Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / PELETY / Pelety - VNADÍCÍ
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 2 / 15

Vnadící SPOD PELETY - Amur Speciál - Vodní řasy, 5 kg


Žádné hodnocení. Kód: SPDA11
Velké, naboosterované pelety o Ø 38 mm, vhodné pro krmení raketou, lopatkou, nebo rovnou aplikovat na vlas. S obsahem vodních řas, vařené kukuřice, CSL, aj. surovin vyhledávaných Amury.Vysoký a rychlý vnadící efekt. Celoroční použití.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
287 Kč
330 Kč , plus doprava
( 66 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Vnadící SPOD PELETY - Amur Speciál - Vodní řasy, 5 kg
  • Složení: 15 druhů surovin. Z toho převládají 4 druhy  masových a rybích mouček + syrové rybí maso s vnitřnostmi + hydrolyzované  bílkoviny. Celkem jich je 55 %. Dále velmi kvalitní, tepelně upravené = extrudované suroviny, kvasnice, rybí olej, melasa, vedlejší výrobky pekárenské a cukrářské výroby, aj.
  • Charakteristika: Tyto pelety jsou svým průměrem jedinečné na rybolovném trhu s návnadami. Vyrobily jsme je na základě nejen našich vlastních zkušeností, ale také poptávky a připomínek rybářů – zákazníků, kdy bylo potřeba krmit na jednom místě a bylo přitom obtížné a nepohodlné ho často zavážet. Krmné pelety nemají středovou dírku. Jsou vyráběny ze středně hrubě mleté směsi, aby se ve vodě při rozpouštění uvolňovaly i větší kousky surovin. Nejsou v nich přídavná pojidla, jen přírodní suroviny, aby docházelo k plynulému rozpadu. Pelety jsou tmavě hnědé barvy, mají pach po masových surovinách. Směs na pelety je sestavena tak, aby se ve vodě uvolňovali vnadící atraktory a peleta měla pozvolný nástup povrchového rozpadu. Ve vodě se rozpadají postupně od povrchu ke středu, cca 10 – 12  hodin 45 mm, a 12 - 20 hodin 63 mm. Záleží na teplotě vody a hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou "ozobat" peletu i za polovinu uvedeného času!

 

  • Možnosti použití: Vnadění při lovu trofejních kaprů a vůbec všech druhů kaprovitých ryb. Vhodné pro stojaté i mírně tekoucí vody. Velmi účinné vnadidlo na závodech. Maxi peletami se dá zakrmit pomocí lodě, nebo vrhací tyče s lopatkou, velmi přesně určité místo, a rybář si může být jist, že se tam budou maxi pelety po mnoho hodin plynule rozpadat a rovnoměrně vnadit. Díky velikosti našich krmných pelet je bílá ryba nerozebere tak rychle, jako klasické velikosti používané na vnadění. Pro rychlejší a intenzivnější nástup vnadícího efektu, doporučuji zalít pelety některou z našich tekutých potrav, nebo lososovým olejem. Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety dobře obalíte v jakékoliv jemnější krmítkové směsi. Pak se okolo pelet po vhození do vody vytvoří mrak drobných částic krmiva, který rychleji přiláká ryby.

 

 Doporučuji používat v kombinaci se Smetanovými peletami, pro větší vnadící účinek, kdy do vody dostanete mnoho různých druhů surovin a ryba si má z čeho vybrat!

Specifikace
Váha 5 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Pelety Boilies - AMUR SPECIÁL - Vodní řasy, 250 g Pelety Boilies - AMUR SPECIÁL - Vodní řasy, 250 g Kód: PBAM10
Nová inovovaná receptura našeho nejdéle vyráběného boilies. S obsahem vodních řas,…
56 Kč
Detail
Boilies - MLÉČNÁ KUKUŘICE, 500 g Boilies - MLÉČNÁ KUKUŘICE, 500 g Kód: BMK21
Velmi účinné boilies od jara do podzimu. Sestaveno z různých druhů kukuřičných surovin,…
110 Kč
Detail
Vnadící SPOD PELETY - Vařená kukuřice, 10 kg Vnadící SPOD PELETY - Vařená kukuřice, 10 kg Kód: SPDK12
Velké, kukuřičné pelety o Ø 38 mm, vhodné pro krmení raketou, lopatkou, nebo rovnou…
520 Kč
Detail
Práškový Dip - AMUR SPECIÁL- Vodní řasy, 500 g Práškový Dip - AMUR SPECIÁL- Vodní řasy, 500 g Kód: DIAMU13
Nová, zcela inovovaná receptura s obsahem vodních řas. Základem jsou sladké,…
175 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 15

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz