Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Dárkové poukazy

 

Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

Patička Vše od vody

 

Navštivte naše týmové stránky. Můžete na nich najít Zprávy od vody, Rady a tipy, ale můžete také shlédnout Videa od vody nebo Video recenze.

 

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 24 / 83
Kód: MOBS20
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Moučka Oplatková - BISQUIT MOUČKA - jemná, 1 kg

Vysoce kvalitní, tepelně zpracovaná surovina a perfektní pojivo do boiliesových těst, krmítkovek a methodů.. Pomletá směs lázeňských oplatků bez náplně a zmrzlinových kornoutů. Vysoký obsah účinných atraktorů - cukr, kvasnice, aroma, aj.
Připraveno k odeslání
AKCE! -20 %
Běžná cena: 43 Kč
Ušetříte: 7 Kč
Cena bez DPH: 31 Kč
Cena s DPH: 36 Kč , plus doprava
 

1 hodnocení
Varianty Moučka Oplatková - BISQUIT MOUČKA - jemná, 1 kg
Mouka Oplatková - Bisquit mouka, 5 kg Mouka Oplatková - Bisquit mouka, 5 kg Kód: MOBS21  
AKCE! -20 %
158 Kč
ks
Detail
Mouka Oplatková - Bisquit mouka, 20 kg Mouka Oplatková - Bisquit mouka, 20 kg Kód: MOBS22  
AKCE! -20 %
432 Kč
ks
Detail
Mouka Oplatková - Bisquit mouka, 40 kg Mouka Oplatková - Bisquit mouka, 40 kg Kód: MOBS23  
AKCE! -20 %
739 Kč
ks
Detail
Moučka Oplatková - BISQUIT MOUČKA - jemná, 1 kg

 

Vynikající surovina, plastifikátor i pojivo do jakýchkoliv směsí !

Perfektní zchutňovadlo pro ryby - výrazně zvyšuje vnadící efekt!

 

  • Charakteristika: Jde o jemně mletou, oplatkovou mouku z více druhů potravinářských výrobků bez náplní - např. Bebe sušenky, lázeňské oplatky, kornouty, aj. Je to vynikající ztužovač do těsta, který jej navíc i dobře plastifikuje - je snadno tvárné i při vyšší hustotě. Proto se perfektně hodí především jako surovina do boilies, pelet, chytacích i vnadících těst, ale i do krmítkovek a method mixů. Těsto je pak před vařením pěkně tvárné a plastické.

Bisquit moučka je slazená, tukovaná, ochucená a aromatizovaná např. vanilkou a cukrářským kořením. Je to vyborná zchutňující surovina, na kterou ryby moc dobře a rychle reagují. Velmi příjemně voní, barva se může měnit u různých dodávek dle použitých surovin, od středně hnědé až po světle béžovou.

  • Tip na použití: Bisquit mouka by neměla chybět v žádném těstě na boilies. Nezáleží, zda jde o sladké, rybí či masové – všude je vynikající vnadící i plastifikační složkou. Výborně se pak protlačuje a válí do koulí, těsto je soudržné, ohebné a plastické. Samozřejmě je nutné v něm mít i jiné suroviny zvyšující tvárnost (klíčky, lepek, mouka, aj).   
Doporučujeme:  cca 10 - 20 % do boilies.
Do krmítkovek se přidává dle její struktury a složení 25 – 50 %. Čím je hrubší, nebo obsahuje celý partikel, tím více se může přidat oplatkové moučky.
Pokud nemáte jiné pojivové suroviny pro krmítkovky, lze oplatkovou mouku použít i jako hlavní surovinu a to až 50 - 70 % obsahu. Pak ale opatrně s vodou, při velkém zavlhčení příliš lepí.
 
Dobrá rada: Jemně mletá Bisquit moučka je i sama o sobě velmi dobrou surovinou na rychlou výrobu těsta, např. rovnou u vody, a to jak pro chytání, tak  i vnadění. Stačí do ní přidat jen přiměřené množství vody a prohníst do požadované hustoty dle dalšího účelu použití.
  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu, chladu do cca 18 °C a temnu, bez přístupu slunečního záření.

Spotřebujte do 6 měsíců od nákupu. Při nevhodném skladování v teple a vlhku je oplatková moučka náchylná na zaplísnění. Velmi rádi ji také napadají moly, mějte ji proto hermeticky uzavřenou. Pokud se vám to stane, nevyhazujte ji, ale zkrmte co nejdříve rybám, těm moly v krmivu nijak nevadí.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 24 / 83
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek