Nejžhavější novinka!

 

EKONOMIK - KRMNÉ BOILIES

       KRILL a OLIHEŇ

         ! Novinka 2018 !

Extrémně kvalitní krmné boilies za super cenu! Obsah nadstandartních surovin, např. krillová, olihňová nebo LT 72 moučka. Výborně vnadí i chytá!

Týmové stránky

Navštivte naše týmové stránky. Můžete na nich najít Zprávy od vody, Rady a tipy, ale můžete také shlédnout Videa od vody nebo Video recenze.

Podobné zboží
S tímto zbožím kupují
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 4 / 5
Kód: MTXKC10
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Method mix - JARNÍ KAPR s CHILLI, 1 kg

Novinka 2018 ! Směs v netradiční a neokoukané příchuti sladkého karamelu a pálivé chilli papričky. Tato kombinace se stala při testování velmi oblíbenou směsí. Celoroční použití, nejvíce v chladném období a v hloubkách přes léto.
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 57 Kč
Cena s DPH: 65 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Method mix - JARNÍ KAPR s CHILLI, 1 kg
Method mix - JARNÍ KAPR s CHILLI, 5 kg Method mix - JARNÍ KAPR s CHILLI, 5 kg Kód: MTXKC11  
295 Kč
ks
Detail
Method mix - JARNÍ KAPR s CHILLI, 10 kg Method mix - JARNÍ KAPR s CHILLI, 10 kg Kód: MTXKC12  
550 Kč
ks
Detail
Method mix - JARNÍ KAPR s CHILLI, 24 kg Method mix - JARNÍ KAPR s CHILLI, 24 kg Kód: MTXKC13  
1.152 Kč
ks
Detail
Method mix - JARNÍ KAPR s CHILLI, 1 kg

 

Naše ​novinka pro rok 2018 !

Vynikající vnadící efekt !

 

  • Charakteristika: Method mix Jarní Kapr s Chilli je mnoha druhová směs jemnéjší struktury. Jde o velmi kvalitní, výběrové suroviny blízkých potravnímu spektru kaprovitých i bílých ryb.

Směs je nažloutlé (pískovcové) barvy s vůní i příchutí sladkého karamelu a ostrým podtextem chilli koření.Tato kombinace se stala při našem testování nejen na svazových vodách, ale i na závodech, velmi oblíbenou směsí jak pro nás, tak i pro ryby. Použitá kompozice sladkých a pálivých surovin, které jsou ve směsi použity, jsou v rybolovné praxi dobře ověřenou a velmi úspěšnou kombinací.

  • Možnosti použití: Směs se dá využít při vnadění na stojatých i tekoucích vodách, při lovu především Kaprů, Amurů, Cejnů, a bílých ryb. Podle míry zavlhčení lze směs formovat do hutných krmných koulí, které je pak možné vnadit košíkem nebo raketou. 

Pokud chcete použít směs do krmítek, aby se z něj snadno vyplavovala, nesmíte ji namočit moc, ale jen lehce zavlhčit. Nechte ji pak odstát cca 10 minut, aby byla soudržná  a nelepila se na ruce. Směs má celoroční použití.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu a temnu! V dobře uzavřených obalech, aby směs nevyvětrávala a nenapadali ji moli. Doporučuji spotřebovat do 6 měsíců v neprodyšných obalech!

Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání a degradaci aromatických, přírodních složek! Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování!  A na tom pak závisí i úspěch u vody.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 5
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek