Nejžhavější novinka!

 

 

 Boilies POMERANČ a CHILLI 

         ! Novinka 2017 !

 Rok testování na závodech !

Výběrové rybí moučky, mléčné produkty, citrusový extrakt, ostré chili papričky.

    ! Vynikající výsledky !

    

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podobné zboží
Rybolov na Zámečku

Zboží 14 / 18
Kód: SPDK10
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Vnadící SPOD PELETY - Vařená kukuřice, 1 kg

Velké, kukuřičné pelety o Ø 38 mm, vhodné pro krmení raketou, lopatkou, nebo rovnou aplikovat na vlas. Jsou vyrobeny z různě upravené kukuřice a zvýrazňovačů chuti. Vysoký a rychlý vnadící efekt. Celoroční použití.
Připraveno k odeslání
AKCE! -17 %
Běžná cena: 65 Kč
Ušetříte: 10 Kč
Cena bez DPH: 48 Kč
Cena s DPH: 55 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Vnadící SPOD PELETY - Vařená kukuřice, 1 kg
Vnadící SPOD PELETY - Vařená kukuřice, 5 kg Vnadící SPOD PELETY - Vařená kukuřice, 5 kg Kód: SPDK11  
AKCE! -17 %
246 Kč
ks
Detail
Vnadící SPOD PELETY - Vařená kukuřice, 10 kg Vnadící SPOD PELETY - Vařená kukuřice, 10 kg Kód: SPDK12  
AKCE! -17 %
408 Kč
ks
Detail
Vnadící SPOD PELETY - Vařená kukuřice, 20 kg Vnadící SPOD PELETY - Vařená kukuřice, 20 kg Kód: SPDK13  
AKCE! -17 %
680 Kč
Detail
Vnadící SPOD PELETY - Vařená kukuřice, 1 kg

 

! Velké pelety o Ø 38 mm s dobou rozpadu 2 - 4 hodiny !

! Možnost i aplikace rovnou na vlas !

 

  • Charakteristika: Spod pelety 38 mm jsou dalším pokračováním a rozšířením naší řady obřích XXL krmných pelet v průměru 45 a 63 mm, které vyrábíme již 5 let a dodnes jsou největšími krmnými peletami v ČR ( a možná i v Evropě - zatím jsme o větších neslyšeli :-) )

Spod pelety Vařená kukuřice jsou vyrobeny převážně z kukuřičných surovin, které jsou v různé úpravě a podobě - vařené, fermentované, šrotované a tekuté. Směs obsahuje navíc lehce rozpustný lososový a mléčný protein s proslazenou bisquit moučkou a sušenými vejci. Velcí kapři vařenou kukuřici zbožňují a velmi rádi ji upřednostňují před směsmi z nevařených obilných šrotů. 

Spod pelety jsme vyrobily na základě našich vlastních zkušeností a také poptávky sportovních rybářů po návnadě, která by byla kompaktní, vydržela na krmném místě delší dobu, zároveň aktivně vnadila, tím udržovala ryby stále ve střehu a dala se hlavně snadno nahazovat, nejlépe spolu s nástrahou. Také při kratších vycházkách, aby nahradila sypké směsi do krmítek, které vyžadují delší přípravu a nádoby na míchání.

Spod pelety 38 mm nemají středovou dírku, jdou však snadno probodnout pevnější jehlou. Jsou vyráběny ze středně hrubé směsi s přísadou vařených, drcených partiklů. Pelety se ve vodě pozvolna rozpouští a uvolňují se i větší kousky surovin. Pelety jsou tmavě žluté barvy a mají typickou vůni po vařené kukuřici.

Směs na Spod pelety Vařená kukuřice je sestavena tak, aby se peleta pozvolna rozpouštěla a střed zůstával stále pevný. Ve vodě se proto rozpadají postupně od povrchu ke středu, cca 2 – 4  hodiny. Záleží na teplotě vody a hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou při hojném výskytu "ozobat" peletu i za polovinu uvedeného času!

  • Možnosti použití: Spod pelety Vařená kukuřice jsou ideální při lovu na odhoz ( bez dalšího krmení ), protože se dají snadno navléknout na vlasec nad nástrahu. Po dopadu na dno se peleta rozpouští blízko nástrahy a sníží se tak ostražitost ryb vůči ní. Jsou perfektní návnadou při lovu kaprů, amurů, velkých cejnů, parem, ostroretek, podouství a bílé ryby.

 Naše Spod pelety se dají nahazovat nejlépe kaprařským Spodovým prutem určeným pro krmení raketkou ( Spombou ), či vrhacím košíkem. Nebo také pomocí lopatky na delší tyči, ale nejlépe je připevnit peletu přímo na vlas nad montáž a takto ji nahodit - viz. fotografie. Spod peleta je tuhá, ale jde probodnout jehlou na boilies. Pokud by vám skladováním příliš vyschla a ztvrdla, provrtáte ji snadno vrtáčkem.

Lze tak snadno, rychle a velmi přesně zakrmit určené místo a rybář si může být jist, že se tam budou Spod pelety Vařená kukuřice několik hodin plynule rozpadat a rovnoměrně vnadit.

Pro rychlejší a intenzivnější nástup vnadícího efektu, doporučuji zalít pelety i několik dní před rybolovem v některém z našich CSL liquidů. Nebojte se i nesourodých kombinací, přináší velmi často nečekaný úspěch!

Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety před použitím dobře obalíte v jakékoliv jemnější krmítkové směsi, CSL mouce, nebo i v Práškovém dipu. Nejenže nebudete mít ruce ani vrhací pomůcky zalepené od lepivých dipů, ale  po vhození do vody se okolo pelet vytvoří mrak drobných částic krmiva, který rychleji přiláká ryby.

  • Skladování a spotřeba: Krmné Spod pelety 38 mm skladujte v suchu a chladu, bez přístupu slunečního záření. V prodyšných obalech, nejlépe tkané pytle.

Spotřebujte nejlépe do konce vaší rybolovné sezóny. Pokud vám zbudou na zimu, dejte je do tkaného pytle ( např. od obilí ), dobře zavažte a nechte v nevytápěné, suché místnosti ( garáž, dílna, stodola, balkón, aj. ) zavěšené, nebo na teplo nevodivé podložce - paleta, kartony, desky, aj.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 14 / 18
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek