Nejžhavější novinka!

 

EKONOMIK - KRMNÉ BOILIES

       KRILL a OLIHEŇ

         ! Novinka 2018 !

Extrémně kvalitní krmné boilies za super cenu! Obsah nadstandartních surovin, např. krillová, olihňová nebo LT 72 moučka. Výborně vnadí i chytá!

Týmové stránky

Navštivte naše týmové stránky. Můžete na nich najít Zprávy od vody, Rady a tipy, ale můžete také shlédnout Videa od vody nebo Video recenze.

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 2 / 8
Kód: GMKS11
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Granule Mini - Krill se Švestkou, 500 g

Mini granulky o průměru 4 mm, a délky 3-5 mm, obsahující vysoký podíl Krilové o olihňové moučky se švestkovým extraktem, které jim dávají specifickou chuť i vůni. Vynikající do PVA.
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 48 Kč
Cena s DPH: 55 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Granule Mini - Krill se Švestkou, 500 g
Granule Mini - Krill se Švestkou, 1 kg Granule Mini - Krill se Švestkou, 1 kg Kód: GKMB12  
90 Kč
Detail
Granule Mini - Krill se Švestkou, 2,5 kg Granule Mini - Krill se Švestkou, 2,5 kg Kód: GKMB13  
210 Kč
ks
Detail
Granule Mini - Krill se Švestkou, 5 kg Granule Mini - Krill se Švestkou, 5 kg Kód: GKMB14  
370 Kč
ks
Detail
Granule Mini - Krill se Švestkou, 10 kg Granule Mini - Krill se Švestkou, 10 kg Kód: GKMB15  
650 Kč
ks
Detail
Granule Mini - Krill se Švestkou, 500 g

!

Specifické složení mini granulek, s vynikajícím vnadícím účinkem !

 

  • Složení:  Rybí moučka krilová, olihňová a lososová, rozpustný rybí protein, hydrolyzovaný krilový protein, extrudovaná kukuřičná mouka, kvasnice, sušená vejce, sušené mléko, sušená játra, aj.
  • Charakteristika: Speciální, výběrové granulky vlastní výroby, z originálních surovin a extrudovaných obilnin. Hlavní složkou je krilová moučka a protein, jemně mletá olihňová moučka a rozpustný rybí protein. Jejich průměr v suchém stavu je 4 mm, a délka cca 30 - 50 mm.

Po styku s vodou se začnou od povrchu pozvolna rozpadat. Doba rozpadu záleží na teplotě vody, v sezónu při 20 °C to je cca 20 - 40 minut. Jsou tmavě zelené barvy se specifickým pachem mořské rybiny s ovocným pozadím.

  • Možnosti použití: Granulky Krill se Švestkou doporučuji použít nejen pro plošné vnadění, ale především do PVA na háček a ještě před náhozem namočit celý komplet do naší tekuté potravy Black Halibut Liquid. U nástrahy tak vznikne velmi lákavá hromádka s přirozenou vůní vodních živočichů, které ryba neodolá a ztratí svou ostražitost.

Na krátkou vzdálenost lze granulky úspěšně házet vrhací Cobrou, což jistě ocení hlavně plavačkáři. Na delší dálku je možno mini granulky dopravit zavážecí loďkou nebo raketou Spomb. 

  • Skladování a spotřeba:  Krmivo skladujte nejlépe v prodyšném obalu ( papírový, nebo tkaný pytel ), na suchém a chladnějším místě, bez přímého slunečního záření. Spotřebujete ideálně do 6 měsíců od nákupu, max do 10 měsíců, při správném skladování a teplotě do max. 18 °C.
Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 8
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek