Nejžhavější novinka!

 

EKONOMIK - KRMNÉ BOILIES

       KRILL a OLIHEŇ

         ! Novinka 2018 !

Extrémně kvalitní krmné boilies za super cenu! Obsah nadstandartních surovin, např. krillová, olihňová nebo LT 72 moučka. Výborně vnadí i chytá!

Týmové stránky

Navštivte naše týmové stránky. Můžete na nich najít Zprávy od vody, Rady a tipy, ale můžete také shlédnout Videa od vody nebo Video recenze.

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 5 / 13
Kód: KSRD30
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Method mix Ready - KAPR SPECIÁL, 1 kg

Novinka 2018! Navlhčená zakrmovací směs, kde základem je naše nejprodávanější krmítkovka Kapr Speciál. K okamžitému použití, bez vlhčení vodou. Konec zalepeným rukámi, žádné nošení objemných nádob k vodě. Uzavřená směs nevysychá ani neplesnivý.
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 68 Kč
Cena s DPH: 78 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Method mix Ready - KAPR SPECIÁL, 1 kg

 

Novinka pro rok 2018 !

Navlhčená směs připravená k okamžitému použití do krmítek nebo krmných koulí !

! Nevysychá a neplesniví !

 

  • Obsahuje:  19 druhů vnadících složek! Z toho je 35 % živočišných surovin - masové a rybí moučky + moučku LT 72. Toustované partikly drcené - hrách, pšenici, kukuřici. Pražený ječmen, pivovarské kvasnice, pšeničné klíčky, klíčkový olej, oplatkovou moučku Naturál, CSL moučku, extrudovanou sojovou moučku, drcenou řepku, ořechovou moučku, extrudovaný len, krystalickou sůl, zavlhčovací extrakt.
  • Charakteristika: Navlhčený Method mix Ready - Kapr Speciál vychází z naší veleúspěšné stejnojmenné krmítkovky. Zde je jen obohacen o oplatkové močky, pro lepší pojivové vlastnosti v trvale mokrém stavu. Je to mnohadruhová směs jemnéjší struktury, která se nemusí už dále namáčet před použitím do krmítek nebo k zakrmování koulemi. Nepotřebujete tak u vody vědra na míchání, ani nebudete mít polepené a zabarvené ruce od mokré směsi. 

Navlhčená směs Method mix Ready Kapr Speciál má drolivou těstovitou konzistenci, černé barvy a charakteristickou vůní po použitých surovinách. Směs není aromatizována. Jde jen o přírozené suroviny, které jsou pro kaprovité ryby velmi atraktivní a velmi rychle na ni reagují.

Balení:

1 kg  - V praktických, pevných, zipových sáčcích.

5 kg  - Zatavený PVC sáček. Vhodné pro doplňování zip sáčku, nebo věder.

  • Možnosti použití: Vlhčená směs Method mix Ready se dá využít k přímému použití do jakýchkoliv krmítek nebo rovnou k výrobě krmných koulí. Velmi vhodná je při lovu technikou feeder do krmítek Method feeder. Vhodné pro vnadění na stojatých i tekoucích vodách.

Intenzita stlačení vlhké směsi ovlivňuje její dobu rozpadu ve vodě. Čím víc těsto umačkáte, tím déle se bude rozpadat. Pokud chcete použít směs Method mix Ready do krmítek tak, aby se z něj snadno vyplavovala, nesmíte ji stlačit moc, ale jen lehce. Směs má celoroční použití.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v chladu a temnu při teplotě max. do 20 °C. Zabraňte přímému slunečnímu svitu na obal se směsí. Mějte navlhčený Method mix Ready v dobře uzavřených obalech, aby směs nevyvětrávala. Pozor na znečištění směsi jinými surovinami při jejím nabírání. Mohou způsobit následné zaplísnění.

Doporučujeme spotřebovat do 6 měsíců při správném skladování v neprodyšných obalech.  

Specifikace
Váha 1 kg
Alternativy a podobné
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 5 / 13
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek