Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / PELETY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 50 / 65

Pelety NA SUMCE - Ø 45 mm - S rybou a játry, 1 kg


122 hodnocení Kód: SR14a01b1 SPECIALITA
Největší pelety pro sumce na trhu! Obsahují suroviny, na které sumec velmi dobře reaguje! Především syrové rybí maso, rybí vývar, natrávená játra, aj. Prodloužená doba rozpadu. Tato velikost eliminuje záběry kaprů a menších sumců.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
74 Kč
85 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Pelety NA SUMCE - Ø 45 mm - S rybou a játry, 1 kg
 

Svým složením a obsahem jsou tyto pelety na českém trhu ojedinělé !

! Velikostně jediné !

 

  • Složení: 16 druhů surovin! 

35 % z obsahu je syrové rybí maso a vnitřnosti !

40 % směsi obsahuje rybí moučku sladkovodní, natrávená játra, tekutý lososový protein, rozpustný rybí protein LT 94, halibut moučku, čistou masovou moučku, krevní moučku, rybí vývar, rybí tuk, aj. 

25 % směsi jsou pojivové složky, a to pouze velmi kvalitní, tepelně upravené (tj. extrudované suroviny) – kukuřice, pšenice a rýže. Dále kvasnice, pšeničné klíčky, aj. 

  • Charakteristika: Tyto pelety jsou vyrobeny na základě známého přirozeného potravního spektra sumce, který je výrazně masožravý až mrchožravý a zkušeností z výzkrmu při jeho umělém odchovu. Jde tedy o velmi silnou, tukovanou, bílkovinnou směs obsahující z větší části syrové rybí maso i s vnitřnostmi, které jsou nejpřirozenějším vnadícím atraktorem pro sumce v jeho přirozeném prostředí. Výrazný podíl natrávených bílkovin z přírodních surovin, imitujících rozkládající se potravu, podtrhuje přirozený vnadící efekt pelet! 

 Pelety mají 3 mm středovou dírku a délku cca 60 - 70 mm. Tyto pelety obsahují speciální potravinářská pojiva, která zvyšují soudržnost pevných částic, ale dovolí přitom průniku rozpustných látek do okolí (nejde o lepidla na bázi arabské gumy ap.!).

Pelety se ve vodě nerozpadávají, ale pouze po obvodu měknou a zůstávají stále celé. V nádobě s vodou vydrží v celku několik dní, pouze změknou. Jak dlouho však vydrží v přírodním prostředí záleží na teplotě vody, intenzitě proudu, ale především na aktivitě bílé ryby, která při velkém výskytu dokáže rozebrat peletu za poloviční dobu!
Mnoho rybářů toto vůbec nebere v potaz a přisuzují případný rychlejší rozpad pelety za její malou soudržnost. V takovém případě doporučuji obalit pelety ještě obalovacím těstem, které prodlouží dobu rozpadu až o několik hodin, dle jeho vrstvy.
  • Možnosti použití: Pelety pro svou velikost, složení i dobu rozpadu, jsou předurčeny především pro lov velkých Sumců, protože zabrání nežádoucím záběrům menších ryb, nebo kaprů. Doporučujeme k nim přikoupit ještě některou z našich tekutých potrav a před použitím v nich pelety ještě máčet 1 - 2 dny.

Účinnost podpoříte ještě více, když takto namáčené pelety několikrát dobře obalíte v našem práškovém, silném játrovém dipu a  necháte dobře zaschnout. 

Pokud Vám naše velikost pelet 45 mm nestačí, ještě většího průměru pelet dosáhnete použitím našeho Obalovacího těsta ryba a krab. Toto těsto ve vodě vytvoří pružný, přilnavý obal, který silně vnadí a dokonale zvýší rychlost nástupu vnadícího efektu, a zároveň prodlouží dobu rozpadu pelety až o 30 %.
Na zakázku vyrobíme případně ještě průměr 63 mm !
  • Skladování a spotřeba: Pelety na sumce skladujte v suchu a temnu, bez přístupu slunečního záření, nejlépe v papírových nebo tkaných pytlech. PVC obal není pro dlouhodobé skladování vhodný, může v něm kondenzovat voda a následně pelety zaplísní.

Spotřebujte nejlépe do konce rybolovné sezóny. Nespotřebované pelety nechte přes zimu v nevytápěné místnosti v prodyšném obalu, nebo je v hermeticky uzavřeném PVC sáčku zamrazte. Max. doba spotřeby při správném skladování cca 12 měsíců.

 

Specifikace
Váha 1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Moučka Rybí -  S MASOVOU MOUČKOU, 1 kg Moučka Rybí - S MASOVOU MOUČKOU, 1 kg Kód: RMK1110 DOPORUČUJEME
Směs rybí moučky a masové moučky v poměru 50 : 50. Určeno jen pro sportovní rybolov.…
60 Kč
Detail
Práškové aroma - ANÝZ, 250 g Práškové aroma - ANÝZ, 250 g Kód: ANZ7841
Práškový koncentrát anýzového koření, určený pro krmivářské účely. Velmi kvalitní,…
150 Kč
Detail
Práškové aroma - VANILKA, 250 g Práškové aroma - VANILKA, 250 g Kód: POV41
Práškové, přírodně identické, vanilkové aroma. Vysoká účinnost. Vyrobeno v Německu.
175 Kč
Detail
KREVNÍ MOUČKA, 1 kg KREVNÍ MOUČKA, 1 kg Kód: SR11b020
Sušená plná krev. Vynikající atraktor vhodný do masových a kombinovaných směsí pro ryby.
55 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 50 / 65

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz