Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / PELETY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 44 / 65

Pelety NA SUMCE - Ø 38 mm - S rybou a játry, 1 kg


59 hodnocení Kód: PNSU380
Směs obsahuje živočišné suroviny, na které sumec velmi dobře reaguje. Především syrové rybí maso, rybí vývar a játrový protein, krill, aj. Prodloužená doba rozpadu a ideální velikost pro většinu sumců.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
74 Kč
85 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Pelety NA SUMCE - Ø 38 mm - S rybou a játry, 1 kg

 

! Novinka pro rok 2017 !

Složením a obsahem jsou tyto pelety na českém trhu ojedinělé !

! Průměr 38 mm je ideální pro většinu sumců !

 

  • Složení:  Směs obsahuje 15 druhů krmných surovin, z toho:

40 % z obsahu je syrové rybí maso a vnitřnosti jak z mořských, tak sladkovodních ryb.

35 % směsi obsahuje rybí moučky, tekutá játra, tekutý lososový protein, rozpustný rybí protein LT 94, masovou moučku, Krill liquid, Rybí vývar, surový rybí olej, aj. 

25 % směsi jsou pojivové složky, a to pouze velmi kvalitní, tepelně upravené tj. extrudované suroviny – kukuřice, pšenice, soja, kvasnice, pšeničný lepek, aj.  

  • Charakteristika: Tyto pelety na sumce jsou vyrobeny na základě známého přirozeného potravního spektra sumce, který je výrazně masožravý až mrchožravý a zkušeností z výkrmu při jeho umělém odchovu. Jde tedy o velmi silnou, tukovanou, bílkovinnou směs obsahující z větší části syrové rybí maso i s vnitřnostmi, které jsou nejpřirozenějším vnadícím atraktorem pro sumce v jeho přirozeném prostředí. Výrazný podíl natrávených bílkovin z přírodních surovin, imitujících rozkládající se potravu, podtrhuje přirozený vnadící efekt pelet.

 Pelety mají 3 mm středovou dírku a délku cca 40 - 50 mm. Tyto pelety obsahují speciální potravinářská pojiva, která zvyšují soudržnost pevných částic, ale dovolí přitom průniku rozpustných látek do okolí (nejde o lepidla na bázi arabské gumy ap.!).

Pelety se ve vodě jen velmi pozvolna rozpadávají po svém obvodu a středová část zůstává stále celá. V nádobě s vodou vydrží více jak 12 - 16 hodin, pouze se pomalu odbalují po povrchu. Jak dlouho však vydrží v přírodním prostředí záleží na teplotě vody, intenzitě proudu, ale především na aktivitě bílé ryby, která při velkém výskytu dokáže rozebrat peletu za relativně krátkou dobu! Mnoho rybářů toto vůbec nebere v potaz a přisuzují případný rychlý rozpad pelety za její malou soudržnost. V takovém případě doporučuji obalit pelety ještě obalovacím těstem, které prodlouží dobu rozpadu až o několik hodin.
  • Možnosti použití: Pelety na sumce 38 mm jsou předurčeny nejen pro lov Sumců, ale také velkých Jeseterů, Vizí a Kaprů.

Doporučujeme k nim přikoupit naši Tekutou potravu ryba - játra - krab a před použitím pelety v nich ještě macerovat několik dní - neředit vodou, rozpouštělo by to pelety. Účinnost podpoříte ještě více, když takto namočené pelety několikrát dobře obalíte v některém z našich práškových dipů a  necháte dobře zaschnout. 

Nepřímého vnadícího efektu dosáhnete použitím našeho Obalovacího těsta Ryba a krab. Toto těsto ve vodě vytvoří pružný, přilnavý obal, který budou ozobávat drobné rybky a jejich pohyb i hojný výskyt přiláká sumce. Těsto zároveň prodlouží dobu rozpadu pelety až o 30 %.
  • Skladování a spotřeba: Pelety na sumce skladujte v suchu a temnu, bez přístupu slunečního záření, nejlépe v papírových nebo tkaných pytlech. PVC obal není pro dlouhodobé skladování vhodný, může v něm kondenzovat voda a následně pelety zaplísní.

Spotřebujte nejlépe do konce rybolovné sezóny. Nespotřebované pelety nechte přes zimu v nevytápěné místnosti v prodyšném obalu, nebo je v hermeticky uzavřeném PVC sáčku zamrazte. Max. doba spotřeby při správném skladování cca 12 měsíců.

 

Specifikace
Váha 1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Krmivo pro Jesetery - vlastní výroba KH, 5 kg Krmivo pro Jesetery - vlastní výroba KH, 5 kg Kód: JSR0306
Granulovaná směs tepelně upravených surovin. Vysoký podíl živočišných a rybích mouček.…
265 Kč
Detail
KARABINKA S OČKEM a obratlíkem, 10 ks KARABINKA S OČKEM a obratlíkem, 10 ks Kód: 2925
Velmi kvalitní a pevná karabinka s obratlíkem z ušlechtilé oceli.
29 Kč
Detail
Otevírač tlam - Válečkový JSA, 1 ks Otevírač tlam - Válečkový JSA, 1 ks Kód: 10010
Kvalitní, praktický otevízač tlam dravých ryb, při vyprošťování háčků a umělých nástrah.
55 Kč
Detail
Kroužky silikon - Bait Elastic Bands, 1 sada Kroužky silikon - Bait Elastic Bands, 1 sada Kód: 9791
Kvalitní silikonový kroužek na uchycení nástrahy. Dovoz Anglie.
30 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 44 / 65

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz