Nejžhavější novinka!

 

 

 Boilies POMERANČ a CHILLI 

         ! Novinka 2017 !

 Rok testování na závodech !

Výběrové rybí moučky, mléčné produkty, citrusový extrakt, ostré chili papričky.

    ! Vynikající výsledky !

    

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podobné zboží
Rybolov na Zámečku

Zboží 5 / 5
Kód: VPNK10
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Vařený partikl - Mix Kořeněný, 1 kg

Vařená směs kukuřice, pšenice, hrachu, fazolí, barevné čočky, ořechů, kořenové zeleniny, aj. Bez přidané příchutě, s přírodní kořeněnou vůní. K přímému vnadění, přísada do krmítkovek a methodů, nebo i do PVA - nerozpouští ho! Neobsahuje nálev!
Připraveno k odeslání
AKCE! -20 %
Běžná cena: 44 Kč
Ušetříte: 7 Kč
Cena bez DPH: 32 Kč
Cena s DPH: 37 Kč , plus doprava
 

1 hodnocení
Varianty Vařený partikl - Mix Kořeněný, 1 kg
Vařený partikl - Mix Kořeněný, 5 kg Vařený partikl - Mix Kořeněný, 5 kg Kód: VPNK11  
AKCE! -20 %
162 Kč
ks
Detail
Vařený partikl - Mix Kořeněný, 10 kg Vařený partikl - Mix Kořeněný, 10 kg Kód: VPNK12  
AKCE! -20 %
282 Kč
ks
Detail
Vařený partikl - Mix Kořeněný, 1 kg

 

Kořeněná, vařená směs partiklů, bez nálevu - jen semena !

! Vynikající pro přímé vnadění u lovu Amurů i Kaprů !

! Vhodné i do PVA !

 

  • Charakteristika:  Jde o tepelně upravená - vařená ( při 100 °C )  celá zrna kukuřice, zeleného hrášku, bílých fazolek, půlek burských ořechů, barevných odrůd čočky, červené rýže, několika druhů kořenové zeleniny, aj. s přídavkem naklíčeného ječmene, bez jakékoliv přidané aromatické příchutě, jen v přírodním stavu. Směs má příjemnou kořeněnou vůni po vařených partiklech se zeleninou a s pozadím jemné vůně ořechů.

Takto upravená surovina má vysokou krmnou a především vnadící hodnotu, jelikož dojde ke zmazovatění škrobu - rozloží se obal škrobového zrna. Zrna jsou pak velmi dobře stravitelná a ve vodě rychle a snadno vypouští své přirozené aromatické látky, než klasické, neupravené zrno, a to díky narušení buněčných stěn vysokou teplotou při vaření. 

Náš partiklový mix není v nálevu, takže kupujete jen semena a ne vodu !

  • Možnosti použití: Vařený partikl - Kořeněný Mix Naturál, je výbornou příměsí do krmítkových směsí, nebo method mixů. Udělá v nich hrubou strukturu, zároveň je spojí do hutných koulí, které se ve vodě dobře rospadají. 

Vynikající pro vnadění při lovu Amurů, nebo i Kaprů při přímém vnadění, a nebo do PVA sáčků, které nerozpouští. Výborné na závody, nebo pro masivní krmení. 

Dobrý tip na Amury: Zalejte vydatně náš kořeněný vařený partikel tekutou potravou CSL liquid, dobře promíchejte a nechte alespoň 24 hodin uležet. Poté prosypejte extrudovanou kukuřičnou moukou, nejlépe ještě smíchanou v poměru 1:1 s kukuřičnou krupicí, dobře promíchejte, případně přiřeďte ještě CSL liquidem, až vznikne dostatečně soudržná směs, kterou použijte buď na krmné koule, nebo do krmítek. Získáte vynikající krmnou kombinaci těch nejlepších surovin, na které Amuři velmi dobře a rychle reagují - pokud jsou v dané lokalitě hojně zastoupeni.

  • Skladování:  Náš vařený partikl Kořeněný Mix Naturál je přirozeně konzervován - neobsahuje žádné chemické konzervanty. Uchovávejte jej v dobře uzavřených PVC obalech a v chladu. Po delší dobu nejlépe do 12 °C. Při vyšší teplotě okolo 20 °C skladujte jen krátkodobě ( cca měsíc ). Zabraňte hlavně přímému slunečnímu svitu na partikl.

Spotřebujte nejlépe do konce rybářské sezóny, jinak doporučuji cca do 6 měsíců, při správném skladování. Pro dlouhodobé skladování, víc jak půl roku, možno zamrazit, pak vydrží relativně neomezeně. 

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Patrik hodnotil: Čas: 08:43 Datum: 07.09.2017
Velmi bohatá směs, která ušetří spoustu práce a času. Kdybych si měl tolik druhů partiklu doma vařit sám, tak bych se asi zbláznil :-) Ryby na tuto směs velmi rychle reagují
Zboží 5 / 5
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek