Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / SUROVINY PRO VÝROBU / Koření pro ryby
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 5 / 7

ŠPANĚLSKÝ PEPŘ - EXTRA SILNÝ, 250 g


1 hodnocení Kód: SP7840 SPECIALITA
Čístá, extrémně ostrá směs několika druhů pálivých přírodních koření, bez příměsí jiných semen !! Silný atraktor! Hlavním základem je speciální druh pepře a extrakt z chilli papriček + další aromatické koření! Vynikající přísada do boilies !
Dostupnost: Připraveno k odeslání
100 Kč
115 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
ŠPANĚLSKÝ PEPŘ - EXTRA SILNÝ, 250 g

 

Neředěné, intenzivně pálivé koření pro speciální rybářské výrobky !

! Vynikající, silný a ověřený atraktor pro ryby !

 

  • Charakteristika:  Zdají se vám feferonky nesnesitelně pálivé? Tak to s naší pepřovou směsi zacházejte velmi opatrně a rozhodně ji nechutnávejte! Tento silně pálivý, kořenící koncentrát známí mezi rybáři pod jménem Španělský pepř, je jemné sypké konzistence, světle oranžovo - hnědé barvy a má intenzivní aroma po pepři a chilli. Tuto vůni dodává přírodní silice obsažena v tzv. Kayenském pepři, ve které je hlavní složkou alkaloid Kapsaicin ( látka způsobující charakteristickou, velmi ostrou, pálivou chuť feferonek ). Kapsaicin je rozpustný v alkoholu a tucích, proto se jeho pálivá chuť dá po požití zmírnit mlékem, nebo alkoholem. A z toho důvodu je také dobré do výrobků přidat cca 3-5 % rostlinného oleje, nebo rybího tuku, aby se tato látka ve vodě dobře roznášela. Směs Španělský pepř je velmi výrazným, celoročním ochucovadlem pro ryby, především však v jarním období a při lovu v chladné vodě ( nebo velkých hloubkách ), kdy se uvedená silice velmi dobře šíří vodou a ryby na ni rychle reagují.

Náš Španělský pepř je speciálně míchaný na naši žádost, pro rybářské účely českou, profesionální, kořenářskou firmou a není ředěný drcenou řepkou, ani jinými "ptačími zoby", jak bývá zvykem! Je to čistá, přírodní směs silných druhů pálivých koření, plus několika dalších aromatických surovin, zvyšujících velmi dobře vnadící efekt! Svou extrémní ostrostí nemá na rybářském trhu obdoby! Proto se ho může i mnohem méně dávkovat, a vnadící efekt je přitom veliký. 

 

  • Použití:  Rybářská kořenící směs Španělský pepř je velmi vhodná téměř do všech druhů sypkých i mokrých směsí a těst, jak syrových tak i vařených. Velmi dobře se především hodí do směsí na rybím, nebo masovém základě! Lze jej přidat i do práškových dipů na zvýraznění vnadícího efektu.  Traduje se, že silnější dávky pepře selektují menší ryby a ty pak nástrahu neozobávají. Nám se to však zatím nepotvrdilo, naopak jsme chytali neobvykle velké exempláře plotic a perlínů, kteří jinak vůbec nebrali :-) ! Rozhodně se však výrazně zvýšil počet záběrů, což potvrzuje účinnost a atraktivnost ostrého koření!

 

  • Dávkování:  Obecně stačí na 10 kg suché směsi asi 50 - 100 gramů, tj. 5 - 10 g / kg. Hodně ale záleží na složení surovin a druhu směsi. Začněte napřed na spodní hranici dávkování, dobře směs promíchejte a popřípadě přidat pak můžete kdykoliv.

 

Při hnětení těsta rukou používejte gumové rukavice! Pepř je silně pálivý i v malé koncentraci a při drobném poranění ( např. záděrka ) způsobí velmi palčivou bolest. 

NEPROTŘETE SI NEVĚDOMKY OČI = EXTRÉMNÍ PÁLENÍ!

! POZOR , NEOCHUTNÁVEJTE NEŘEDĚNÉ !

Nečichejte ani ke koncentrátu zblízka a zhluboka! Jen z povzdáli a zlehka!

Při požiti vyplachujte ústa mlékem nebo slabším alkoholem ( vodka ) ! 

Specifikace
Váha 0.25 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
HALIBUT MOUČKA - EXTRA, 5 kg HALIBUT MOUČKA - EXTRA, 5 kg Kód: HMK15262
Velmi silná, originální Halibut moučka od holandské firmy Coppens. Zvýšený obsah rybí…
375 Kč
Detail
KONZERVANT TEKUTÝ - CARP, 1 l KONZERVANT TEKUTÝ - CARP, 1 l Kód: TKC12
Hustý, tekutý konzervant na bázi organických kyselin. Bez barvy a zápachu, rozpustný ve…
178 Kč
Detail
Booster - RED ROB KLASIK, 1 litr Booster - RED ROB KLASIK, 1 litr Kód: RSR08050 TOP KVALITA
Vynikající booster z populárního koření pro ryby - Robin Red, rozpuštěného ve speciální…
215 Kč
Detail
BETAIN - bezvodý, 500 g BETAIN - bezvodý, 500 g Kód: BTNBV11
Bezvodý betain 96%. Atraktivnější a funkčnější typ oproti okyselené formě - Betainu HCL…
155 Kč
Detail
Hodnocení
Vladimír hodnotil: Čas: 10:40 Datum: 30.06.2016
Odskúšané ako v mäsovom, tak v ovocnom bolies. Je to skvelý atraktor. Za zmienku stojí fakt že pri požití 30 a viac gramov na kilo suchej zmesi získate pomerne dosť pálivú nástrahu ale ryby na ňu reaguje veľmi dobre. Takže sa toho netreba báť a držať sa za každú cenu doporučeného dávkovania ale experimentovať.
Zboží 5 / 7

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz