Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Dárkové poukazy

 

Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

Patička Vše od vody

 

Navštivte naše týmové stránky. Můžete na nich najít Zprávy od vody, Rady a tipy, ale můžete také shlédnout Videa od vody nebo Video recenze.

 

Podobné zboží
S tímto zbožím kupují
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 4 / 5
Kód: SR12e05a04
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Vnadící pelety - BLACK HALIBUT + KREV, 20 kg

Vlastní výroba! Naše nejprodávanější návnada! Směs syrového rybího masa, krve, masových a rybích mouček s ideálním poměrem extrudovaných surovin, jaký požadují kaprovité ryby !
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 817 Kč
Cena s DPH: 940 Kč , plus doprava
( Cena s DPH: 47 Kč/kg)
 ks

Žádné hodnocení.
Zpět k hlavnímu výrobku Vnadící pelety - BLACK HALIBUT + KREV
Další varianty zboží: Vnadící pelety - BLACK HALIBUT + KREV
Vnadící pelety - BLACK HALIBUT + KREV, 1 kg Vnadící pelety - BLACK HALIBUT + KREV, 1 kg Kód: SR12e05a01 SUPER CENA  
62 Kč
Detail
Vnadící pelety - BLACK HALIBUT + KREV, 20 kg

 

! Skutečný "HALIBUT" s obsahem rybího masa !

Není v ČR mnoho výrobků s názvem "Halibut", aby obsahovaly rybí maso z celých ryb  !

 

  • Složení: 15 druhů vnadících složek! Převažuje syrové rybí maso a vntřnosti z celých ryb, krevní moučka, rybí moučka, masová moučka, fish liquid, rybí tuk (celkem 60% z celkové hmoty). Zbytek jsou extrudované suroviny, kvasnice, bisqut moučka, lososový olej, aj. Poměr aminokyselin velmi blízký rybímu masu!

Obsah základních živin:  NL (bílkoviny) 40 %, tuku 20 %, vlákniny 1,5 %.

  • Charakteristika: Naše krmné pelety Black Halibut + Krev nemají středovou dírku a jsou vyrobeny na základě velmi úspěšné kombinace originál halibut směsi od fy. Coppens, krevní + masové moučky, syrového rybího masa a rybího extraktu Fish liqud. Jsou vyráběny tlakovým lisováním za studena a velmi dobře se potápí! Tak je zachováno přirozené aroma rybího masa, které je ve vodě tím nejpřirozenějším atraktorem. Syrové rybí maso a vnitřnosti obsahují přesně to, nač všechny velké kaprovité ryby reagují!  V kombinaci s krevní a masovou moučkou vzniká úžasně atraktivní směs, která se nám velmi osvědčila i na závodech a je v současnosti jedním z našich nejprodávanějších výrobků!

Orientační doba rozpadu pelet Black Halibut:


12 mm - cca do 1,5 hod.

16 mm - cca 2 - 3 hod.

20 mm - cca 3 - 4 hod., 

24 mm - cca 4 - 5 hod.
 
Nezáleží však jen na průměru pelet, ale především na teplotě vody a hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou "ozobat" peletu za polovinu uvedeného času! Naopak ve studené vodě o teplotě cca 12°C, může být doba rozpadu až dvojnásobně dlouhá. Vysoká rychlost nástupu vnadícího efektu, vám však velmi dobře vynahradí kratší dobu rozpadu.
  • Možnosti použití: Pelety Black Halibut jsou určeny především na levné, rychlé a účinné vnadění. Jako vnadící se dají použít i do PVA sáčků, na volno z lodí, kobercové vnadění, raketou, nastřelováním, atd. Pelety je možno ještě více zatraktivnit zalitím Lososovým olejem, rybím vývarem "Fish liquid", nebo Tekutými játry

Pelety jsou i vynikající surovinou pro výrobu vlastních boilies! Pro výrobu Halibut boilies, můžete dát do Vaší směsi 50 – 60 % nadrcené hmoty pelet, zbytek pak už jen pojivové přísady (sojová či pšeničná mouka, tzv. "bisquit" - oplatková mouka, klíčky, natrávená játra, kvasnice, atd.

Dobrá rada:  Do našich pelet Black Halibut lze lehce vyvrtat dírku a udělat si z nich rychlé, levné a účinné chytací pelety !

 

  • Skladování a spotřeba:  Pelety skladujte v pórovitých pytlech - papírové, jutové, rašlové, tkané propylenové - na podložce - paleta, karton, dřevo, nebo na přepravkách. Umístěte je v suchu, šeru a chladu, nejlépe max. do 18 °C. 

Doporučujeme spotřebovat do 6 měsíců od nákupu. Správně skladované vydrží sice i déle, ale dlouhé skladování může snižovat jejich vnadící kvalitu.  

 

Specifikace
Váha 20 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 5
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek