Nejžhavější novinka!

 

 

 Boilies POMERANČ a CHILLI 

         ! Novinka 2017 !

 Rok testování na závodech !

Výběrové rybí moučky, mléčné produkty, citrusový extrakt, ostré chili papričky.

    ! Vynikající výsledky !

    

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podobné zboží
Rybolov na Zámečku

Zboží 10 / 29
SPECIALITA Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 1 kg
[+] zvětšit
Kód: KSSL10
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 1 kg

Novinka pro podzim 2016! Další krmitkovka uvolněná z našeho profi závodního týmu. Speciální odlehčená směs, sestavená pro velmi rychlé vnadění a rozpad ve vodě tak, aby se kousky vznášely v okolí nástrahy.
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 37 Kč
Cena s DPH: 43 Kč , plus doprava
 

1 hodnocení
Varianty Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 1 kg
Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 2,5 kg Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 2,5 kg Kód: KSSL11  
100 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 5 kg Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 5 kg Kód: KSSL12  
195 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 10 kg Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 10 kg Kód: KSSL13  
360 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 25 kg Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 25 kg Kód: KSSL14  
775 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 45 kg Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 45 kg Kód: KSSL15  
1.215 Kč
ks
Detail
Krmítková směs - SCOPEX LIGHT, 1 kg

 

! Speciální odlehčená krmítkovka z tříděných surovin !

Velmi rychlá a velmi účinná !

 

  • Obsahuje: 14 druhů vnadících složek! Z toho je 15 % živočišných surovin - rybí moučka, masová moučka a lososový protein. Zbývající část neživočišných surovin je ze 70 % extrudovaných, a nebo jinak tepelně upravených - pařením, toustováním, atd.  

Jde především o tyto suroviny:  Toustované partikly drcené - hrách a kukuřice.  Extrudované suroviny - kukuřičné vločky, rýžové a pšeničné otruby, kukuřičné a pčeničné klíčky, len, bisquit drť. Dále pak sladový květ,  CSL mouku a krmné kvasnice.  

  • Charakteristika: Jde o dnes stále více žádanou a mezi rybáři populární "Odlehčenou krmítkovou směs", která oproti klasické krmítkovce nemá tak vysoké lepivé vlastnosti, není po namočení těžká, a ve vodě se rychle rozpadá a částečně vzlíná okolo nástrahy.

Snížení měrné hmotnosti a lepivosti u krmítkovky Scopex Light je dosaženo díky většinovému použití tepelně upravených surovin, které jsou vločkované a pórovité, nebo bezškrobnatých surovin, které tolik nelepí a jsou a lehké.  Taková směs tnevytvoří po namočení hutné těsto, ve vodě se snadno rozpadá a částečky některých surovin se pomalu vznáší, případně zase padají zpět ke dnu, jakmile nasáknou vodou.

Krmítková směs Scopex Light je středně jemně mletá, s drobnými kousky surovin. Má oranžovo nahnědlou barvu, lehce nasládlou chuť a příjemnou vůni po směsi Scopex s hruškou. Tato směs byla vyladěna pro potřeby rychlého vnadění a pro podporu lovu ve sloupci. Velmi dobře funguje od brzkého jara do pozdního podzimu. Používáno na závodech našimi týmy.

  • Možnosti použití:  Krmítková směs Scopex Light se dá využít do krmítek, nebo na výrobu krmných koulí. Před použitím do krmítek je nutno směs lehce zvlhčit a nechat stát několik minut, aby se aktivovala škrobová zrna a směs byla soudržná. Úroveň zavlhčení pak dává směsi i charakter co do soudržnosti, rychlosti rozpadu a účinku ve vodě. 

Mírně zavlhčená směs se ve vodě rychle rozpadá a vytváří snadno krmný mrak. Část surovin pozvolna vzlíná k hladině a vnadí částečně ve vodním sloupci v okolí nástrahy. Toho se dá využít i při lovu nade dnem - např. jen na Pop Up boilies, či plovoucí pelety

Krmná koule vytvořená ze směsi Scopex Light se po dopadu na hladinu roztrhne a klesá ke dnu už v podobě krmného "závoje".

  • Skladujte krmítkovou směs v suchu, nejlépe při teplotách do 20 °C. Mějte ji hermeticky uzavřenou v PVC sáčku tak, aby se k ní nedostali moly. Pokud se tak stane, nevyhazujte ji, ale co nejdříve zkrmte rybám, kterým to nijak nevadí.

Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od zakoupení. Krmítkovka vydrží i mnohem déle, ale douhodobým skladováním ztrácí postupně na původní, vysoké atraktivitě. 

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Josef hodnotil: Čas: 21:01 Datum: 05.11.2017
Oblíbená krmítkovka na výpravy...Dobře sestavená směs se krásně v podobě drobných částic uvolnuje a super vnadí.
Ryby se snažím udržet na lovném místě a tak do krmítkovky přidávam partikl a pstruží peletky..na škodu není i super booster z Hulína...Takto připravenou směs používám celoročně a jsem s ní velmi spokojený.
Zboží 10 / 29
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek