Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / SUROVINY PRO VÝROBU
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

BELACHAN - Krevetová PASTA Extra silná 370 g, 1 ks


Žádné hodnocení. Kód: BEPX30
Rozpustná, hustá pasta s 65 % obsahem fermentovaných krevet. Vynikající přísada do výrobků, nebo pro výrobu vlastních dipů a obalovacích těst. Rozpustná i v chladné vodě. Dovoz Thajsko.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Produkt již není v prodeji
BELACHAN - Krevetová PASTA Extra silná 370 g, 1 ks

 

! Využijte slevové akce pro vyzkoušení účinku pasty !

Velmi silný a účinný atraktor z netradičně upravené suroviny !

! Vynikající přísada do směsí i dipů !

 

  • Složení:  Fermentované krevety 65 %, kukuřičnou mouku, kořenící přísady, sůl, cukr.

Obsahuje:  Bílkoviny 22,1 %, Tuk 1,7 %,  Cukry 4,4 %, Sůl 21,8 %, Energie 506 kJ / 121 kcal

  • Charakteristika: Tato krevetová pasta obsahuje 65 % fermentovaných krevet a patří tak k pachově i chuťově k velmi silným rybím surovinám. Fermentace totiž umocňuje výrazně její aroma a zesiluje vnadící účinek na ryby. Pasta je hustou, pastovitou obdobou asijského výrobku Belachan, který nabízíme v tuhé, strouhatelné kostce.

Belachan je název pro specifický typ výrobků z fermentovaných krevet (garnátů) a kukuřičné mouky s kořením. V Asii, především pak v Thajsku, má široké spektrum použití při kulinářských úpravách ( podobně asi jako u nás kořenící kostka Masox, nebo tekutá obdoba Magi ). Ve vodě se pasta dobře rozpouští a to i ve studené - ale už podstatně pomaleji.

Belachan - Krevetová pasta 65 % má tmavě hnědou barvu, opravdu velmi výraznou a silnou rybí vůni po fermentovaných krevetách a slanou chuť. Tuto extra silnou pastu nabízíme v PVC kelímcích o hmotnosti obsahu 370 g. Pasta je navíc ještě hermeticky uzavřena v PVC obalu - viz foto. Výrobek je v potravinářské kvalitě.

  • Možnosti použití: Belachan Krevetovou pastu 65 % lze použít jako přísadu zesilující rybí aroma i příchuť, prakticky do většiny výrobků pro sportovní rybolov - vařená těsta, sypké směsi, pelety, dipy, tekuté potravy, atd. 

Jako obalovací těsto se Krevetová pasta 65 % sama o sobě nehodí. Je sice hustá, ale díky vysokému obsahu krevet a nízkému obsahu pojivových surovin ji nelze na obalování v originál stavu použít, protože nemá výrazný lepivý účinek a tak na nich nedrží. Pokud se však do ní přidá cca 5 - 10 % mouky ( jemné krupice ), 1 - 2 % pšeničného lepku, doředí se vodou a dobře promíchá, vznikne kvalitní obalovací těsto s dobrou soudržností.

Pro výrobu tekutých dipů, nebo boosterů lze pastu rozpustit v přiměřeném množství teplé ( do 40 °C ) vody a vmíchat si do ní ještě další atraktory, nebo jejich kombinace, jako např.  Rozpustný rybí protein, krevetovou, krilovou, olihňovou, nebo LT 72 moučku,  natrávená játra, sušená, játra, sušené mléko, masovou moučku,  Krill liquid, Lososový protein, GLM liquid, Amino komplex, atd. Požadovanou hustotu dosáhnete přidáním vody, nebo ještě lépe krmného glycerolu. Trvanlivost můžete zvýšít přidáním 10 % soli, tj. 100 g / kg hotové směsi. Získáte tak vlastní, osobitý a neokoukaný výrobek, který bude perfektně fungovat!  

  • Dávkování:  Pro zesílení rybího charakteru směsí obvykle 10 - 20 % / kg  =  100 - 200 g / kg. Záleží na obsahu rybích surovin ve směsi. 

Skladování a spotřeba: Uzavřená, nerozbalená pasta vydrží pro účely rybolovu minimálně 12 měsíců i při pokojové teplotě, v chladu do 15 °C i 2 roky. Po otevření sáčku uchovávejte v chladu do 10 °C, uzavřené v kelímku, a spotřebujte nejlépe do 2 - 3 měsícú.  

Specifikace
Váha 0.35 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Boostery - TYGŘÍ OŘECH, 1 litr Boostery - TYGŘÍ OŘECH, 1 litr Kód: BOOTO10
Novinka 2019! Booster na základě tekutého extraktu z Tygřího ořechu - Horchata.…
256 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - RYBA S MASEM, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - RYBA S MASEM, 2,5 kg Kód: KPP10 NEJŽÁDANĚJŠÍ
Povrchově netukované, ručně míchané, prémiové krmivo s rybím masem, hovězími škvarky,…
175 Kč
Detail
HOVĚZÍ MASO KRÁJENÉ 800 g - konzerva pro psy, 1 ks HOVĚZÍ MASO KRÁJENÉ 800 g - konzerva pro psy, 1 ks Kód: HMK800 TOP KVALITA AKČNÍ CENA
Ručně plněná velká konzerva, prvotřídní jakosti z krájených kusů hovězí svaloviny od…
10 %
130 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz