Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / MIXY ZIG RIG
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 1 / 4

ZIG RIG - směs Sloupcová - NATURÁL, 1 kg


38 hodnocení Kód: ZRGS10 TOP KVALITA VIDEO V TEXTU
Neochucená vnadící směs sestavená z lehkých, výběrových surovin, které se ve vodě vznáší, plavou a pomalu klesají ke dnu. Vytváří tak bohatý krmný mrak v celém profilu vodního sloupce.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
109 Kč
125 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
ZIG RIG - směs Sloupcová - NATURÁL, 1 kg

 

Vnadící směs z lehkých vzlínavých i potápivých surovin

! Z přirodních produktů, vhodné i k vlastnímu dochucení !

! Provnadí celý profil voního sloupce !

 

  • Složení:  Extrudovaná pšenice, hrách a kukuřice, kukuřičná extrudovaná, vločkovaná mouka, kukuřičné výpalky, kukuřičné klíčky, pšeničné klíčky, extrudované pokrutiny, bisquitová drť, expandovaná rýže, sušený hmyz, aj. 

 

  • Charakteristika: Jde v součastné době o čím dál více populárnější druh vzlínající - vznášející se - vnadící směsi. Tento typ směsi Zig Rig Naturál je určen k aktivnímu provnadění celého profilu vodního sloupce, tzn. ode dna až po hladinu. Je surovinově poskládána tak, aby některé složky zůstaly na dně, některé vyplavaly k hladině a některé se jen pozvolna vznášely, případně stoupaly a klesaly nahoru a dolů. Struktura je středně hrubá, s jemnějšími i hrubšími kousky. Barva i vůně je čistě přírodní, bez přidaných barviv a aromat. Proto je tato směs  vhodná i pro další vlastní barevnou úpravu či dochucení aromaty.  

Na směs sloupcového Zig rigu chytá dlouhodobě i náš závodní tým. Do prodeje jsme jej zařadili až nyní, protože popularita a osvěta plovoucích směsí se již dostala dostatečně do povědomí rybářů a začíná být o ně zájem.  

  • Možnosti použití: Tato hrubší, vzlínající směs Zig Rig se používá k provnadění vodního sloupce v okamžiku, kdy se ryby pohybují a žerou nade dnem a nejeví o potravu dna příliš zájem. Vzlínající kousky surovin velmi rychle přitáhnou menší rybu, a na rušný pohyb pak reaguje i velká ryba.

Do provnaděného sloupce už pak stačí jen nahodit přiměřeně dlouhý návazec s Plovoucím boilies. Je jen důležité odhadnou správně délku návazce tak, aby nástraha byla ve vodní vrstvě, kde se právě výskytují ryby.

Dobrá rada:  Sloupcovou směs Zig Rig můžete použít tak jak je nebo ji přiředit některou z našich Krmítkovek či Method mixy - max do 50 % objemu. Vzniklou směs navlhčete dle zájmu použití a udělejte krmné koule. Úroveň zavlhčení musí rybář odhadnout sám, a je třeba ji odzkoušet nebo již mít praktické zkušenosti.

Málo vlhká směs stlačená do koule se po dopadu na hladinu roztrhne a těžší suroviny dopadají z hladiny na dno a ty lehčí zůstanou na ní, nebo klesají jen pozvolna. Zakrmuje se tak zákalem od hladiny ke dnu. Používá se především když se ryby pohybují více v horní polovině vodního sloupce. 

Vlhká a utužená směs v kouli po dopadu na hladinu zůstane celá a klesne ke dnu. Tam se po chvíli rozpadne a vzlínající suroviny vzlínají postupně ode dna k hladině. Zakrmuje se tak zákalem ode dna směrem k hladině. Používá se především, když se ryby pohybují více v dolní polovině vodního sloupce. 

  • Skladování a spotřeba: Směs do sloupce Zig Rig skladujte v suchu a chladu, v dobře uzavřeném obalu, aby do ní nepronikli moly. Pokud se tak stane, rychle ji spotřebujte, rybám to nevadí. Nebo směs dejte na minutu do mikrovlnné trouby, či na pár dní do mražáku, to zárodky molů zničí.

Spotřebujete do 12 měsíců od zakoupení. Nejlépe však do konce rybolovné sezóny a na další rok si kupte čerstvou směs Zig Rig Naturál.

Specifikace
Váha 1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Method mix - CALYPSO, 10 kg Method mix - CALYPSO, 10 kg Kód: SR09023
Velmi úspěšná a dlouhodobě odzkoušená směs s vysokým podílem celých i drcených semen, s…
700 Kč
Detail
Boilies - LEDOVÁ OLIHEŇ, 1 kg Boilies - LEDOVÁ OLIHEŇ, 1 kg Kód: LDOL20
Jedinečná kombinace olihňové moučky, Krill liquidu, moučky LT 72, jater a speciality -…
235 Kč
Detail
Method mix - KARIBIK - Pepř a Chilli, 5 kg Method mix - KARIBIK - Pepř a Chilli, 5 kg Kód: MTXP22
Mnohadruhová směs tříděných surovin, s vysokým podílem pálivých, přírodních surovin a…
350 Kč
Detail
Pelety NA SUMCE - Ø 45 mm - S rybou a játry, 5 kg Pelety NA SUMCE - Ø 45 mm - S rybou a játry, 5 kg Kód: SR14a01b2
Největší pelety pro sumce na trhu! Obsahují suroviny, na které sumec velmi dobře…
395 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 4

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz