Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / PELETY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 49 / 64

Pelety NA SUMCE - Ø 32 mm - S rybou a játry, 1 kg


123 hodnocení Kód: SUR14a01a1
Směs obsahuje suroviny, na které sumec velmi dobře reaguje, především syrové rybí maso a natrávenou bílkovinu. Prodloužená doba rozpadu. Perfektně na tuto velikost berou také kapři!
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
70 Kč
80 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Pelety NA SUMCE - Ø 32 mm - S rybou a játry, 1 kg

 

Svým složením a obsahem jsou tyto pelety na českém trhu ojedinělé!

! Nejen na Sumce, ale i Jesetery, Vyzy a velké Kapry !

 

  • Složení:  Směs obsahuje 15 druhů krmných surovin! Z toho:

40 % z obsahu je syrové rybí maso a vnitřnosti jak z mořských, tak sladkovodních ryb!

35 % směsi obsahuje rybí moučku, natrávená játra, lososový protein, rozpustný rybí protein, masovou moučku, krevní moučku, rybí tuk aj. 

25 % směsi jsou pojivové složky, a to pouze velmi kvalitní, tepelně upravené (tj. extrudované suroviny) – kukuřice, pšenice, soja, kvasnice, hydrolyzovaný tuk, pšeničný lepek, aj.  

  • Charakteristika: Tyto pelety na sumce jsou vyrobeny na základě známého přirozeného potravního spektra sumce, který je výrazně masožravý až mrchožravý a zkušeností z výkrmu při jeho umělém odchovu. Jde tedy o velmi silnou, tukovanou, bílkovinnou směs obsahující z větší části syrové rybí maso i s vnitřnostmi, které jsou nejpřirozenějším vnadícím atraktorem pro sumce v jeho přirozeném prostředí. Výrazný podíl natrávených bílkovin z přírodních surovin, imitujících rozkládající se potravu, podtrhuje přirozený vnadící efekt pelet! 

 Pelety mají 3 mm středovou dírku a délku cca 50 mm. Tyto pelety obsahují speciální potravinářská pojiva, která zvyšují soudržnost pevných částic, ale dovolí přitom průniku rozpustných látek do okolí (nejde o lepidla na bázi arabské gumy ap.!).

Pelety se ve vodě nerozpadávají, ale pouze po obvodu měknou a zůstávají stále celé. V nádobě s vodou vydrží v celku přes 24 hodin, pouze změknou. Jak dlouho však vydrží v přírodním prostředí záleží na teplotě vody, intenzitě proudu, ale především na aktivitě bílé ryby, která při velkém výskytu dokáže rozebrat peletu za relativně krátkou dobu!
Mnoho rybářů toto vůbec nebere v potaz a přisuzují případný rychlý rozpad pelety za její malou soudržnost. V takovém případě doporučuji obalit pelety ještě obalovacím těstem, které prodlouží dobu rozpadu až o několik hodin.
  • Možnosti použití: Pelety na sumce 32 mm jsou předurčeny nejen pro lov Sumců, ale také velkých Jeseterů a Kaprů, kteří na ně velmi dobře reagují.

Doporučujeme k nim přikoupit naši Tekutou potravu ryby - játra - krab a před použitím pelety ještě máčet v této směsi. Účinnost podpoříte ještě více, když takto namáčené pelety několikrát dobře obalíte v některém našem práškovém dipu a  necháte dobře zaschnout. 

Pokud Vám velikost pelet 32 mm nestačí, ještě většího průměru dosáhnete použitím našeho Obalovacího těsta ryba a krab. Toto těsto ve vodě vytvoří pružný, přilnavý obal, který silně vnadí a dokonale zvýší rychlost nástupu vnadícího efektu, a zároveň prodlouží dobu rozpadu pelety až o 30 %!
  • Skladování a spotřeba: Pelety na sumce skladujte v suchu a temnu, bez přístupu slunečního záření, nejlépe v papírových nebo tkaných pytlech. PVC obal není pro dlouhodobé skladování vhodný, může v něm kondenzovat voda a následně pelety zaplísní.

Spotřebujte nejlépe do konce rybolovné sezóny. Nespotřebované pelety nechte přes zimu v nevytápěné místnosti v prodyšném obalu, nebo je v hermeticky uzavřeném PVC sáčku zamrazte. Max. doba spotřeby při správném skladování cca 12 měsíců.

Specifikace
Váha 1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
ROHLÍKÁČE - Standart - Ø 12 a 16 mm, Brusinka ROHLÍKÁČE - Standart - Ø 12 a 16 mm, Brusinka Kód: RBWS50 VIDEO V TEXTU
Rohlíkáče v balení 30 g/38 ks, jsou provlečeny šňůrkou a vyrobeny z pravého pekařského,…
59 Kč
Detail
Boilies - CALYPSO, 500 g Boilies - CALYPSO, 500 g Kód: SR13b04b1
Naše trvale nejprodávanější boilies! S přírodním, červeným kořením a česnekem. Velmi…
115 Kč
Detail
Vnadící pelety - CALYPSO, 5 kg Vnadící pelety - CALYPSO, 5 kg Kód: SR14c05b00
Směs s červeným kořením a česnekem. Vnadí spolehlivě jedno místo 5 - 6 hodin .
265 Kč
Detail
Extrudy měkčené, 30 g Extrudy měkčené, 30 g Kód: EXFO40
Oblíbené extrudy, tzv. "Foukačky", jsou tepelně upravené, kukuřičné, plovoucí kuličky,…
38 Kč
Detail
Hodnocení
Radim hodnotil: Čas: 12:37 Datum: 26.06.2013
Sumce jsem sice nechytl, ale perfektně na polovinu pelety braly parmy! Osvědčenou žížalu ignorovaly, ale na tyto pelety šly velmi pěkně! Jako nástrahu pro parmy dávám 100%!
Zboží 49 / 64

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz