Nejžhavější novinka!

 

           CHYTACÍ BOILIES 

    MLÉČNÁ KUKUŘICE

         ! Novinka 2017 !

Vynikající i do studené vody!

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podobné zboží
S tímto zbožím kupují
Rybolov na Zámečku

Zboží 14 / 36
Kód: SNU40
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

SŮL Naturál - Pro ryby - Ultra jemná, 500 g

Jedlá, mikro krystalická sůl o velikosti zrn 0,1 - 0,3 mm. Velmi dobrý konzervant do výrobků a vynikající chuťový atraktor pro ryby. Do těst, sypkých směsí, na obalování a povrchovozu konzervaci výrobků.
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 24 Kč
Cena s DPH: 28 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty SŮL Naturál - Pro ryby - Ultra jemná, 500 g
SŮL Naturál - Pro ryby - Ultra jemná, 2,5 kg SŮL Naturál - Pro ryby - Ultra jemná, 2,5 kg Kód: SNU42  
110 Kč
ks
Detail
SŮL Naturál - Pro ryby - Ultra jemná, 5 kg SŮL Naturál - Pro ryby - Ultra jemná, 5 kg Kód: SNU43  
185 Kč
ks
Detail
SŮL Naturál - Pro ryby - Ultra jemná, 500 g

 

! Rybáři znovuobjevovaný, velmi účinný atraktor pro ryby !

! Vhodná na obalování a konzervaci výrobků !

 

  • Charakteristika:  Sůl pro ryby v mikro krystalech, práškové konzistence, v přírodní barvě, bez příchutí, v potravinářské kvalitě, nabízíme jako chuťový atraktor a doplněk do sypkých vnadících směsí, nebo i do výrobků z těsta. Nejde o drcenou kamennou sůl, ale o sůl osévanou na přesnou frakci o velikosti zrn 0,1 - 0,3 mm. Tato sůl se i ve studené vodě velmi dobře a rychle rozpouští a rychle vytváří okolo návnady širokou chuťovou stopu.

Ryba reaguje, stejně jako i jiná zvířata, především na její slanou chuť, která je výrazným digestivem - zchutňovadlem. To, co se často uvádí u slaných výrobků pro ryby, že sůl mění pH vody a to pak láká ryby, není ve sportovní rybolovu zrovna její zásadní vlastnost. pH vody se totiž změní při rozpouštění soli pouze v bezprostřední blízkosti zrna, a je už kousek od něj naředěné tak, že se vyrovná s pH okolní vody. Takže na větší vzdálenost ( jen centimetry od nástrahy ) je už pH stejné jako v dané vodní lokalitě. Hlavně v proudící vodě je tato deklarovaná změna pH bezvýznamná, protože se solný roztok rychle ředí a splyne s okolním pH vody již kousek po proudu od nástrahy. 

Sůl je pro ryby především chuťový atraktor, a pokud jsou solná zrna jinak dochucená - např. aromatizována, stává se i pachovým atraktorem. Slanou chuť, nebo přírozené aroma však ryby zachytí i na velké vzdálenosti, jelikož umí lokalizovat i velmi malé koncentrace.

Balení soli: Půlkilové a kilové balení jsou v praktických zipových sáčcích. Můžete je opakovaně otevrat a opět hermeticky uzavřít. Nedochází tak ke zvlhnutí solných zrn.

  • Možnosti použití: Tuto nejjemnější mikrokrystalickou sůl můžete přidávat do krmítkovek, method mixů, boilies mixů před jejich zpracováním na těsto, nebo jako povrchový konzervant na zasypání hotových boilies, pelet, krmných koulí, aj.

Dávkování soli:

Jako zchutňující přísada do krmných směsí: obvykle 5 - 7 %, tj. 50 - 70 g / kg.

Do těsta, pro podporu konzervantu Carp, přidejte 7 - 10 % soli, tj. 70 - 100 g / kg. Konzervantu Carp pak stačí dát jen 7 %.

Jako povrchový konzervant na měkčené boilies dejte 30 - 40 % soli, tj. 300 - 400 g / kg boilies. Mikrosůl obalí jednotlivé kuličky, neopadává z nich a zabrání růstu plísní.

Pro uchování mokré krmítkovky - když zbude větší množství po rybolovu - přidejte 100 g soli / kg.

  • Skladování a spotřeba: Sůl je hydroskopická látka. tzn. že přijímá vzdušnou vlhkost. Proto ji mějte hermeticky uzavřenou v PVC obalu, v suché místnosti, na teplo nevodivé podložce, např. dřevo a karton, bez rychlých teplotních výkyvů.

Spotřebujte do 24 měsíců.

 

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 14 / 36
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek