Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / PELETY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 26 / 64

Pelety Boilies - AMUR SPECIÁL - Vodní řasy, 250 g


137 hodnocení Kód: PBAM10
Nová inovovaná receptura našeho nejdéle vyráběného boilies. S obsahem vodních řas, vařené kukuřice, CSL, aj. surovin vyhledávaných Amury i Kapry. Celoroční použití - chytá skvěle jak v létě, tak i v chladném období, a to i v zimě.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
49 Kč
56 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Pelety Boilies - AMUR SPECIÁL - Vodní řasy, 250 g

 

! Odzkoušená, účinná a velmi oblíbená směs lehce stravitelných surovin !

Nyní s novými surovinamí na základě nových poznatků !

 

  • Obsahuje:   18 druhů vnadících složek!  Základem jsou extrudované (tepelně upravené) a toustované (pařené a mačkané) suroviny, a to kukuřice, hrách a plnotučná sója. Novými surovinami jsou sladkovodní řasy ( sinice ) Spirulina a Chlorela s přídavkem mořské řasy Kelpy.

Dále obsahuje:  Výběrovou ( velmi jemně mletou ) vojtěškovou moučku, CSL moučku, kukuřičný a pšeničný protein, extrudovaný len, syrovátku, sušené mléko, pivovarské kvasnice, CSL liquid, melasu, olej z kukuřičných klíčků, aj. Pojivem jsou čerstvá vejce.

  • Charakteristika: Jde o neživočišný, sladký typ pelet s přídavkem vodních řas a tepelně upravených rostlinných surovin. Neobsahuje živočišné moučky, ale vodní řasy, na které velký amur dobře reaguje. Mimo řasy pak ve vodě vnadí především tepelně upravenými surovinami, které mají narušený obal škrobových zrn - škrob tzv. zmazovatí. To je pro ryby snadno identifikovatelný zdroj potravy. Tepelně opracované suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost a jsou mnohem více atraktivní pro ryby.

Pelety jsou vařené a díky vysokému obsahu dobře rozpustných látek ve vodě vydrží cca 3 - 5 hodin, dle průměru pelet, a hlavně teploty a proudění vody, ale i aktivity bílé ryby. Pelety vyrábíme z téměř shodné směsi, kterou mícháme i na boilies. Je to tedy velmi kvalitní materiál s mnoha druhy surovin a specifických doplňků.

  • Možnosti použití:  Pelety Boilies Amur Speciál se používají hlavně jako chytací pelety. Aplikují se stejně jako boilies. Ve vodě pracují rychle a spolehlivě pro vysoký obsach snadno rozpustných složek. Doporučuji k těmto peletám přikoupit náš inovovaný výrobek sirup Amur s ovocem, který pak použijete pro jejich maceraci (namáčení). Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu. Namočené pelety ještě obalte ve sladkém práškovém dipu. Výrazně se tím zvýší nejen vnadící efekt, ale především i doba rozpustnosti!
  • Skladování:  Výrobky jsou stabilizovány přírodními konzervanty. Pelety nechte dobře uzavřené v krabičce, nebo PVC sáčku.  Skladujte při teplotě od – 20 do +10 °C ( mražák, nebo chladnička )!  Přechodné zahřátí na vyšší teploty na výpravách nevadí, jen je pak opět uložte do chladu. Nenechávejte pelety za okny auta při plném slunečním svitu ! 

Doporučená doba skladovatelnosti 10 měsíců!

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Boilies - CALYPSO, 1 kg Boilies - CALYPSO, 1 kg Kód: SR13b04b0 NEJŽÁDANĚJŠÍ
Naše trvale nejprodávanější boilies! S přírodním, červeným kořením a česnekem. Velmi…
205 Kč
Detail
Pelety Boilies - CALYPSO, 250 g Pelety Boilies - CALYPSO, 250 g Kód: PBCA10
Naše nejprodávanější produktová řada! S přírodním červeným kořením. Velmi kvalitní a…
72 Kč
Detail
Boostery - CALYPSO, 1 litr Boostery - CALYPSO, 1 litr Kód: SR08021 NEJŽÁDANĚJŠÍ
Náš nejprodávanější Booster! Výrazná kombinace červeného koření, česneku a dalších…
215 Kč
Detail
Pelety Boilies - JÁTROVÉ, 250 g Pelety Boilies - JÁTROVÉ, 250 g Kód: PBVJ20
Tepelně upravená směs s natrávenými játry, hydrolyzovanými bílkovinami a podílem rybího…
66 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 26 / 64

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz