Nejžhavější novinka!

 

       PELETY BOILIES TYPU

       POMERANČ a CHILLI 

         ! Novinka 2017 !

 Rok testování na závodech !

Výběrové rybí moučky, mléčné produkty, citrusový extrakt, ostré chili papričky.

    ! Vynikající výsledky !

    

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podobné zboží
S tímto zbožím kupují
Rybolov na Zámečku

Zboží 4 / 71
Kód: KRVA10
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

KRMNÝ VÁPENEC - Vitacarb - pro ryby, 1 kg

Krmný vápenec slouží při výrobě návnad především jako výborné přírodní plnidlo do lehkých směsí, které mají snahu plavat. Je také zdrojem koncentrovaného vápníku ve formě uhličitanu vápenatého, využitelného ve výživě zvířat.
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 17 Kč
Cena s DPH: 20 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty KRMNÝ VÁPENEC - Vitacarb - pro ryby, 1 kg
KRMNÝ VÁPENEC - Vitacarb - pro ryby, 5 kg KRMNÝ VÁPENEC - Vitacarb - pro ryby, 5 kg Kód: KRVA11  
80 Kč
ks
Detail
KRMNÝ VÁPENEC - Vitacarb - pro ryby, 10 kg KRMNÝ VÁPENEC - Vitacarb - pro ryby, 10 kg Kód: KRVA12  
120 Kč
ks
Detail
KRMNÝ VÁPENEC - Vitacarb - pro ryby, 25 kg KRMNÝ VÁPENEC - Vitacarb - pro ryby, 25 kg Kód: KRVA13  
200 Kč
ks
Detail
KRMNÝ VÁPENEC - Vitacarb - pro ryby, 1 kg

 

! Přírodní plnidlo do lehkých směsí !

! Zabrání nežádoucímu plavání boilies a pelet !

 

  • Charakteristika: Krmný vápenec patří mezi přírodní minerální vápenatá krmiva a je nejlevnějším zdrojem koncentrovaného vápníku (Ca) ve formě uhličitanu vápenatého (CaCO3). Vyrábí se velmi jemným rozemletím vápencových hornin s vysokým obsahem tohoto prvku.

Celkový obsah uhličitanu vápenatého ve vápenci činí asi 93 %. Vápník je velmi důležitou složkou výživy všech druhů zvířat. Proto je často využíván v krmivářství, kde nachází široké uplatnění ve výrobě krmných směsí.

 

  • Možnosti použití: Krmný vápenec jako vnadící složka, nemá při výrobě návnad a nástrah až tak velký význam, používá se však velmi účinně jako těžké plnidlo při výrobě směsí, které obsahují lehké, objemové suroviny ( krilová a krevetová moučka, vojtěšková moučka, aj. ), které by mohli způsobit nežádoucí plavání konečného výrobku - krmné boilies, pelety, chytací těsta, aj.

Krmný vápenec je velmi jemný a i při malém objemu těžký, takže ve směsi vyplní drobné póry a zvýší tak hmotnost výrobku bez zvětšení jeho objemu. Toho se dá výborně využít do krmných boilies, které chcete aby byly těžké a daléko létaly při zakrmování cobrou. Nebo jej přidejte do směsí, kde chcete mít vyšší podíl krilové, krevetové, nebo objemové rostlinné moučky a je pravděpodobn, že výrobek by mohl plavat.  

Krmný vápenecn dobře promíchejte ještě se suchou a sypkou směsí. Teprve potom přidávejte tekuté přísady a vodu ! Jen tak dojde k dokonalému a rovnoměrnému promíchání.

Dávkování:  Obvykle 5 - 10 %  =  50 - 100 g / kg suché směsi

  • Skladování a spotřeba:  Uchovávejte v hermeticky uzavřených obalech. Jde o částečně hydroskopickou látku - tvrdne při špatném skladování působením vzdušné vlhkosti. Spotřebujet do 24 měsíců od zakoupení.
.  

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 71
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek