do boilies, obalovacích těst, krmítkovek - výborná přísada pro feeder, methodmixů, práškových dipů, tekutých potrav, aj.

Především je vynikající do směsí určených na lov Amurů nebo Ostroretek, pro svůj velmi vysoký obsah a intenzivní vůni chlorofilu. Nepohrdne nimi samozřejmě ani kapr nebo cejn, či bílá ryba. Výborná je i kombinace Chlorelly s mořskou řasou Kelp, či sinicí Spirulinou. Díky svým specifickým vlastnostem dodají řasy krmným směsím přirozenou chuť i vůni a ryba pak ztrácí zvýšenou ostražitost při záběru.   

Použití v praxi:  Chlorella ( nebo směs řas ) se rovnoměrně zamíchá ještě do suché směsi před přidáním vody a jiných tekutých přísad. Pokud chcete řasy rozmíchat v tekutých směsích ( boostery, dipy, tekuté potravy ), použijte k tomu tyčový mixer a krátce pomixujte, až se rozmělní veškeré hrudky. 

  • Doporučené dávkování: Do boilies pro lov Amurů a Kaprů dejte 4 - 8 % Chlorelly ( na 1 kg směsi 40 - 80 g ).

Nebo si udělejte směs řas Kelpa a Spirulina v poměru cca 2 : 1 ( např. 100 : 50 gramů ), nebo Kelpa, Spirulina a Chlorella v poměru 4 : 1 : 1 ( např. 200 : 50 : 50 gramů ). Řasy Spirulina a Chlorella dodají výrobkům přirozenou zelenou barvu a hlavně pro ryby výraznou vůni po chlorofilu, na kterou velmi dobře reagují především Amuři a Ostroretky. Chlorofil je obsažen ve vodních rostlinách, které jsou jejich přirozenou potravou.

  • Skladování a spotřeba: Uchovávejte Chlorellu v dobře uzavřených PVC, nebo papírových obalech, v suchu a temnu, bez přímeho slunečního svitu na obal, při teplotě do cca 20 °C. Spotřebujte max. do 12 měsíců od nákupu. Přemrznutí nebo krátká tepelná úprava při vaření boilies nevadí.
Specifikace
Váha 0.1 kg
Alternativy a podobné
SPIRULINA - Sladkovodní řasa - pro psy, 250 g SPIRULINA - Sladkovodní řasa - pro psy, 250 g Kód: SPIR10 SUPER FOOD
Spirulina platensis je sladkovodní sinice s vysokým obsahem bílkovin, vitamínů,…
135 Kč
Detail
KELPA - Hnědá mořská řasa - pro psy, 500 g KELPA - Hnědá mořská řasa - pro psy, 500 g Kód: KELP10 SUPER CENA SUPER FOOD
Kelpa je hnědá mořská řasa (chaluha) s velmi vysokým obsahem minerálních látek a jódu.…
125 Kč
Detail
VAJEČNÉ SKOŘÁPKY - Moučka pro psy, 500 g VAJEČNÉ SKOŘÁPKY - Moučka pro psy, 500 g Kód: VSKP10
Sušené, jemně mleté vaječné skořápky, včetně podskořápkových blan. Vynikající zdroj…
48 Kč
Detail
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 500 ml Kód: SRP-01011 TOP KVALITA NEJŽÁDANĚJŠÍ
Bezvodý, extra čistý, lososový olej za studena lisovaný, v chladu netuhne, bez příměsí…
100 Kč
Detail
K tomuto produktu můžeme doporučit
Krmivo pro plůdek - Spirulina Granulate 0,5 - 0,8 mm, 1 kg Krmivo pro plůdek - Spirulina Granulate 0,5 - 0,8 mm, 1 kg Kód: KPSG11
Pomalu potápivý krmný starter pro ranná stádia plůdku okrasných a akvarijních ryb.…
245 Kč
Detail
Krmivo pro plůdek - Scarlet Coppens 0,3 - 0,5 mm, 1 kg Krmivo pro plůdek - Scarlet Coppens 0,3 - 0,5 mm, 1 kg Kód: KR15022
Špičkové krmivo pro rozkrmení ranných stádií plůdku většiny druhů sladkovodních ryb.…
195 Kč
Detail
KREVNÍ MOUČKA, 1 kg KREVNÍ MOUČKA, 1 kg Kód: SR11b020
Sušená plná krev. Vynikající atraktor vhodný do masových a kombinovaných směsí pro ryby.
55 Kč
Detail
SPIRULINA - Sladkovodní řasa - pro ryby, 1 kg SPIRULINA - Sladkovodní řasa - pro ryby, 1 kg Kód: SPIR22
Spirulina je sladkovodní sinice s vysokým obsahem živin, ale hlavně chlorofylu. Ten má…
490 Kč
Detail
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 17:00 Datum: 25.03.2018
OK
Zboží 3 / 3

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz