Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Dárkové poukazy

 

Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

Patička Vše od vody

 

Navštivte naše týmové stránky. Můžete na nich najít Zprávy od vody, Rady a tipy, ale můžete také shlédnout Videa od vody nebo Video recenze.

 

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 12 / 25
Kód: SR04051a
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Krmítková směs - SMETANA S VANILKOU - FEEDER, 5 kg

Velmi bohatá sacharidová - sladká - směs s vysokým podílem extrudovaných surovin. Vylepšená receptura o nové typy surovin, především mléčného charakteru. Perfektní do studené vody, ale i celoročně.
Připraveno k odeslání
Běžná cena: 210 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen
Cena bez DPH: 165 Kč
Cena s DPH: 190 Kč , plus doprava
 ks

Žádné hodnocení.
Zpět k hlavnímu výrobku Krmítková směs - SMETANA S VANILKOU - FEEDER
Další varianty zboží: Krmítková směs - SMETANA S VANILKOU - FEEDER
Krmítková směs - SMETANA S VANILKOU - FEEDER, 10 kg Krmítková směs - SMETANA S VANILKOU - FEEDER, 10 kg Kód: SR04052a  
370 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - SMETANA S VANILKOU - FEEDER, 25 kg Krmítková směs - SMETANA S VANILKOU - FEEDER, 25 kg Kód: SR04053a  
800 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - SMETANA S VANILKOU - FEEDER, 45 kg Krmítková směs - SMETANA S VANILKOU - FEEDER, 45 kg Kód: SR04054a  
1.395 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - SMETANA S VANILKOU - FEEDER, 5 kg

 

   Velmi účinná a netradiční, sladká směs !

Pro svou jemnou strukturu předurčena především pro lov na feeder !

Směs je nyní sestavena novým technologickým postupem, pro lepší homogenitu ( celistvost ) surovin a tím i lepší vnadící vlastnosti ! 

 

  • Obsahuje:    22 druhů jemně mletých vnadících složek !  Na základě loňských zkušeností, přidáváme více mléčné bílkoviny +  speciální typ bílkovinného koncentrátu, podobný rybí moučce, ale s mnohem lepšími krmnými vlastnostmi! Nemění barvu směsi, ale ryby vycítí enzymaticky natrávenou bílkovinnou část, která je pro ně lehce stravitelná, podobně jako plankton.  Nyní také nově s mnohem vyšším obsahem extrudovaných surovin =  intenzivnější přirozené aroma, vysoká stravitelnost, mnohem více atraktivnější pro ryby!  Dále směs obsahujje: pařenou kukuřici, hrách a sóju,  které ji dávají velmi atraktivní vlastnosti! Pak různé druhy obilovin, olejnin, řepku, pečivo, řepkový olej, kvasnice, melasu, aromatizovanou glukózu, syrovátku, klíčkový olej, aj.
  •  Charakteristika:   Typická sacharidová = sladká, mnohadruhová směs, složena ze surovin, jenž ji dávají přirozenou sladkou vůni i chuť, bez přidaných umělých aromat a barviv. Směs je jemně šrotovaná. Směs tukujeme rostlinným olejem, za studena lisovaným z vlastní výroby, takže je hutná, těžká a nepráší jako směsi míchané jen ze šrotů!  Má žlutavou barvu, výraznou sladkou chuť a vůni po smetaně, vanilce a melase.  Díky mnoha druhům použitých surovin atraktivních pro kaprovité i bílé ryby + rostlinného oleje, se ve vodě postupně rozpadá a vytváří vnadící  zákal . Olej roznese ve vodě velmi účinnou pachovou stopu v celém sloupci vody, a jemné částice jsou zase unášeny po proudu, nebo se vznáší okolo nástrahy. 
  • Tip na použití:  Směs je pro svou jemnou strukturu předurčena především pro lov na Feeder. Má široké a téměř univerzální použití! Vnadění bylo velmi úspěšné jak v teplém, tak i v chladnějším počasí, na tekoucích i stojatých vodách. Před použitím je nutno směs jen LEHCE  zavlhčit a nechat odležet asi 10 minut, aby se aktivovala škrobová zrna, směs byla soudržná a nelepila se na ruce!  Výborné především do krmítek, na výrobu chytacího těsta, nebo možno využít i jako velmi kvalitní, základní surovinu pro výrobu boilies!

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Vladimír hodnotil: Čas: 14:17 Datum: 05.06.2016
Perfektní vnadící směs s nadstandardním složení a aroma...! Vynikající struktura a kompaktnost ( nelepí se na ruce ), skvělé vnadící schopnosti ( krásně zakalí vodu ).
Zboží 12 / 25
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek