Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / FEEDER PROGRAM
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 4 / 23

Krmítková směs - ARKTIKA PLUS - FEEDER, 2,5 kg


175 hodnocení Kód: SR04091
Výborná a odzkoušená celoroční krmítkovka na základě kombinace masové a sladké směsi. Doporučuji pro lov v chladné vodě jara a podzimu, nebo v létě v hloubkách nad 3 m. Chytá velmi dobře i v zimě!
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
104 Kč
120 Kč , plus doprava
( 48 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Krmítková směs - ARKTIKA PLUS - FEEDER, 2,5 kg
 
! Nová inovace pro rok 2017 !
 
VELMI BOHATÁ SMĚS SE SNADNO ROZPUSTNÝMI SUROVINAMI
 
Výborná pro chladnou vodu a letní lov v hloubkách
 
 
  • Osahuje:  18 druhů vnadících složek!  

Převažují tepelně upravené suroviny:   extrudovaná kukuřice, pšenice, hrách a rýže. Dále pak masovou moučku, rybí moučku, bisquit moučku, řepkovou moučku, CSL mouku, pšeničné klíčky, sladový květ, enzymaticky natrávená játra, sladkou syrovátku, pivovarské kvasnice, sušené mléko, rybí protein LT 72, sušená drůbeží játra, glukózu, aj. 

Charakteristika:  Velmi bohatá směs na lehce rozpustné a vyluhovatelné suroviny, s důrazem na tepelně zpracované produkty. Navíc je do směsi přidána kvalitní CSL mouka, bisquit mouka, rybí protein LT 72 a sušená játra. Výrazné obohacení směsi o potravinářsky aromatizované přírodní cukry, spolu s živočišnými a rybími moučkami podtrhuje její zvláštní chuť a aroma. Směs je rezavě hnědá, se sladkou vůni s pozadím živočišných mouček, středně jemně mletá, bez hrubých partiklů.

  • Tip na použití:   Pro svou strukturu je velmi vhodná do krmítek pro vnadění při lovu na Feeder. Před použitím je nutno směs jen lehce  zvlhčit na cca 3-5 minut, aby se aktivovala škrobová zrna a směs byla soudržná i při slabém namočení.

Krmítkovka Arktika má opravdu široké celoroční použítí jako vnadící směs do krmítek, nebo na krmné koule. Výborně chytá v chladném a zimním období, nebo v létě při lovu ve větších hloubkách cca nad 3 m, kde je chladná voda, bez ohledu na okolní vedra. Použijte ji však bez obav i při lovu v teplé povrchové vodě.

Pokud se nemůžete rozhodnout jakou vzít krmítkovku na vnadění, volte Arktiku! Díky širokému spektru surovin vás nezklame na kterékoliv vodě. Krmítková směs Arktika je úspěšná při vnadění nejen kaprů, ale i cejnů, ostroretek, parem a v zimě především bílé ryby a menších kaprů. Výborně se nám osvědčilo i přimíchání Sirupu, nebo CSL liquidu.

Krmítkovka Arktika je vhodná i jako kvalitní základ pro výrobu krmných boilies a pelet - je nutno přidat lepek a doladit pojivost hrubou moukou - krupicí. 

  • Skladování a spotřeba: Skladujte krmítkovou směs v suchu, nejlépe při teplotách do 20 °C. Mějte ji hermeticky uzavřenou v PVC sáčku tak, aby se k ní nedostali moly. Pokud se tak stane, nevyhazujte ji, ale co nejdříve zkrmte rybám, kterým to nijak nevadí.

Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od zakoupení. Krmítkovka vydrží i mnohem déle, ale douhodobým skladováním ztrácí postupně na původní, vysoké atraktivitě.

Specifikace
Váha 2.5 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Method mix - CALYPSO, 1 kg Method mix - CALYPSO, 1 kg Kód: SR09020
Velmi úspěšná a dlouhodobě odzkoušená směs s vysokým podílem celých i drcených semen, s…
84 Kč
Detail
Krmítková směs - SMETANA S VANILKOU - FEEDER, 2,5 kg Krmítková směs - SMETANA S VANILKOU - FEEDER, 2,5 kg Kód: SR04055a
Velmi bohatá sacharidová směs s vysokým podílem extrudovaných surovin. Vylepšená…
105 Kč
Detail
Tekutý dip - OLIHEŇ, 150 ml Tekutý dip - OLIHEŇ, 150 ml Kód: DTO11
Novinka 2018! Tekutý dip s kombinací olihňového koncentrátu. Vše přírodně identické.…
123 Kč
Detail
Boilies - ARTEMIS 20 mm - Smažená ryba, 500 g Boilies - ARTEMIS 20 mm - Smažená ryba, 500 g Kód: BOART21
Směs rybích a mléčných surovin s přídavkem praženého koření a smažené zeleniny podle…
110 Kč
Detail
Hodnocení
Tomáš hodnotil: Čas: 17:45 Datum: 12.04.2016
pracuje velmi dobře v chladné vodě,odzkoušeno s trochou kukuřice 4 kapři cca za 50min od 38-50cm na malém rybníčku koncem března jinak bíla ryba no problém(plotice,tloušt,cejn) u mě dobrý :-)
Zboží 4 / 23

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz