Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / PELETY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 9 / 64

Pelety Boilies - JÁTROVÉ, 250 g


Žádné hodnocení. Kód: PBVJ20
Tepelně upravená směs s natrávenými játry, hydrolyzovanými bílkovinami a podílem rybího masa. Silná a bohatá směs s velmi dobrým účinkem na ryby od jara do podzimu!
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
57 Kč
66 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Pelety Boilies - JÁTROVÉ, 250 g

 

  • Obsahuje: 19 druhů velmi kvalitních, jemně až středně mletých surovin. Základem jsou extrudované (upravené "šokovým" teplem) a pařené suroviny s vysokým podílem natrávených jater, hydrolyzované bílkoviny, rybího masa a pivovarských kvasnic. Tepelně upravené suroviny a natrávené bílkoviny jsou základem ve směsích všech předních, evropských výrobců krmiv pro umělý chov ryb. 
Dále směs obsahuje:  Rybí moučku, rybí protein, vaječnou bílkovinu, expandovanou rýži, krmné kvasnice, ovocné cukry, melasu, CSL mouku,  aj.
  • Charakteristika: Jde o tepelně upravený, velmi bohatý typ pelet na základě tepelně, nebo enzymaticky upravených surovin. Netradiční kombinace natrávených jater a pivovarských kvasnic dává směsi zvláštní charakter, vůni i chuť. Ve vodě pak tyto pelety vnadí nejen svými lehce stravitelnými surovinami, ale také natrávenou bílkovinnou složkou, obsahující přírodní organické kyseliny, obsažené v přirozené, rozkládající se potravě ve vodě. Tato kombinace je pro ryby velmi atraktivní, což nám potvrzují naše vlastní zkušenosti a úspěchy u vody. 

 Směs na pelety je vyrobena velmi obdobně jako je tomu u našich boilies stejné řady, a jsou také tepelně upraveny v páře, takže pak vydrží ve vodě 3 - 6 hodin, dle průměru. Doba rozpustnosti však záleží na teplotě vody, a hlavně aktivitě bílé ryby! Pokud je jich ve vodě hodně,"ozobou" jakkoliv tvrdou peletu za zlomek času! Je to velmi kvalitní směs s mnoha druhy nadstandardně jakostních surovin a specifických doplňků. Pelety mají hnědou barvu, po použitých surovinách  s charakteristickým pachem po játrech s rybím masem a kvasnicemi. 

Neobsahují žádná umělá barviva ani syntetická aromata, jen a pouze přírodní suroviny!

Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
 
  • Možnosti použití:  Boilies pelety se používají jako chytací – nejlépe macerované a dipované, nebo jako vnadící . Doporučuji k těmto peletám přikoupit některý z našich boosterů, které použijete pro jejich maceraci (namáčení). Můžete je také obalit v některém z našich práškových dipů. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu!
  • Skladování:  Výrobky jsou stabilizovány přírodními stabilizátory, nepoužíváme totální konzervanty, které z nich udělají “ mrtvou surovinu “ a navíc ovlivňují vnadící efekt. Pelety nechte dobře uzavřené v krabičce, nebo PVC sáčku.  Skladujte při teplotě od – 20 do +6 °C ( mražák, nebo chladnička )!  Přechodné zahřátí na vyšší teploty na výpravách nevadí, jen je pak opět uložte do chladu. Nenechávejte pelety za okny auta při plném slunečním svitu !  Doporučená doba skladovatelnosti 6 měsíců!

 

Specifikace
Váha 0.25 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Obalovací těsto - JÁTROVÉ, 500 g Obalovací těsto - JÁTROVÉ, 500 g Kód: SR10073
Játrový základ s mléčnou bílkovinou, spolu s enzymaticky upravenými bílkovinami a rybím…
190 Kč
Detail
Lososový olej - NATURAL - pro ryby, 500 ml Lososový olej - NATURAL - pro ryby, 500 ml Kód: LOS100
Lososový olej extrahovaný ze zbytků masa při zpracování lososů. Vhodný pro teplejší…
85 Kč
Detail
Liquid Liver - Tekutá játra, 500 ml Liquid Liver - Tekutá játra, 500 ml Kód: TSR61 DOPORUČUJEME
Nový typ suroviny s mnohem lepší kvalitou a trvanlivostí. Výrazná vůně, silná chuť,…
100 Kč
Detail
Zarážky - Silicone Stopper, 1 sada Zarážky - Silicone Stopper, 1 sada Kód: 1573
Velmi praktické silikonové zarážky ve tvaru olivky. Použití na vlasec jako zarážka…
10 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 64

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz