Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / PELETY / Pelety - BOILIES TYP
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 7 / 11

Pelety Boilies - MLÉČNÁ KUKUŘICE, 250 g


60 hodnocení Kód: PBMK20
Velmi účinné pelety od jara do podzimu. Sestaveno z různých druhů kukuřičných surovin, mléčných produktů, přírodního cukru a lehkých rybích LT mouček. Jde o suroviny s velmi dobrou rozpustností i v chladné vodě.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
52 Kč
60 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Pelety Boilies - MLÉČNÁ KUKUŘICE, 250 g

 

NOVÁ RECEPTURA S NOVÝMI SUROVINAMI !

 DOKONALE OVĚŘENÉ PELETY V RYBOLOVNÉ PRAXI !

! Perfektní pro celoroční použití a to i na studenou vodu

 

  • Obsahuje:  Těsto pro pelety z kukuřice je složeno ze 17 druhů středně nahrubo mletých surovin. Pojivem ve směsi jsou čerstvá vejce. Základem jsou především kukuřičné produkty a k nim přidané další vhodné rybí, mléčné a rostlinné moučky.

Použité suroviny:  Extrudovaná kukuřičná mouka, toustovaná kukuřice, kukuřičná krupice, extrudovaná rýže, kukuřičné vločky, CSL liquid, extrudovaná sója, rybí moučka LT 72,  lososový protein LT 75,  rybí protein LT 94,  syrovátku, sušené plnotučné mléko, kvasnice, cukerný sirup, vanilku, kukuřičné aroma, atd.  

  • Charakteristika: Pelety Mléčná kukuřice jsou typickým zástupcem lehkých, sacharidových, kukuřičných boilie. Jsou složené ze surovin, jenž jim dávají přirozenou, sladkou, kukuřičnou chuť i vůni, podobné kukuřici v mléčné zralosti.

Používáme k dochucení pouze přírodní cukry - sacharózu a fruktózu. Jsou  snadno rozpustné ve vodě, mají rychlý vnadící účinek. V kukuřičné směsi jsou i mléčné bílkoviny a lehké, enzymaticky štěpené rybí proteiny, na které ryby velmi dobře reagují. Kukuřičnou chuť jěště navíc zvýrazňuje CSL sirup naturál.

Pelety mají žlutou barvu a příjemnou sladkou vůni po kukuřici. V chladnější vodě vydrží cca 6 - 8 hodin, v teplém období asi 4 – 6 hod., dle průměru. Záleží však nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost pelet na třetinu!

  • Možnosti použití: Kukuřičné pelety jsou svým složením předurčeny především pro "rychlé" chytání kaprů a amurů. Díky snadno vyluhovatelným surovinám jsou účinné od časného jara až do pozdního podzimu. Jsou také úspěšné při intenzivním lovu na závodech, osvědčily se i na velkých vodních plochách, jako jsou štěrkoviště a údolní nádrže.

Nejlepší výsledky jsou však tradičně na klasických kaprových rybnících. Doporučuji kukuřičné pelety pro ty, kteří nechtějí u vody sedět hodiny bez záběru, při čekání na trofejní rybu, ale chtějí aktivně chytat. 

Pro zrychlení vnadícího efektu, doporučuji obalit peletu v našem Práškovém dipu Mléčná kukuřice. Je lepší udělat i více vrstev. 

Pro zvýšení doby rozpadu obalte peletu v Obalovacím těstě Mléčná kukuřice. Prodloužíte si životnost pelety až o dvě hodiny - záleží ale na množství bílé ryby, která tuto dobu může zkrátit až na třetinu.

Pro macerování kukuřičných pelet je ideální CSL liquid v některé z našich příchutí, nebo jen naturál. Polejte asi 24 hodin před lovem boilies neředěným CSL sirupem a protřepejte.

  • Skladování:  Pelety jsou  konzervované a částečně vysušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte je v prodyšném obalu na vzdušném místě (rašlový pytel, přepravka na ovoce). Takto se vám pelety vysuší úplně a vydrží bez úhony, i v PVC obalu, po mnoho měsíců.

Pokud jej necháte "mokré" uzavřené v PVC sáčku, skladujte ho při teplotě max. do 15 °C - nedoporučuji však déle jak cca 6 měsíců. Na delší dobu je lepší pelety zamrazit. Avšak 1-3 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach pelety přežijí bez problémů i v letních dnech.

Nenechávejte pelety za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku! Zapaří se a posléze zaplísní.

Specifikace
Váha 0.25 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Tekuté aroma - ČESNEK EXTRA, 50 ml Tekuté aroma - ČESNEK EXTRA, 50 ml Kód: 89236
Zesílená koncentrace - vyšší účinnost! Vynikající přísada do jakýchkoliv směsí a…
85 Kč
Detail
Vařený partikl - Kukuřice Naturál, 5 kg Vařený partikl - Kukuřice Naturál, 5 kg Kód: VPKU10
Vařená celá zrna kukuřice, bez přídavku jiných partiklů a příchutí. K přímému vnadění…
175 Kč
Detail
Sirup - AMUR sladké ovoce, 1 litr Sirup - AMUR sladké ovoce, 1 litr Kód: SR01081
Vynikající zálivka do krmítkovek a method mixů. Na macerování granulí, pelet i boilies.…
82 Kč
Detail
Pelety s dírkou - BLACK HALIBUT - Coppens, 500 g Pelety s dírkou - BLACK HALIBUT - Coppens, 500 g Kód: SR12e04a1
Chytací pelety se středovou dírkou. Země původu - Nizozemí, firma Coppens.
75 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 7 / 11

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz